LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Ledu jednostavno ne možeš izgubiti, na kojoj god cijeni kupiš ona uvijek iznad dođe, to se zove dionica.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Na Ledu jednostavno ne možeš izgubiti, na kojoj god cijeni kupiš ona uvijek iznad dođe, to se zove dionica.[thumbsup]

Što ste ovom rečenicom željeli kazati?

Pa to što sam i rekao. Pogledaj kretanje od 5000 kuna do danas, i na svakoj razini netko skuplja sve u 16, nešto slično kao i na Luka Rijeci, kako se skupljalo na 300 kuna, tako se sada skuplja na 900 kuna.
LEDO slijedi isti scenarij.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pa to što sam i rekao. Pogledaj kretanje od 5000 kuna do danas, i na svakoj razini netko skuplja sve u 16, nešto slično kao i na Luka Rijeci, kako se skupljalo na 300 kuna, tako se sada skuplja na 900 kuna. LEDO slijedi isti scenarij.

Skuplja se tako ne samo na Ledu nego i na drugim dionicama ( čitaj: građevinari ).

pa na svim dionicama se trži na većim razinama nego nekad! [lol]


pa na svim dionicama se trži na većim razinama nego nekad! [lol]

Svaka čast!
[thumbsup][lol]

Dobro to je gledanje amatera, ono što je bitno da nema oscilacija dok npr. kod IGH je bilo i to velikih.

Na INI se ne trži na većim razinama, na HT se ne trži na ADRS se ne trži.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A da se vi svi prebacite na temu ležerno i
rasteretite naš topic od ovih prepucavanja ?
Ima li tko kakvu insajdersku o Migrosu?[pray]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

mislim da će proći u migrosu [cool] pošto idu sa bankom koja je unutra…ahhh ako upali postajem Rich Bitch, [thumbsup]

Oprostite na neznanju,a kad bi moglo novo konsolidirano izvješče?

[bye]


Tehnika ima veći potencijal, pogotovo pošto je građevinac,a oni cvjetaju zbog poslova… Ledu je problem free-float, a ne znam baš puno o njihovom managmentu…

matrixova izjava kad su i ledo i tehnika bili na 10 k

stoga kolega nemojte vise podcjenjivat ledo i ulazite u znanje!![lol]

IDEMO AP AP


Oprostite na neznanju,a kad bi moglo novo konsolidirano izvješče? [bye]

konsolidirano izvjesce jos do sad nije vidjeno, al i to ce se pojaviti!

IDEMO AP AP

New Report

Close