LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promijenio nesto HT za LEDO.
da budem u vlaku.
Bez MIgorsa vrijedi 21-23.
Sa Turcima, sve ovisi o marzama i kako ce to napraviti.

Vjerijatnost da nece kupiti je vrlo vrlo mala.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Sada kada sam se nakrcao necu navlaciti kao ostali.
Ali ovakva prilika se Todoricu pruza one in a lifetime.
MOzda i nakraju sve strukturno uhenjaju, marze su manje u Turskoj, koliko ce se moci financirati od dobavljaca, etc etc..
No steta ne sudjelovati u svemu tome.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Sada kada sam se nakrcao necu navlaciti kao ostali. Ali ovakva prilika se Todoricu pruza one in a lifetime. MOzda i nakraju sve strukturno uhenjaju, marze su manje u Turskoj, koliko ce se moci financirati od dobavljaca, etc etc.. No steta ne sudjelovati u svemu tome.

Pretpostavljam da nisi kratkotrajni trejder, vec cvrsta ruka, u svakom slucaju, dobrodosao!

IDEMO AP AP

Ukrcaj uspio sa 8 komada na 20 K !


Pretpostavljam da nisi kratkotrajni trejder, vec cvrsta ruka, u svakom slucaju, dobrodosao!

Da li vam se Elvar ukrcao???

skype - ivek1234


INSAJD: ” Pretpostavljam da nisi kratkotrajni trejder, vec cvrsta ruka, u svakom slucaju, dobrodosao! ” Da li vam se Elvar ukrcao???

kolko ja znam nije!, zakaj?

IDEMO AP AP

samo da pozdravim kolege,
lijepo je vidjeti da se neda ispod 20000[thumbsup]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Sa FT:
Carrefour’s withdrawal raises questions over whether the auction will be scuppered by conditions in the global credit market which have made bids harder and more costly to finance.

neki dan u FT. kazu da Blackstoneu propalo preuzimanje jer nije skupio 1Mrd$ a GE je imao svoj dio. sada jos moraju platiti odstetu GE-u jer su ih zeznuli

ivek123:

INSAJD: ” Pretpostavljam da nisi kratkotrajni trejder, vec cvrsta ruka, u svakom slucaju, dobrodosao! ” Da li vam se Elvar ukrcao???

kolko ja znam nije!, zakaj?

Zato kaj elvar voli trejdati [wink]


matrix90: ” ” Tehnika ima veći potencijal, pogotovo pošto je građevinac,a oni cvjetaju zbog poslova… Ledu je problem free-float, a ne znam baš puno o njihovom managmentu… ” kolega matrix ponovno vam stavljam vas post kada ste podcjenjivali ledo na 10 k, i govorili da ne moze puno rasti, da mi je problem free-float, nemojte da dalje moram kopat po vasim postovima na ledu, koji su u najmanju rukuk jako promjenjivi!! budite mudri i ne pricajte nesto o cemu niste upuceni!! FREE-FLOAT je prednost ulazite u znanje ali i u oprez s postovanjem INSAJD!!

Čak si imao vremena pa našao moj post. Svaka čast; inače samo da pitam koliko si nickova promijenio do sada?

Rekao sam iz toga razloga jer je Agrokor imao preko 80% vlasništva, a nisam pretjerano siguran u daljnu disperziju dionice ( možda griješim ), ali rast svih Agrokorovih perjanica podrazumijeva akviziciju Migros.
Agrokor ima prednost na početnu prednost, no pitanje je kako će sve završiti na papiru.


Kolega Matrix volio bih od vas vidjeti nesto konstruktivno.Zadnje konstruktivno je bilo kada ste usporedjivali TEHNIKU i LEDO na 10000 kn i ocijenili da tehnika ima bolju perspektivu

Evo kolega insajd je bar našao jedan post gdje sam spominjao Tehniku i Ledo, a ti kažeš da sam USPOREĐIVAO ( a to znači analizirao ), što naravno nisam, no ako izmisliš nešto kretivno častim te pićem.

[proud]


INSAJD: ” matrix90: ” ” Tehnika ima veći potencijal, pogotovo pošto je građevinac,a oni cvjetaju zbog poslova… Ledu je problem free-float, a ne znam baš puno o njihovom managmentu… ” kolega matrix ponovno vam stavljam vas post kada ste podcjenjivali ledo na 10 k, i govorili da ne moze puno rasti, da mi je problem free-float, nemojte da dalje moram kopat po vasim postovima na ledu, koji su u najmanju rukuk jako promjenjivi!! budite mudri i ne pricajte nesto o cemu niste upuceni!! FREE-FLOAT je prednost ulazite u znanje ali i u oprez s postovanjem INSAJD!! ” Čak si imao vremena pa našao moj post. Svaka čast; inače samo da pitam koliko si nickova promijenio do sada? Rekao sam iz toga razloga jer je Agrokor imao preko 80% vlasništva, a nisam pretjerano siguran u daljnu disperziju dionice ( možda griješim ), ali rast svih Agrokorovih perjanica podrazumijeva akviziciju Migros. Agrokor ima prednost na početnu prednost, no pitanje je kako će sve završiti na papiru.

UVIJEK sam pisao jednim nickom a kako sam ih mijenjao tako su kolege na ledu bile i upoznate s tim…

ulagao sam u znanje i shvatio da je ledo izuzetno perspektivna dionica na duge staze

stoga kolega matrix , bez ljutnje!!

ulazite i dalje u znanje i u oprez

s postovavanjem

INSAJD

IDEMO AP AP

New Report

Close