LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..Pojedini članovi foruma , vrlo zainteresirani i vrlo odani ovoj dionici, pitali su se što rade Todorićevi
brokeri i zašto prodaju malo po malo unosnu -dionicu Leda. Po mom mišljenju , oni su kapitaliziranu dobit od
LEDA odmah investirali – tj.kupovali dionice upravu Belja, Tiska, itd…kako bi se što bolje pripremili za
kreditni rejting kod Zagrebačke banke.
Ono što mislim da će napraviti kako bi došli do Migrosa je suradnja sa jednim od trgovačkih lanaca
u SRBIJI. Ako su napisali za Deltu da je out, – ne mora biti istina…a ako je u pitanju bilo koji
jači trgovački lanac u Srbiji- tada za kupovinu Migrosa nema problema. Srpske banke,potpomognute iz bilo kojeg dijela staništa Europe i šireg svemira….krcate…krcate …krcate su lovom… znam točno da je tako…vjerujte mi- politički su jači od njemačkih lanaca…ili će to biti politička kompenzacija. …u Turskoj..makar nije za zanemariti ogromnu ulogu koju imaju Turci sve više u Njemačkoj… na žalost, tamo ih baš ne vole…
Nikad ne bi podcijenila Srbe u trgovini, oni će se nekome prikrpati..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ciji je Frikom..?
agrokorov ili Ledov?

Agrokor

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.756 4,43 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.815 2,19 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 626 0,28 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,49

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.756 4,43 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.818 2,19 Skrb. račun kupili 3 komada
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 626 0,28 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun

MIROVINSKI FOND U LEDU !!!!!!
Ukupno: 90,53

[thumbsup][thumbsup]

PAMETNOME DOSTA!!!!!!!!!!!!!!1

IDEMO AP AP

na temi lezerno sam otvorio topic oko okupljanja nase sekte, pa svi zainteresirani neka pogledaju!

IDEMO AP AP


..Pojedini članovi foruma , vrlo zainteresirani i vrlo odani ovoj dionici, pitali su se što rade Todorićevi brokeri i zašto prodaju malo po malo unosnu -dionicu Leda. Po mom mišljenju , oni su kapitaliziranu dobit od LEDA odmah investirali – tj.kupovali dionice upravu Belja, Tiska, itd…kako bi se što bolje pripremili za kreditni rejting kod Zagrebačke banke. Ono što mislim da će napraviti kako bi došli do Migrosa je suradnja sa jednim od trgovačkih lanaca u SRBIJI. Ako su napisali za Deltu da je out, – ne mora biti istina…a ako je u pitanju bilo koji jači trgovački lanac u Srbiji- tada za kupovinu Migrosa nema problema. Srpske banke,potpomognute iz bilo kojeg dijela staništa Europe i šireg svemira….krcate…krcate …krcate su lovom… znam točno da je tako…vjerujte mi- politički su jači od njemačkih lanaca…ili će to biti politička kompenzacija. …u Turskoj..makar nije za zanemariti ogromnu ulogu koju imaju Turci sve više u Njemačkoj… na žalost, tamo ih baš ne vole… Nikad ne bi podcijenila Srbe u trgovini, oni će se nekome prikrpati..

Ako je to tako kako vi mislite ne bi li se to trebalo vidjeti po vlasničkoj strukturi,tj. ne bi li trebalo biti promijenjeno stanje količine dionica Leda koje Agrokor posjeduje?

..NE. To bi bilo preočito i preizravno. Ima drugih načina diskretnih plasmana unutar d.d.-a.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun [/b] MIROVINSKI FOND U LEDU !!!!!! Ukupno: 90,53 [thumbsup][thumbsup] PAMETNOME DOSTA!!!!!!!!!!!!!!1

Koliko god želim biti objektivan i razmišljam i o pozitivnoj i negativnoj strani ove dionice reči ću samo dvije stvari o navodnoj precjenjenosti ove dionice:

1. Čiča Bahovec nam se vratio na 18k, a on je kupovao davnih dana za siću!
2. Mirovinci, koji su konzervativnog karaktera, ulaze onaj tren kad je Hanfa odobrila da ulažu u JDD. Dakle to bi bila jedna od prvih dionica na burzi u koju su ušli!

Ne želim više slušati o precjenjenosti.
Bog zna šta je pod haubom.[smiley]

Show me the Money!

..NE. To bi bilo preočito i preizravno. Ima drugih načina diskretnih plasmana unutar d.d.-a.
Nezgodno je vrijeme skijanja, da se stupi u brzi kontakt sa uglednim ljudima u Hrvatskoj a koji
su prijatelji , partnerima u Turskoj, kako bi se prije saznale pozicije Todorića u natječaju za Migros.
Iz njihovih medija, favoriti za preuzimanje već se znaju. Ima li tko mogućnosti saznati nešto prije svih ???
Dobra duša iz Rotary kluba ili Lions kluba…International ………. pustite sad odredbe Statuta o međusobnoj
solidarnosti bez koristi…… pa, situacija je bitna …ne ???

SEILON, 05.01.2008. u 18:27

..NE. To bi bilo preočito i preizravno. Ima drugih načina diskretnih plasmana unutar d.d.-a. Nezgodno je vrijeme skijanja, da se stupi u brzi kontakt sa uglednim ljudima u Hrvatskoj a koji su prijatelji , partnerima u Turskoj, kako bi se prije saznale pozicije Todorića u natječaju za Migros. Iz njihovih medija, favoriti za preuzimanje već se znaju. Ima li tko mogućnosti saznati nešto prije svih ??? Dobra duša iz Rotary kluba ili Lions kluba…International ………. pustite sad odredbe Statuta o međusobnoj solidarnosti bez koristi…… pa, situacija je bitna …ne ???

Da li bi mi mogli to malo detaljnije pojasniti jer sam ovdje nov,može i na PM? Unaprijed zahvaljujem!


MiG29: ” ciji je Frikom..? agrokorov ili Ledov? ”

[lol] A čiji je Ledo ? [lol]

pametnica moja
[kiss]
nije cudo da te stavljaju u potpise..[lol] [lol] [lol]

’em ne znas izracunati postotke pa “ispaljujes” o crtanju grafova, ’em se guras svuda, a ne razumijes materiju.
ulazi u znanje![bye]

agrokorova bilanca ne utjece direktno na cijenu LEDO-R-A, dok Ledova bilanca utjece na vrijednost Agrokora.
u slucaju da je Ledo vlasnik Frikoma, onda je ova trenutna cijena za Ledo smijesna, dok u slucaju da je Frikom vlasnistvo Agrokora, nema ama bas nikakvog utjecaja!

a kako ce to vama kolega pomoci koji niste kupili Ledo, pitam ja vas?
Bojim se NIKAKO![lol]

a sad se posvetite linkanju starih linkova i postanju starih postova na nacin “da se podsjetimo”[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


INSAJD: ” 10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun [/b] MIROVINSKI FOND U LEDU !!!!!! Ukupno: 90,53 [thumbsup][thumbsup] PAMETNOME DOSTA!!!!!!!!!!!!!!1 ” Koliko god želim biti objektivan i razmišljam i o pozitivnoj i negativnoj strani ove dionice reči ću samo dvije stvari o navodnoj precjenjenosti ove dionice: 1. Čiča Bahovec nam se vratio na 18k, a on je kupovao davnih dana za siću! 2. Mirovinci, koji su konzervativnog karaktera, ulaze onaj tren kad je Hanfa odobrila da ulažu u JDD. Dakle to bi bila jedna od prvih dionica na burzi u koju su ušli! Ne želim više slušati o precjenjenosti. Bog zna šta je pod haubom.[smiley]

dobro je..
ipak je PBZ..
puno bolja opcija nego da je solo Zaba unutra ili netko poput Raiffeisen OMF
[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


matrix90: ” MiG29: ” ciji je Frikom..? agrokorov ili Ledov? ” [lol] A čiji je Ledo ? [lol] ” pametnica moja [kiss] nije cudo da te stavljaju u potpise..[lol] [lol] [lol] ’em ne znas izracunati postotke pa “ispaljujes” o crtanju grafova, ’em se guras svuda, a ne razumijes materiju. ulazi u znanje![bye] agrokorova bilanca ne utjece direktno na cijenu LEDO-R-A, dok Ledova bilanca utjece na vrijednost Agrokora. u slucaju da je Ledo vlasnik Frikoma, onda je ova trenutna cijena za Ledo smijesna, dok u slucaju da je Frikom vlasnistvo Agrokora, nema ama bas nikakvog utjecaja! a kako ce to vama kolega pomoci koji niste kupili Ledo, pitam ja vas? Bojim se NIKAKO![lol] a sad se posvetite linkanju starih linkova i postanju starih postova na nacin “da se podsjetimo”[smiley]

Kolega ‘ kemičaru ‘ smirite se malo, a Vaš problem što tuđa, odnosno različita mišljenja prihvaćate emotivno.

Ulažite u znanje.

New Report

Close