LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bio sam zamolio na koeiju da naraste pa ga neko pošteno počistio i čak par kodt pokupio!

pa tako bi lijepo zamolio da i ovo naraste!

mislim da je molba puno bolja od navijanja! [lol]

idemo sve do Vladivostoka!!
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9812919a-d5bd-47fe-969a-6b6664251e31

IDEMO AP AP

i jos jedna nova vijest!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=aa7166e0-427a-4f43-a43a-ace0931aa73c&ref=lastadd

IDEMO AP AP


bio sam zamolio na koeiju da naraste pa ga neko pošteno počistio i čak par kodt pokupio!

pa tako bi lijepo zamolio da i ovo naraste!

mislim da je molba puno bolja od navijanja! [lol]

Lijepa riječ vrata otvara.
Od 8. mj. RSI se odbijao od 70 prema gore t, zadnja 3 puta , pa valjda će i sada.

Danas u par navrata uzeo LEDO jer kako se cini stvar sa Migrosom je u dzepu.
Moje pretpostavke su da ce Agrokor prodati dio Agrokora Blackstoneu, do 10% i preuzeti Migros.
Kao sto sam u vise navrata rekao, Ledo bez Migrosa vrijedi nekih 21-23K., meni naravno.
Sa Migrosom je dosta tesko racunati jer je pitanje kako ce restrukturirati firmu, odnosno sa kojim cijenama ce ici u Tusrku i dalje na istok.
Ali dugorocno mislim da ovdje nema greske.

I ne samo za Ledo, mislim da ce ovime puno dobiti i Podravka i ATGR, sva domaca industrija.

Mogao bi i CROR potegnuti ako im Skoro bude pjevao na otvaranju novog marketa.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Danas u par navrata uzeo LEDO jer kako se cini stvar sa Migrosom je u dzepu. Moje pretpostavke su da ce Agrokor prodati dio Agrokora Blackstoneu, do 10% i preuzeti Migros. Kao sto sam u vise navrata rekao, Ledo bez Migrosa vrijedi nekih 21-23K., meni naravno. Sa Migrosom je dosta tesko racunati jer je pitanje kako ce restrukturirati firmu, odnosno sa kojim cijenama ce ici u Tusrku i dalje na istok. Ali dugorocno mislim da ovdje nema greske. I ne samo za Ledo, mislim da ce ovime puno dobiti i Podravka i ATGR, sva domaca industrija. Mogao bi i CROR potegnuti ako im Skoro bude pjevao na otvaranju novog marketa.

rjeci ti se pozlatile s ATGR cami mi jos od ipoa 60 kom al nek stoje, ajmo na ledo…

naravno da je tesko prognozirati cijenu ali slazem se da nema greske na duge staze, a cijena leda samo s maticnim poduzecem od 23 k je trenutno fer, ne ne zaboravi par firmica i jednu firmu[proud] koje su takodjer u vlasnistvu LEDA a tada je fer cijena ohohoho….

IDEMO AP AP


Danas u par navrata uzeo LEDO jer kako se cini stvar sa Migrosom je u dzepu.

neeeemoj me dodatno podgrijavatitakoitakosamnaiglama [angry]

jel imas kakav info za to vise ili? ako imas mail mi je jos uvjek isti (i praznim ga redovito) [pray]

pozdrav svim ledasima i u dobru i u zlu

Da li će uopće sutra dionica Leda biti na prodaji,zanima me tko će sutra pokloniti ovu dionicu.


Da li će uopće sutra dionica Leda biti na prodaji,zanima me tko će sutra pokloniti ovu dionicu.

Nadje se musterija uvijek.


Da li će uopće sutra dionica Leda biti na prodaji,zanima me tko će sutra pokloniti ovu dionicu.

Sve ima svoju cijenu.

Ilirika je počela dokupljivati – kupili su 45 komada u petak.
Krajem prošle godine prodali su 100-njak komada. Sada kupuju po višoj cijeni. [smiley]

Ja sam danas malo nadopunio svoju ledo dioničku škrinjicu …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close