LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


počelo je opet sa jeftinom prodajom. 2 komada na 18.500 kn

nema toga na prodaji zasad se bar maknuo , ali neka i dođe nestaće vrlo brzo……..


Pa ovaj Ledo je neuništiv, izgleda da Ledo nije moguće srušiti ni pod kojim uvjetima. Najbolja dionica u hrvata.
Dobro insajd kaže u korekcijama tvrd ko granit, a u euforiji brutalan rast.


Danas slabo komentara na LEDU, dečki šta ste se ukipili, lijepo je slušat vaše hvalospjeve, al treba raditi i čistiti ovo po 20k!


Che: ” Pa ovaj Ledo je neuništiv, izgleda da Ledo nije moguće srušiti ni pod kojim uvjetima. Najbolja dionica u hrvata. Dobro insajd kaže u korekcijama tvrd ko granit, a u euforiji brutalan rast. ” Danas slabo komentara na LEDU, dečki šta ste se ukipili, lijepo je slušat vaše hvalospjeve, al treba raditi i čistiti ovo po 20k!

Radimo, radimo… [thumbsup]

Pa ja bi počistio do 20, a iznad bih radije sačekao rasplet situacije, kako god bilo ledo se uvijek vrati na staru ili još veću razino tako da nema zime. Iskreno žao mi je što jučer propusti dokupiti po 19, pitanje da li će biti prilike


Che: ” Pa ovaj Ledo je neuništiv, izgleda da Ledo nije moguće srušiti ni pod kojim uvjetima. Najbolja dionica u hrvata. Dobro insajd kaže u korekcijama tvrd ko granit, a u euforiji brutalan rast. ” Danas slabo komentara na LEDU, dečki šta ste se ukipili, lijepo je slušat vaše hvalospjeve, al treba raditi i čistiti ovo po 20k!

ja cekam ispod 19 000, sve ostalo mi je uteklo, pare su ostale, radu cu ih utuci u sladoled[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

iscurili miševi, samo nek sad prodaju sto je vise mogocu da kasnije ne smetaju!

IDEMO AP AP

Ledoljupci, ja smaknuo jednog miša na 19705, bilo mi ga žao gledati onako bjednog. [kiss][smiley]

Show me the Money!


Ledoljupci, ja smaknuo jednog miša na 19705, bilo mi ga žao gledati onako bjednog. [kiss][smiley]

svakim danom ih je sve manje i manje, jeste li gledali gospodare prstenova, gad Gandalf kaze svaki ubijen Uruk hai znaci jedan manje![thumbsup]

pustimo salu, dobro je uvijek da se pozicije preslaguju, novi vlasnici dionica prvo moraju zaraditi na njima a tek onda u prodaju!! a na ledu svi ocekuju barem duplo[proud]

i jos nesto da me netko krivo ne shvati, al gade mi se ovi koji sad prodaju, a prije 10 dana na 21500 im se ” nije isplatilo” prodavat!!! ljudi su strahovito podlozni trendu, zato zaradjuje samo 20 % ljudi na burzi , dobro je kajman rekao[thumbsup]

IDEMO AP AP

malo pristojnosti nebi skodilo


malo pristojnosti nebi skodilo

NHF, ne ljutite se kolega!

IDEMO AP AP


TheStyx: ” malo pristojnosti nebi skodilo ” NHF, ne ljutite se kolega!

ne ljutim se ni ja.

ali,…
razmisli.
1,2 exp 5=2,48

prevedeno= ako uspijem godišnje zaraditi 5 x 20% reinvestirajuči dobit, to ti ga dođe 148% prinosa godišnje.
ja zadovoljan.[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


TheStyx: ” malo pristojnosti nebi skodilo ” NHF, ne ljutite se kolega!

ma ne ljutim se, al me malo smeta ta prica o izdajicama, misevima itd. pustite ljude da trguju kako oni misle da je najbolje…

New Report

Close