LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dunlop: ” luda krava: ” eto došao je i taj trenutak da neko plati LEDO po 20 000 kunića[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” da imam para ja bih ga kupio tek tolko fore radi… al tako i tako nebih s tim usao u povijest kao onaj sta je kupio barel nafte po 100 dolara jer to je vjerovatno neki ath za naftu, ali za ledo bih prije kupio na 100 000 ” [thumbsup][lol] Ispada Ledo nova ‘ Ingra ‘ [lol]

da se i zajeb….š !!!
govorili su tako lani i za Ingru da je skupa a vidi kako je završila godinu!!!
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Four Star General


luda krava: ” eto došao je i taj trenutak da neko plati LEDO po 20 000 kunića[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” plaćat ce ga i puno vise, narocito oni koji znaju izracunati multiple samo za maticu, a ne vide dalje od nosa da kad kupuju LEDO-R-A ne kupuju samo ono na zagrebackom Zitnjaku, nego sirom JI Europe[cool]

otkad je slovenija jugoistočna europa? [rolleyes]

lijepo je vidjeti 20k na prodaji. ima ih 37 komada, ali neće još dugo[rolleyes][rolleyes][rolleyes].
nadam se da i ostali podržavaju moj priejdlog da bybera kandidiramo na izborima za predsjednika[rolleyes][rolleyes][rolleyes][rolleyes]


matrix90: ” Dunlop: ” luda krava: ” eto došao je i taj trenutak da neko plati LEDO po 20 000 kunića[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” da imam para ja bih ga kupio tek tolko fore radi… al tako i tako nebih s tim usao u povijest kao onaj sta je kupio barel nafte po 100 dolara jer to je vjerovatno neki ath za naftu, ali za ledo bih prije kupio na 100 000 ” [thumbsup][lol] Ispada Ledo nova ‘ Ingra ‘ [lol] ” da se i zajeb….š !!! govorili su tako lani i za Ingru da je skupa a vidi kako je završila godinu!!! [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

pa kolega zar vama nije jasno da je ledo bolje zavrsio godinu od ingre, bio je top dionica zg burze!!!

IDEMO AP AP


luda krava: ” matrix90: ” Dunlop: ” luda krava: ” eto došao je i taj trenutak da neko plati LEDO po 20 000 kunića[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” da imam para ja bih ga kupio tek tolko fore radi… al tako i tako nebih s tim usao u povijest kao onaj sta je kupio barel nafte po 100 dolara jer to je vjerovatno neki ath za naftu, ali za ledo bih prije kupio na 100 000 ” [thumbsup][lol] Ispada Ledo nova ‘ Ingra ‘ [lol] ” da se i zajeb….š !!! govorili su tako lani i za Ingru da je skupa a vidi kako je završila godinu!!! [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” pa kolega zar vama nije jasno da je ledo bolje zavrsio godinu od ingre, bio je top dionica zg burze!!!

[lol] [lol] [lol]


INSAJD: ” luda krava: ” matrix90: ” Dunlop: ” luda krava: ” eto došao je i taj trenutak da neko plati LEDO po 20 000 kunića[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” da imam para ja bih ga kupio tek tolko fore radi… al tako i tako nebih s tim usao u povijest kao onaj sta je kupio barel nafte po 100 dolara jer to je vjerovatno neki ath za naftu, ali za ledo bih prije kupio na 100 000 ” [thumbsup][lol] Ispada Ledo nova ‘ Ingra ‘ [lol] ” da se i zajeb….š !!! govorili su tako lani i za Ingru da je skupa a vidi kako je završila godinu!!! [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” pa kolega zar vama nije jasno da je ledo bolje zavrsio godinu od ingre, bio je top dionica zg burze!!! ” [lol] [lol] [lol]

a ti matrrix ako mislis da nije tako kalkulator u ruke pa racunaj, uostalom sve sam ti to vec napisao na ingri…21 god a jos se postoci ne znaju, nije to dobro
[proud]

IDEMO AP AP

Možda se samo tješim, ali čini mi se da samo ledo nije počeo rast u postocima kao ostale todine dionice …

Inače rasprodao sve brodare (kad se već o tome priča) i ht-e i ušao u ledo … danas još malo … ŽIVIO NAM LEDO!

I zaboravih reći NE IZLAZIM IZ NJEGA TAKO SKORO!!!

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

e majke mi, znao sam da ce brodari biti burek jos onda kad smo bili na onom okupljanju, nabrajali portfelje i kad je 9/10 ljudi reklo da uzgaja nesto od brodara[cry]
tako je i s HTom, kad sam vidio prvi dan redove pred Finom, odustao sam..

ali za brodare se jos nadam[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ma ledo je prava dionica..ima ih jos dosta na nasem trzistu i sigurno su jos moguci dosta veliki usponi svih dionica. ht sigurno nije jedna od tih. monopolista u svakom segmentu poslovanja osim u mobilnoj u kojoj je penetracija vec tolko velika da nema mjesta velikom rastu. pomaci su moguci ali sigurno ne kao na ledu.
ht-a sam se srecom rijesio sto sam ranije mogao.

Nemojte pretjerivati sa Ledom.
Vrijedi negdje oko 21-22K.
Uzeo sam rast od 25% 2008-2010 i 15% nadalje (dosta visoko).
WC je pozitivan jer naravno nikome ne placa.

Nemojte pretjerivati sa 40K.
Za to treba rast od 50% u sljedecih nekoliko godina a to je previse, barem po meni.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Nemojte pretjerivati sa Ledom. Vrijedi negdje oko 21-22K. Uzeo sam rast od 25% 2008-2010 i 15% nadalje (dosta visoko). WC je pozitivan jer naravno nikome ne placa. Nemojte pretjerivati sa 40K. Za to treba rast od 50% u sljedecih nekoliko godina a to je previse, barem po meni.

moze izracun, ako nije problem?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ciji je Frikom..?
agrokorov ili Ledov?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close