LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.756 4,43 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.818 2,19 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 626 0,28 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.756 4,43 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.635 2,11 Skrb. račun prodali 185
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 695 0,32 Skrb. račun kupili 45
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 650 0,30 Skrb. račun kupili 24
9. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun prodao 9
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,47

IDEMO AP AP


MiG29: ” nece, sutra panika i tobogan prema dole, gotovo je s ovom navlakusom[tongue] tako neki kazu[smiley] ” bojim se prognoze MIG-a još se sjećam tamo negdje oko ljeta kada je bio oko 11-12 k i rekao da njegovi frendovi sutra kupuju 1-2 k niže i bome je bilo tako. ne znam ko su ti frendovi ali dogodilo se upravo tako – taj dan je skočilo najprije i ja budala prerano dokupio a poslije palo.[embarass]

ovo je bila ironija, krivo smo se skuzili, ako vec pratis sta pisem onda ces se sigurno sjecati i da sam pisao da je Ledo dionica za korekcije
[wink]

no fear

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Da li će uopće sutra dionica Leda biti na prodaji,zanima me tko će sutra pokloniti ovu dionicu.

zar nije bila precjenjena na 16 000, pa ste ju cekali na 14 000[shocked]
sad kad ste IN i 30 je malo, jel? [yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Sada kada sam se nakrcao necu navlaciti kao ostali. Ali ovakva prilika se Todoricu pruza one in a lifetime. MOzda i nakraju sve strukturno uhenjaju, marze su manje u Turskoj, koliko ce se moci financirati od dobavljaca, etc etc.. No steta ne sudjelovati u svemu tome.

jesi i na mene mislio??
ja sam lijepo napisao da ga vjerojatno ne bih platio 20 000 i ne bih ulazio sada, iako mislim da vrijedi vise i ocekujem daleko vecu cijenu..s migrosom ili bez.
to je mozda samo moja psiha i mozda sam los ulagac.
dakle, svajetovao sam HOLD, ali ne i BUY, to mogu posvjedociti i oni koji su me pitali na PM.

isto tako, ne svidja mi se sto je sve vise malih u ovoj dionici.i sto dionica dobija na popularnosti.
to je jako lose, jerbo kad nastane panika, bude bilo stampeda.prema dolje.
to sam vec vidio na ATPL, TNSA, DDJH i ostalim gdje su bila velika ocekivanja, pa nista. najgore sto se moze desiti je da ovo postane općenarodna dionica.

a sa malima ili bez ZABA bi odradila svoj posao i dovela ovo na pravu vrijednost.
usprkos svim Caymanima, zzidacima, i ostalim koji ovdje cesto ulete istresu frustracije, umjesto da uloze znanje i istraze malo, pa skrabaju da je precjenjeno itd..

al’ eto, hrabro jedrimo u nove radne pobjede, samo da nam cika-Ivica bude dobrog zdravlja[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


zar nije bila precjenjena na 16 000, pa ste ju cekali na 14 000[shocked]
sad kad ste IN i 30 je malo, jel? [yawn]

[thumbsup][lol]

Dobro pamćenje imate kolega

tkom se ne sviđa sto je ledo postao opce narodna dionica izvolite fino natrag u zvzd[proud]

Zanimljivo na cijeloj temi niti se jednom nisu spominjali fundamenti


isto tako, ne svidja mi se sto je sve vise malih u ovoj dionici.i sto dionica dobija na popularnosti. to je jako lose, jerbo kad nastane panika, bude bilo stampeda.prema dolje.

Što i nije tako loše za trejdanje…[thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Gledajući promjene top 10 prošli tjedan na jmnc, knzm i ledo vidi se identična stvar. Na sve tri dionice isti dan cijenu su dizali zagrebačka banka i bahovec srečko. Nitko drugi. E sad zašto oni. Zna se što zaba ima sa agrokorom, a srečko je isti dan i dignuo zauzvrat i dionicu zabe. Kako je poznato da taj slovenac ima dael sa agrokorom sve su to kao unutrašnja posla. Mutna su to posla, ako ne i za hanfu. Ako ništa drugo onda je to kupnja sa povlaštenim informacijama. Eto kao mali osvrt, nepoznato o poznatom…

MIG,u dionici sam od “davno” negdje od početka 6 mjeseca,kad je bila oko 9500kn.Povremeno sam izlazio
i mogu priznati da mi je to bila velika pogreška (da sam samo držao tu dionicu više bi zaradio) što se može vidjeti iz trenutne cijene.Na prste jedne ruke se mogu nabrojati dionice koje su ostvarille ovakav rast za 6 mjeseci.
Tko prizna pola mu se prašta,zar ne.


MIG,u dionici sam od “davno” negdje od početka 6 mjeseca,kad je bila oko 9500kn.Povremeno sam izlazio i mogu priznati da mi je to bila velika pogreška (da sam samo držao tu dionicu više bi zaradio) što se može vidjeti iz trenutne cijene.Na prste jedne ruke se mogu nabrojati dionice koje su ostvarille ovakav rast za 6 mjeseci. Tko prizna pola mu se prašta,zar ne.

istina kolega, mi smo ionako o tome vodili jednu žescu raspravu[thumbsup]
al ima jedna greska u vasem navodu, niti jedna likvidna dionica nije rasla kao ledo!!!!

IDEMO AP AP


Gledajući promjene top 10 prošli tjedan na jmnc, knzm i ledo vidi se identična stvar. Na sve tri dionice isti dan cijenu su dizali zagrebačka banka i bahovec srečko.

Kiko123 , jel ti znaš uopće kad je Bahovec kupovao uopće pa je dizao cijenu?
Ne znaš.

Bahovec je kupio 24.12 44 komada, i za taj dan je samo on bio promjena u TOP10. Ostale dane su kupovali do 31.12 kupovali Skrb ZABE 24 kom, i drugi skrbn ZABE 171 kom. Bez dizanja cijene. HPB 7 komada.
Cijena je počela rasti 02.01. i među prvih 10, samo je HPB kupovao, mizerna 4 kom. Bahovec svoje nije ni pipnuo. Eto kao mali osvrt, poznato o poznatom… [wink]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close