LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pametnom to hoće reć da je ledo u odnosu na frikom izuzetno precjenjen ili ti da je frikom u odnosu na ledo izuzetno potcjenjen! [lol]

tocno,
e sad, ili je ZABA glupa, PBZ mirovinski isto, to mi je ok..a ti pametniji [kiss]
to mi je ok, i to je moguce, ali ne vjerujem da si pametniji od Bahovca koji je u zadnjih 2-3 tjedna kupio Leda za 1 000 000 kn, umjesto Frikoma[sealed]
a vec tu ima lijepu brojku od 1100kom otprije..
zasto??

..a mozda oni znaju nesto sto mi ne[angry]
ali sto???[sad]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

pa znaš da sam glup i da imam hrpu leda i da ne prodajem dok se ova migros sapunica ne rješi! [wink]

a onda kad poludim ode ja u srbiju i zarađivat pare, a ne se tu borit sa neću reć skupim, al sigurno ne jeftinim dionicama! [rolleyes]

wunderkind:

pametnom to hoće reć da je ledo u odnosu na frikom izuzetno precjenjen ili ti da je frikom u odnosu na ledo izuzetno potcjenjen! [lol]

tocno,
e sad, ili je ZABA glupa, PBZ mirovinski isto, to mi je ok..a ti pametniji [kiss]
to mi je ok, i to je moguce, ali ne vjerujem da si pametniji od Bahovca koji je u zadnjih 2-3 tjedna kupio Leda za 1 000 000 kn, umjesto Frikoma[sealed]
a vec tu ima lijepu brojku od 1100kom otprije..
zasto??

..a mozda oni znaju nesto sto mi ne[angry]
ali sto???[sad]


Ma čovjek čita i forum i vidi kako ljudi pišu da LEDO vrijedi, pa kupio nek mu se nađe, a i prosjek ulaza mu je nizak! [wink]


pa znaš da sam glup i da imam hrpu leda i da ne prodajem dok se ova migros sapunica ne rješi! [wink] a onda kad poludim ode ja u srbiju i zarađivat pare, a ne se tu borit sa neću reć skupim, al sigurno ne jeftinim dionicama! [rolleyes]

neki su vec tamo i imaju nesto FRKM, ali ga je jako tesko skupiti..mali FF.
a i nadam se da ce ga biti za jeftinije pare kad prica sa kosovom krene jace.

ja nikad nisam rekao da si glup, ali imas gomilu drugih, gorih osobina[kiss]
znam da imas hrpu leda iako si rekao da si to prodao na 18600 i da se ne vracas vise[tongue]

PS-jos jedan pozdrav onim koji misle da ne znam sto je agrkoro, sto ledo,a sto frikom.
NHF kolega matrix[smiley] u pravu ste, manje cu pisati.

lijepi pozdrav svima

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Ma čovjek čita i forum i vidi kako ljudi pišu da LEDO vrijedi, pa kupio nek mu se nađe, a i prosjek ulaza mu je nizak! [wink]

Bahovec..hm..bojim se da taj zna sve o Ledu dok sam ja jos kloride ucio..
a sad se cereka nasim blentavim lamentiranjima i lize Kinga s bademima[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

možda smo ga navukli jer što je ovdje sve napisano to niko ne može znat! [lol]

izvješće leda d.d. (matica) nije relevantno za određivanje multipli.
traže se firme kćerke te podaci o postotnom udjelu leda u temeljnom kapitalu istih.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


” Kolega, malo je jeftino stavljati članke od prije godinu i pol.[yawn]

malo razmisli prije nego ga ispalis[yawn]
moj post od kad sam stavio clanak:



@blueman
nastranu tvoja iritirajuca bahatost, mislim da kuzis stvari.. evo ti jedan clanak pa citaj izmedju redova obrati paznju na datum, da se ne zabunis.
http://www.poslovni.hr/20112.aspx PS-ocekujm PM za vikend[cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



” Kolega, malo je jeftino stavljati članke od prije godinu i pol.[yawn]

malo razmisli prije nego ga ispalis[yawn]
moj post od kad sam stavio clanak:
MiG29:


@blueman
nastranu tvoja iritirajuca bahatost, mislim da kuzis stvari.. evo ti jedan clanak pa citaj izmedju redova obrati paznju na datum, da se ne zabunis.
http://www.poslovni.hr/20112.aspx PS-ocekujm PM za vikend[cool]

[/quote]

Svejedno je članak star godinu i pol[shocked]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ledoljupci malo ste mi postali napeti. Ne dajte se provocirati i samo laganini, a ovi s KODT imaju svoj topic [lol]

Show me the Money!

Oprostite na neznanju,a kad bi moglo novo konsolidirano izvješče?


MiG29: ”
” Kolega, malo je jeftino stavljati članke od prije godinu i pol.[yawn] ” malo razmisli prije nego ga ispalis[yawn] moj post od kad sam stavio clanak: MiG29: ” @blueman nastranu tvoja iritirajuca bahatost, mislim da kuzis stvari.. evo ti jedan clanak pa citaj izmedju redova obrati paznju na datum, da se ne zabunis. http://www.poslovni.hr/20112.aspx PS-ocekujm PM za vikend[cool] ”
Svejedno je članak star godinu i pol[shocked]
[/quote]
ajde procitaj prije nego lanes glupost, jezik ti je brzi od ociju u ovom slucaju!

IDEMO AP AP

New Report

Close