LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nece, sutra panika i tobogan prema dole, gotovo je s ovom navlakusom[tongue]

tako neki kazu[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


nece, sutra panika i tobogan prema dole, gotovo je s ovom navlakusom[tongue]

tako neki kazu[smiley]

Neka krene panika. Cekamo ih spremno [thumbsup]

ja sam kupovao po 20500 i 21000 ali mi nije ni malo zao
ne zelim vise propustiti niti jedan tobogan ali prema gore[proud]

Netko je već napisao i samo potvrđujem scenarij koji se ponavlja prilikom svakog uzleta ove dionice.Može se pogledati i graf i to će se jasno vidjeti.Prvo krene snažan rast ,pa se zaštopa sa velikim nalogom ,mali drhtavci se uplaše i pobjegnu nakon toga ostaju stari grači i dionica ide dalje na novi nivo.I to je sva matematika na Ledu.

Ledo je dionica koja mi je održavala portfelj u trenucima najgorih korekcija! U korekciji se uvijek održi na prihvatljivim razinama, a kada krene rast tržišta često je predvodnik rasta!! Kamo sreće da imam više dionica poput LEDA[bye][bye]

U Americi potop ali prehrana i ljekarija UP

SAM PROTIV SVIH


nece, sutra panika i tobogan prema dole, gotovo je s ovom navlakusom[tongue]

tako neki kazu[smiley]

bojim se prognoze MIG-a
još se sjećam tamo negdje oko ljeta kada je bio oko 11-12 k i rekao da njegovi frendovi sutra kupuju 1-2 k niže i bome je bilo tako.
ne znam ko su ti frendovi ali dogodilo se upravo tako – taj dan je skočilo najprije i ja budala prerano dokupio a poslije palo.[embarass]

i ja sam simbolicno kao podrska kolegama i ledu danas skinuo jedan na 20 k!!!

IDEMO AP AP


ja sam kupovao po 20500 i 21000 ali mi nije ni malo zao
ne zelim vise propustiti niti jedan tobogan ali prema gore[proud]

Nek’ ti je sa srećom kolega…


i ja sam simbolicno kao podrska kolegama i ledu danas skinuo jedan na 20 k!!!

Mogao bih ja danas isto simbolično skinuti nešto ispod 20 !


INSAJD: ” i ja sam simbolicno kao podrska kolegama i ledu danas skinuo jedan na 20 k!!! ” Mogao bih ja danas isto simbolično skinuti nešto ispod 20 !

Glavno da nije ispod 16, to je protuzakonito [lol]


INSAJD: ” i ja sam simbolicno kao podrska kolegama i ledu danas skinuo jedan na 20 k!!! ” Mogao bih ja danas isto simbolično skinuti nešto ispod 20 !

nadam se da ti nikako ne ce uspjeti!![thumbsup]

IDEMO AP AP

New Report

Close