LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Preko vikenda ti posaljem na private.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

To je dobro pitanje.
Ja samo uzimao ZSE izvjestaje, sada da li je to konsolidirano?
Ako nije onda vrijedi vise naravno.
Ako je tu je negdje.
Uz rast od 50% salesa u narednih par godina moze brutalno rasti.
Inace ne bas toliko.
Moze jos rasti ali ne 100%.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

na svakom izvešću piše da li je konsolidirano ili ne i ako je koje su tvrtke u konsolidaciji

@blueman

nastranu tvoja iritirajuca bahatost, mislim da kuzis stvari..
evo ti jedan clanak pa citaj izmedju redova
obrati paznju na datum, da se ne zabunis.

http://www.poslovni.hr/20112.aspx

PS-ocekujm PM za vikend[cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

…Djeco, za nas senilne i matore, molim kratak i jasan odgovor: kaj dalje s Ledom, ide to gore ili ne ?
Očito brokeri- od kud bili i čiji god bili angažirani s bilo koje strane svijeta- NISU , PONAVLJAM – N I S U
prčkali oko Leda, jer da jesu, cijena bi bila 30 .000 kuna…..jel tak …?
Što smjeraju – da li možda naslućujete ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da li i ove godine potpisujemo korištenje Milka palete proizvoda ?

Show me the Money!


Galić: Ledo je prava regionalna kompanija
Duboko sam uvjeren da je grupacija Leda na ovom području vrlo sigurna i čvrsta i da će se, tko god je poželi poljuljati, morati suočiti s ozbiljnim problemima
U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo, prihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura),

Interviju sa g. Galicem u Poslovnom Dnevniku 21.08.2006

Pa ajmo sada racunati PE,PS,PBV, hm ovo je konsolidirano za 2006 opet nemozemo nemamo za 2007[cry]

Evo da citiram sebe od 31.12

SAM PROTIV SVIH

ja jos nisam odustao od svih brodara
u jdpl polazem velike nade
a izmedu atpl i leda cak je i meni postalo jasno da je ledo neuspodredivo bolja dionica[cool]


Nemojte pretjerivati sa Ledom. Vrijedi negdje oko 21-22K. Uzeo sam rast od 25% 2008-2010 i 15% nadalje (dosta visoko). WC je pozitivan jer naravno nikome ne placa. Nemojte pretjerivati sa 40K. Za to treba rast od 50% u sljedecih nekoliko godina a to je previse, barem po meni.


@blueman

ne bih želio docirati, no…
todine dionice su svijet za sebe.
zaboravite multiple.
bogohulno? burzohulno? fin.al.hulno?
ipak ne.
ako se već više od godinu dana neke todine dionice trže na pe>100, pb>10, ps>5 itsl., nema razloga da i one koje nisu na tim multiplama do njih dođu.
ako to potraje barem godinu-dvije, mi zadovoljni.
a i toda.[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379

evo i mirovinca u ledu!

vrijeme je za uskoro pobjeć, ne volim ih ni nacrtane! [lol]


matrix90: ” INSAJD: ” luda krava: ” matrix90: ” Dunlop: ” luda krava: ” eto došao je i taj trenutak da neko plati LEDO po 20 000 kunića[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” da imam para ja bih ga kupio tek tolko fore radi… al tako i tako nebih s tim usao u povijest kao onaj sta je kupio barel nafte po 100 dolara jer to je vjerovatno neki ath za naftu, ali za ledo bih prije kupio na 100 000 ” [thumbsup][lol] Ispada Ledo nova ‘ Ingra ‘ [lol] ” da se i zajeb….š !!! govorili su tako lani i za Ingru da je skupa a vidi kako je završila godinu!!! [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” pa kolega zar vama nije jasno da je ledo bolje zavrsio godinu od ingre, bio je top dionica zg burze!!! ” [lol] [lol] [lol] ” a ti matrrix ako mislis da nije tako kalkulator u ruke pa racunaj, uostalom sve sam ti to vec napisao na ingri…21 god a jos se postoci ne znaju, nije to dobro [proud]

Kolega zna se sve, nego nisam ja tu da računam.
Ako Vas zanima ( mene ne zanima ) slobodno računajte, crtajte grafove…


ciji je Frikom..? agrokorov ili Ledov?

[lol]

A čiji je Ledo ? [lol]

New Report

Close