LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je namješteno da ne pobjegne, a ne bi se čudio niti da je za mirovnca … vidjeti ćemo …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Kupnja – LEDO-R-A 2 20.500,00 3 20.401,00 1 20.400,00 3 20.357,01 1 20.357,00 Prodaja – LEDO-R-A 3 20.899,99 1 20.900,00 5 20.999,00 215 21.000,00 5 21.000,10

zanimljivo si postavio kupnju prodaju, al kako ce ti to pomoci???

IDEMO AP AP


Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh]
Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup]

analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes]


Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes]

ingra svoje prihode ostvaruje velikim djelom od ulaganja u druge dionice, izvanredni prihodi!!! a ledo tako da siri poslovanje, tu ti je velika razlika!!

IDEMO AP AP

u čiju korist i kad bi se mogla rješiti zbrka oko FRIKOMA I kakav bi bio utjecaj[thumbsup]

Bare:

Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh]
Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup]

analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes]

Mislim da su druge okolnosti kolega WUNDER oko Ingre tada i Leda sada(MIGROS)

SAM PROTIV SVIH


Necu nista pisati. No nisam vidio takodjer niti jedan argumenat (matematika, koliki rast, kolike marze) da ovo vrijedi 40K. Isto tako ne kazem da niti ne vrijedi.

tako je, ti ovdje dobro govoris i pametno pises.
ja isto kazem da ne znam koliko vrijedi, jer nisam vidio konsolidirano i imam jos dosta nepoznanica, ali znam da vrijedi vise odavde, kad pokazu sve sta skrivaju, onda cemo moci i izracunati konkretno.
a dotad imamo clanak direktora uprave koji kaze da su im prihodi 200mil E za 2006.
2007. ce matica imati oko 140mil

eto pa sad malo racunajte, interpolirajte i projicirajte.
ako ne znate ulozite u znanje.

eto,a ne laprdat!ne vrijedi, precijenjeno ovo ili ono..
imam izracun za maticu i dokle bi otprilike samo Ledo zagreb vrijedio, ali nije toliko vazno za cijelu pricu.

ja sam jasno rekao da ga vjerojatno ne bih kupio za 20 000, ali cu ga drzati i kad cijena bude 45 000, pa makar samo 10kom.
eto, a sad dajem rijec ovim koji znaju da je precijenjeno.
[sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


wunderkind: ” Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes] ” ingra svoje prihode ostvaruje velikim djelom od ulaganja u druge dionice, izvanredni prihodi!!! a ledo tako da siri poslovanje, tu ti je velika razlika!!

Ne bi se složio, preporučujem da pomnije istražite Ingru, te ćete uvidjeti stvarnu vrijednost.
Ako Vas zanima u koje ulaže: 17 njih, a u planu su još 2.


blueman: ” Necu nista pisati. No nisam vidio takodjer niti jedan argumenat (matematika, koliki rast, kolike marze) da ovo vrijedi 40K. Isto tako ne kazem da niti ne vrijedi. ” tako je, ti ovdje dobro govoris i pametno pises. ja isto kazem da ne znam koliko vrijedi, jer nisam vidio konsolidirano i imam jos dosta nepoznanica, ali znam da vrijedi vise odavde, kad pokazu sve sta skrivaju, onda cemo moci i izracunati konkretno. a dotad imamo clanak direktora uprave koji kaze da su im prihodi 200mil E za 2006. 2007. ce matica imati oko 140mil eto pa sad malo racunajte, interpolirajte i projicirajte. ako ne znate ulozite u znanje. eto,a ne laprdat!ne vrijedi, precijenjeno ovo ili ono.. imam izracun za maticu i dokle bi otprilike samo Ledo zagreb vrijedio, ali nije toliko vazno za cijelu pricu. ja sam jasno rekao da ga vjerojatno ne bih kupio za 20 000, ali cu ga drzati i kad cijena bude 45 000, pa makar samo 10kom. eto, a sad dajem rijec ovim koji znaju da je precijenjeno. [sealed]

Prvo neka prođe magičnu brojku od 21k sa 210-ak komada,a zatim mogu bajke.


Bare: ” Možda se namješta mirovincu da to pojede.[huh] Ako se to dogodi podižem svoj terget za 10-tak k kn.[thumbsup] ” analogno tome budući da je neki mirovinac prije koji mjesec pojeo 300 ingri ko iz šuba na 60k jel bi tamo trebali pomaknut ljudi target za 50% ili ti za 30tak kila kn prema gore? [rolleyes]

Ja ću svoj pomaknuti a za ljude stvarno neznam,nek svatko radi što hoće.
A baš si našao uspoređivati INGRU I LEDO.[undecid]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

@matrix

..a kako vi to znate?
oli zaista jeste Kostrencic junior kako se prica po kuloarima?[sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


blueman: ” Necu nista pisati. No nisam vidio takodjer niti jedan argumenat (matematika, koliki rast, kolike marze) da ovo vrijedi 40K. Isto tako ne kazem da niti ne vrijedi. ” tako je, ti ovdje dobro govoris i pametno pises. ja isto kazem da ne znam koliko vrijedi, jer nisam vidio konsolidirano i imam jos dosta nepoznanica, ali znam da vrijedi vise odavde, kad pokazu sve sta skrivaju, onda cemo moci i izracunati konkretno. a dotad imamo clanak direktora uprave koji kaze da su im prihodi 200mil E za 2006. 2007. ce matica imati oko 140mil eto pa sad malo racunajte, interpolirajte i projicirajte. ako ne znate ulozite u znanje. eto,a ne laprdat!ne vrijedi, precijenjeno ovo ili ono.. imam izracun za maticu i dokle bi otprilike samo Ledo zagreb vrijedio, ali nije toliko vazno za cijelu pricu. ja sam jasno rekao da ga vjerojatno ne bih kupio za 20 000, ali cu ga drzati i kad cijena bude 45 000, pa makar samo 10kom. eto, a sad dajem rijec ovim koji znaju da je precijenjeno. [sealed]

uzimajuci u vidi projekciju konsolidiranog gdje je 2006 dobit bila 200 milijuna eurra, a ove oko140 samo od maticne firme, koja je u odnosu na 2006 drasticno poceala dobit, zamislite samo koliko bi onda moglo biti konsolidirano za 2007??? vjerojatno brojke koje bi i najoptimisticnijima izgledale brutalne, ali sacekajmo tren kada ce i to biti objavljeno, pa da jednom zauvijek zatvore usta svi ovi ljubomorni negativci!!

IDEMO AP AP

New Report

Close