LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa jel može netko saznati čiji je frikom
dio ambalaže za frikom se proizvodi u hr u istom pogonu kao i za ledo
čak je frikom prije 2 godine dana proizvodio twice[undecid]

Predsjednik uprave Leda je izjavio da konsolidirano izviješće za 2006 je 200 mil eura. Bez Frikoma se to nemože dostići a pogotovo u 2006 osim ako Ledo ima u vlasništvu još neku tvrtku za koju niko nezna.

SAM PROTIV SVIH

teo, 06.01.2008. u 21:20

mozda pomogne
Redosled prvih 10 akcionara po broju akcija
Rbr Akcionar Broj akcija % od ukupne emisije
1. AGROKOR 629776 95,82977
2. PRIVATIZACIONI REGISTAR 24667 3,75345
3. MINČIĆ DANE 116 0,01765
4. NIKOLIĆ DRAGAN 98 0,01491
5. ĆUĆOVIĆ EDIB 90 0,01369
6. PANIĆ ZORAN 88 0,01339
7. PAŽIN LJUBOMIR 83 0,01263
8. JOKSIMOVIĆ MLAĐEN 81 0,01233
9. PETROVIĆ ALEKSANDAR 81 0,01233
10. MITROVIĆ ZDRAVKO 73 0,01111

neznam. meni je frend iz leda rekao da je frikom agrokorov ali ja to ipak nebi uzeo pod 100%. mislim da on nije prava adresa za to pitanje. to bi trebalo pitati nekog iz uprave.
ono sto ja kao potrosac mogu reci da ledo ima 3put bolje sladolede od frikoma [smiley]
nek oni dobro prodaju, bolje nama, ali ja radije jedem ledove proizvode.

ali zbilja, probao sam ih pred 2mj i to nije ni za uporediti. slucajno mi se otopio jer sam ga stavio u frizider al ne u zamrzivac, to je bila neka mjesavina vode i neznam cega.
kad pogledate tu smrznutu ribu iz kauflanda gdje nema ledo proizvoda. sve nekakva crna i nikakva.
procesi proizvodnje su takvi da su strozi nego u EU. ono sta tamo prodje u ledu nemoze. nekad se 3 tone ribe donese, veterinar pregleda i vraca nazad. u sladoledu nedaj boze da se nadje dlacica ili nedaj boze kakva bakterija, cijela linija od toga dana ide u savu.
inace, hrvatski brandovi su svaka cast i nijedan nije pokleknuo pred stranom konkurencijom (ledo, franck, podravka, kras itd. itd. itd.).

ono sta je jos zanimljivo za hrvatsko trziste je da prodaja sladoled ide losije zime. jel se tko zapitao zasto? mislim da za to nema nikakvih posebnih razloga i u skandinaviji npr. je to totalno suprotno. meni osobno to nikada nije bilo jasno. ako pijemo hladnu pivu da nebi mogli jesti poslasticu koja nije nista hladnija od torte izvadjene iz hladnjaka.
ne kazem to sad da nekog nagovaram da kupi sutra sladoled (mada ih ja i u ovo doba jedem nekad 2 na dan), nego zato sto mislim da ce se i to uskoro mjenjati i da se mjenja i da je tu isto tako prostor za rast.


@mig

hvala!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


SEILON: ” MiG29 lijepo je od Vas što ste objasnili neke stvari,sada su mi ipak malo jasnije! ” drago mi je.. naravno moguce je da debelo grijesim i da bi sada trebalo masno dokupljivati ili prodavati, ali ja sam napisao sto cu ja osobno uraditi! a svatko je kovac svoje srece. [smiley]

Gledajte Kolega Mig29, nisam imao namjeru da dođe do nesprazuma, tj, bilo bi mi drago da ova kompanija, tj. dionica odradi rast jer ima zdravih temelja, no prije svega treba biti realan i očekivati postepen rast, a ne blokade.


Pa jel može netko saznati čiji je frikom dio ambalaže za frikom se proizvodi u hr u istom pogonu kao i za ledo čak je frikom prije 2 godine dana proizvodio twice[undecid]

o tome cemo na sastanku ledša!![proud][proud]

IDEMO AP AP


MiG29, 07.01.2008. u 00:08
mozda pomogne Redosled prvih 10 akcionara po broju akcija Rbr Akcionar Broj akcija % od ukupne emisije 1. AGROKOR 629776 95,82977 2. PRIVATIZACIONI REGISTAR 24667 3,75345 3. MINČIĆ DANE 116 0,01765 4. NIKOLIĆ DRAGAN 98 0,01491 5. ĆUĆOVIĆ EDIB 90 0,01369 6. PANIĆ ZORAN 88 0,01339 7. PAŽIN LJUBOMIR 83 0,01263 8. JOKSIMOVIĆ MLAĐEN 81 0,01233 9. PETROVIĆ ALEKSANDAR 81 0,01233 10. MITROVIĆ ZDRAVKO 73 0,01111
[/quote]

kolega, nismo amateri, ne brinite, davno smo to vidjeli
[thumbsup]
ali je pitanje kakav je deal izmedju agrokora i leda i cijom je lovom placen frikom,a to se nazalost ne moze saznati na netu, vjerujte probao sam[cry]

ali je i dalje zanimljivo kad predsjednik uprave leda dok prica o ledu govori MI misleci na sebe i Frikom[proud]
a i kruze razlicite price..oprecne!!

no dobro, jednom ce pokazati konsolidirano, onda cemo valjda znati

naravno, osobno mislim da je veca vjerojatnost da je ipak agrokorov.[yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

@dunlop

priocao sam ja sa vise frendova i agrokora pa u jednom trenu kaze da je ledov 100%,a nakon 15 min u prici kaze da je agrokorov.
onda ga ja pitam, pa zar nisi rekao da je ziher ledov..??
a on meni ko matrix:pa zar to nije isto??

[shocked][shocked][shocked]

mozdsa njemu i je, ali meni taj detalj znaci jako, jako puno[bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


MiG29: ” SEILON: ” MiG29 lijepo je od Vas što ste objasnili neke stvari,sada su mi ipak malo jasnije! ” drago mi je.. naravno moguce je da debelo grijesim i da bi sada trebalo masno dokupljivati ili prodavati, ali ja sam napisao sto cu ja osobno uraditi! a svatko je kovac svoje srece. [smiley] ”

Gledajte Kolega Mig29, nisam imao namjeru da dođe do nesprazuma, tj, bilo bi mi drago da ova kompanija, tj. dionica odradi rast jer ima zdravih temelja, no prije svega treba biti realan i očekivati postepen rast, a ne blokade.

kolega, o cemu vi??
ne razumijem kakve veze ima ovaj citat izmedju mene i kolege sailona?
ja nisam spominjao nikakve blokade!

postoji mogucnost i da stojimo na ovoj razini mjesecima, iako mislim da necemo, a skoro sam siguran da necemo padati, ali kakve blokade vas muce, zaista ne znam..

dajte koji post “da se prisjetimo”[lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@mig
hvala!

nema problema, tu smo da se pomazemo, iako sumnjam da sam ti bio od pomoci, o ZVZD ne znam tako detaljno, kao o ledu, pa ih ne mogu ni tako detaljno usporediti[sad]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Pozdrav svima, bas sam na aerodromu vidio slogan na skrinji za sladolede “summer is a state of mind”
Ja u medjuvremenu prodao tisak na 1500 i dokupio LEDO, pa ko ziv ko mrtav. Veselim se okupljanju.

New Report

Close