LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cini se da ce zavristi kako smo i pretpostavljali..

ledo-dionica za korekcije

a kako ce to Von Braunu pomoci??[pray]

Kupnja
19.650,00 1
19.610,00 1
19.600,00 10
19.500,00 6
19.301,07 2
Prodaja
19.997,00 1
19.997,99 5
19.998,00 8
20.000,00 5
20.200,00 2

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Nisam se nadao da će probiti “granicu” od 20k,kaj je ovim ljudima.

eh sad se nisi nadao da ce 20 a prije 2 mjeseca si se nadao da ce 15[proud][proud]

ovo ja zovem subjektivnoscu!

IDEMO AP AP


odoh ja staviti se na kupnju, samo moram odlučiti iz čega se iskrcati…hmmm, nikako naučiti onu staru da uvijek moraš imati solidnu poziciju u cashu

inače, ovo klizište neće dugo (mislim na cijelu burzu)…hr.portfolio izgleda ko tomatina u španjolskoj bunoli…ako ne odrade druga tržišta bit će povlačenja love iz fondova

i ja gledam iz koje bi dionice izasa0 da pojacam malo poziciju
ne izlazi mi se iz brodara na ovim razinama
a ptkm ne proodajem ni za zivu glavu
a casha imam ravno 50 kuna[undecid]

a ja mislio da je 20 200 u četvrtak povoljno
evo danas još povoljnije
kaj nism čekao ali stvarno nisam vjerovao da još među nama postoji majstor koji će prodati za 19 i kusur
ako ništa drugo dokupio paket štrukla da se nađe

nemam love za dokup a žao mi je i tha i vira

joj kak bih s vama podijelio neka svoja saznanja o ledu ali me strah da ne ispadnem budala jer vjerojatno znate više od mene


… joj kak bih s vama podijelio neka svoja saznanja o ledu ali me strah da ne ispadnem budala jer vjerojatno znate više od mene

Reeci ti nama!
[smiley]

Show me the Money!


a ja mislio da je 20 200 u četvrtak povoljno evo danas još povoljnije kaj nism čekao ali stvarno nisam vjerovao da još među nama postoji majstor koji će prodati za 19 i kusur ako ništa drugo dokupio paket štrukla da se nađe nemam love za dokup a žao mi je i tha i vira joj kak bih s vama podijelio neka svoja saznanja o ledu ali me strah da ne ispadnem budala jer vjerojatno znate više od mene

samo recite kolega , budala je onaj koji nesto ztvrdi a nije siguran u to i jos uvjerava druge, ovo sto vi kazete je potpuno u redu!

IDEMO AP AP

pa kolega dressroom dobro nam došli, samo otvorite dušu i govorite. Nismo mi tu svatko za sebe, nego skup pojedinaca koji zajedno radimo i malo navijamo za LEDO. Samo nam recite….[smiley]

Pessimism Is Your Friend

za početak ledo još nema novi ugovor s nekim stalnim dobavljačima
ili ovi koji proizvode ne mogu pratiti rast leda ili se sprema rebranding ( ovo prvo mi se čini vjerojatnije )

malo više znat ću za tjedan dva

ali kako god bilo svi planovi u ledu govore da će raditi još bolje ove godine ( valjda se nadaju migrosu )
[pray]

jutros dokupio ledo pa 20100, jedini danas, ostao mi nalog od jučer, ali nema veze vjerujem u ovu dionicu.
pozdrav ekipi…

Tko hoće, može..

zzidak:
” Nisam se nadao da će probiti “granicu” od 20k,kaj je ovim ljudima.

INSAJD:eh sad se nisi nadao da ce 20 a prije 2 mjeseca si se nadao da ce 15proudproud

ovo ja zovem subjektivnoscu!

Daleko je od tih dva mjeseca ,promjenilo se niz okolnosti.
Drugo ako se dobro sjećaš, cjena je tad i pala na 14.000 (sa oko 17k)kad je bila ona panika pred izbore(mislim 18.11.)ali nisam bio pri cashu i pobjegla mi.Mislim da je čak par naloga prošlo i niže od 14.
Priznaj da je tako bilo pa ćeš vidjeti da sam bio objektivan a ne subjektivan.
Sad podržavam ovu cijenu zbog novih poznatih okolnosti da ne nabrajam kojih i opet sam objektivan.
Nisam pisao da dionica ne vrijedi,samo sam kalkulirao sa cijenom,i sam si napisao da sam se “nadao” da će na 15000 a nisam pisao da ne vrijedi više.Pa sam ti čak u PM napisao da vrijedi više a samo priželjkujem da cijena padne niže da dokupim .
Pa to je najnormalnije da kupimo jeftino -prodamo skupo.
Naposlijetku trenutno će cijena vjerojatno zbog ove korekcije i još nešto pasti, ali neka ima se casha i treba u dokup.


jutros dokupio ledo pa 20100, jedini danas, ostao mi nalog od jučer, ali nema veze vjerujem u ovu dionicu. pozdrav ekipi…

Kolega nežali jer to nije loša kupnja osim ako nisi baš picaj…[thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

ma decki neboj te se nis , ovo je umjetna korekcija[proud][smiley]

IDEMO AP AP

New Report

Close