LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako ide ona: “Kad smo se svi našli zadnji put, svi imali ATPL, i pušiona, sad se našli…LEDO…”
[smiley][lol]

je, lijepo smo to bili prokomentirali! [lol]

sva sreća da niko normalan nema kodt! [lol] [lol] [lol]


POČELO JE !!! Baš sam u cashu i čekam na 18k kuna, možda i niže, a tko zna. Oprostite ako mislite da drukam, ali samo sam realan.

ne raz’mem, pa do neki dan ti je 17500, mogao si ga skupiti do mile volje..
otkuda ovaka provala odusevljenja, kao da cekas nesto vec godinama??[lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ako LEDO bude na 18000, samo zamisli gdje će bit druge dionice, LEDO će bi bit najmanja briga [lol]

GERONIMO:

vIDIM DA SE I KOD NAS NAKUPILO SLABIH RUČICA[wink]

bude ta gamad brzo van, samo da mi je sad vidjet facu tog koji je prodao po 19 100[lol] [lol]

Meni žao što nije meni prodao …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Von Braun: ” POČELO JE !!! Baš sam u cashu i čekam na 18k kuna, možda i niže, a tko zna. Oprostite ako mislite da drukam, ali samo sam realan. ” nisi realan, al slobodno drukaj , tvoje je pravo, znam da bi svi vi ledo, koji vam je rak rana, samo kad se sjetim kako sam s gustomk istresao igh na 13 i kupio ledo na 10, a gle sad…iskreno mislim da ti to nece proc al i po 19 i po ti je izvrsna kupnja!!!

Kolega ideš je zaslužan za moj komentar, jer on to radi na drugim dionicama. (makar to ne mislim)

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


GERONIMO: ” vIDIM DA SE I KOD NAS NAKUPILO SLABIH RUČICA[wink] ” bude ta gamad brzo van, samo da mi je sad vidjet facu tog koji je prodao po 19 100[lol] [lol]

Da, nadam se da je kupovao po 20k+ [thumbsup]


Ako LEDO bude na 18000, samo zamisli gdje će bit druge dionice, LEDO će bi bit najmanja briga [lol]

tako je kolega, ako ledo bude 18k najvise me zanima na koliko ce biti IGH, mislim da cu im biti jedini prijatelj na bidu na 8k[thumbsup][lol] [lol]

IDEMO AP AP

Znakovito nadlipavanje na kupnji, umjesto da se udara po asku…. Ali, tko je “nevin”, neka prvi baci kamen! [lol]

kupnja
19.500,00 4
19.302,00 1
19.301,06 1
19.301,05 1
19.221,11 1

prodaja
19.899,00 2
19.900,00 3
19.987,98 1
19.987,99 2
19.997,00 1

NE MOZE NAM NIKO NISTA, JACI SMO OD SUDBINE
[lol] [lol] [thumbsup]

IDEMO AP AP

odoh ja staviti se na kupnju, samo moram odlučiti iz čega se iskrcati…hmmm, nikako naučiti onu staru da uvijek moraš imati solidnu poziciju u cashu

inače, ovo klizište neće dugo (mislim na cijelu burzu)…hr.portfolio izgleda ko tomatina u španjolskoj bunoli…ako ne odrade druga tržišta bit će povlačenja love iz fondova


odoh ja staviti se na kupnju, samo moram odlučiti iz čega se iskrcati…hmmm, nikako naučiti onu staru da uvijek moraš imati solidnu poziciju u cashu inače, ovo klizište neće dugo (mislim na cijelu burzu)…hr.portfolio izgleda ko tomatina u španjolskoj bunoli…ako ne odrade druga tržišta bit će povlačenja love iz fondova

ajd ak imas..
de malo IGH po bidu..da Fon Braunu pomognes[lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Nisam se nadao da će probiti “granicu” od 20k,kaj je ovim ljudima.

New Report

Close