LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Matrix je doista i nedvojbeno napravio ogroman gaf, ali mislim da mu ipak trebamo progledati kroz prste, jer osobno vjerujem da je razlog njegova mladost (“što na umu to na drumu”), a ne zavist na uspjehu svih Ledaša.


čitam forum dosta dugo ali rijetko sam pisao ( preko godinu dana ) ulažem u dionice na taj način za lovu koju zaradim kupim dionice , u stvari ne trgujem njima prodao sam samo adris i ernt jer je bilo obiteljskih problema … imam 6 komada leda i vrijede mi toliko da svaki dan pročitam sve što je itko igdje rekao o ledu nisam nažalost mogao jučer ružiti s ekipom ali vjerujem da ću idući put doći divim se ljudima koji imaju preko 20 kom leda bez obzira na koji način došli do love jer to su majstori u tvornici love nisam se naljuto na postove ali ću i dalje pratiti što se događa s mojom ušteđevinom svoj ledo nedam ni za 40k za 50k ćemo već vidjeti Pozdrav ledašima PS ledo više ne proizvodi sladoled za ugostitelje od 4 litre nego ga pakiraju u posudu od 6 lit ( u zadnih godinu dana ) pa izračunajte kojiko je to up

Uf, legendo ti si nepopravljivi optimista!!!!
Zbog takvih kao ti Ledo nam i je gdje je!!! čvrsta kao stijena!!!
nema ovde plašljivaca i kukavica , dionica uloži i zaboravi!!!ponukan tvojim proročanskim tekstom odlučih i ja još malo dokupiti!!!!
malo se šalim ali ozbiljno mislim kad kažem da dokupljujem!

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Four Star General

vIDIM DA SE I KOD NAS NAKUPILO SLABIH RUČICA[wink]

SAM PROTIV SVIH


vIDIM DA SE I KOD NAS NAKUPILO SLABIH RUČICA[wink]

bude ta gamad brzo van, samo da mi je sad vidjet facu tog koji je prodao po 19 100[lol] [lol]

IDEMO AP AP


vIDIM DA SE I KOD NAS NAKUPILO SLABIH RUČICA[wink]

Di su sad fondovi kao neki dan, znaju samo kupovat u dogovorenim transakcijama. Nek malo počiste situaciju!

ak moze k-p

ja sam lijepo reko, kad mirovinci uđu, ja izlazim!

i opet nisam! [lol]

niste još ledo do 30 nadrukali, sramota! [tongue]

Nadam se da je febo ulovio po 19100 [proud]

POČELO JE !!!
Baš sam u cashu i čekam na 18k kuna, možda i niže, a tko zna.
Oprostite ako mislite da drukam, ali samo sam realan.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ja sam lijepo reko, kad mirovinci uđu, ja izlazim! i opet nisam! [lol] niste još ledo do 30 nadrukali, sramota! [tongue]

Kako ide ona: “Kad smo se svi našli zadnji put, svi imali ATPL, i pušiona, sad se našli…LEDO…”
[smiley][lol]

Show me the Money!


POČELO JE !!! Baš sam u cashu i čekam na 18k kuna, možda i niže, a tko zna. Oprostite ako mislite da drukam, ali samo sam realan.

nisi realan, al slobodno drukaj , tvoje je pravo, znam da bi svi vi ledo, koji vam je rak rana, samo kad se sjetim kako sam s gustomk istresao igh na 13 i kupio ledo na 10, a gle sad…iskreno mislim da ti to nece proc al i po 19 i po ti je izvrsna kupnja!!!

IDEMO AP AP

bok svima,

šta nas čeka sljedeći tjedan nakon očekivane pobjede radikala na predsjedničkim izborima u Srbiji. Nakon parlamentarnih izbora prošle godine sve je otišlo u crveno???

New Report

Close