LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam kupovao po 20500 i 21000 ali mi nije ni malo zao ne zelim vise propustiti niti jedan tobogan ali prema gore[proud]

ne prini kolega, za tjedan dva ili tri ce to izgledat kao jako povoljna kupnja, neki koji su skidali na 17k prije dva tjedna su isto mozdan na tren pomislili da su se zeznuli, pa ih ledo onda iznenadi, strpi se malo i sve çe doc na svoje mjesto!

IDEMO AP AP

A ja ću kupiti ispod 20k [proud]

14.04.2008.

Kolega biber, svaka čast, veselim se da ćemo se upoznat, ja sam nekidan skinuo 5 po cca 19700 [proud]


Ajmo sad pokazat snagu, nitko da nije prodavao danas!!


kupljeno!!


Kolega biber, svaka čast, veselim se da ćemo se upoznat, ja sam nekidan skinuo 5 po cca 19700 [proud]


Ja ništa ne prodajem,čekam 40 000 kad bude Ledo,a i onda ću dobro razmislit…


igorbaki: ” Ja ništa ne prodajem,čekam 40 000 kad bude Ledo,a i onda ću dobro razmislit… ” moj igrac[thumbsup]

Kolege navlakači, vidim da nemate nikavu konstuktivnu raspravu, nego doslovno navlačite, iako nemam ništa protiv; izgleda degutantno, no neka Vam bude.


” Tehnika ima veći potencijal, pogotovo pošto je građevinac,a oni cvjetaju zbog poslova… Ledu je problem free-float, a ne znam baš puno o njihovom managmentu…

kolega matrix ponovno vam stavljam vas post kada ste podcjenjivali ledo na 10 k, i govorili da ne moze puno rasti, da mi je problem free-float, nemojte da dalje moram kopat po vasim postovima na ledu, koji su u najmanju rukuk jako promjenjivi!!

budite mudri i ne pricajte nesto o cemu niste upuceni!!
FREE-FLOAT je prednost

ulazite u znanje ali i u oprez

s postovanjem

INSAJD!!

IDEMO AP AP

ovo je tema “sive lubanje silom”! [lol]

Kolega Matrix volio bih od vas vidjeti nesto konstruktivno.Zadnje konstruktivno je bilo kada ste usporedjivali TEHNIKU i LEDO na 10000 kn i ocijenili da tehnika ima bolju perspektivu

SAM PROTIV SVIH

Kupnja
20.010,00 1
20.003,00 2
20.002,00 5
20.001,00 4
20.000,00 14

Prodaja
20.198,00 1
20.199,00 6
20.200,00 11
20.499,99 2
20.500,00 4

javlja nam se sve jaca kupnja!!!

svaka cast na disciplini ledaši, samo tako i ne nasjedajte na provokacije provokatora !!!

IDEMO AP AP


Kolege navlakači, vidim da nemate nikavu konstuktivnu raspravu, nego doslovno navlačite, iako nemam ništa protiv; izgleda degutantno, no neka Vam bude.

matrixe, skeletoru, pazi da te he-man ne ščepa! [lol]

Biberu, ne daj se navlačiti na sitne provokacije jer samo zatrpavate topic.
Najbolje Ignore totalni, cijena dionice ne ovisi o napisima na forumu.

Show me the Money!

Kolege čekam na kupnji ispod 20 .

Baš me zanima dokad će obrana !

Danas pojačavam portfelj !

Sa FT:
Carrefour’s withdrawal raises questions over whether the auction will be scuppered by conditions in the global credit market which have made bids harder and more costly to finance.

New Report

Close