LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav svim ledašima, ovo je izgleda jedina dionica koja nas nikada neće iznevjeriti.Pitam se kada će doći kraj , ili će taj trenutak doživjet moji unuci[wink]

evo i tehnicka

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


evo i tehnicka

Po ovom smo tek dotakli Oversold i tek krečemo. [thumbsup]

Show me the Money!

Stanje na dan 02.01.2007.

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.811 2,19 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 619 0,28 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. ANIŠIĆ BORIS 362 0,16 Osnovni račun +xx NOVI
Ukupno: 90,43

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.756 4,43 Skrb. račun kupili 171
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.815 2,19 Skrb. račun kupili4
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 626 0,28 Skrb. račun kupili 7
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,49

izgleda da boro prodao zabi, kakve su to igre i igrice[proud]

IDEMO AP AP


MiG29: ” evo i tehnicka ”

Po ovom smo tek dotakli Oversold i tek krečemo. [thumbsup]

a pogle MACD i ADI[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


. e sad si uzmi npr. (nikog ne podcjenjujem i nema ovo veze sa stvarnim stanjem) jedan kras ili slicnu firmu koja mozda ima i bolje fundamentalne faktore (mozda, nisam gledao).

Kolega, Kraš je mala beba za ovo, Netto marža 14 % – toga NEMA kod konditora. [smiley]

Show me the Money!


Kolega, Kraš je mala beba za ovo, Netto marža 14 % – toga NEMA kod
konditora. [smiley]

ma nisam uopce mislio na kras konkretno (cisto za uporedbu jer vrijedi vise manje za sva poduzeca). vise sam mislio usporediti (barem ja to tako vidim a nemoraju se svi sloziti..na kraju ce bankovni racun reci) firme po ambiciji i agilnosti vodstva, kadrovima i sl..to bi bilo koda bih usporedio ambicije slavena bilica i oteka barica. ovoj potonji nije dobro ni preuzeo palicu izbornika a vec je govorio kako mi moramo shvatiti da smo mi mala nacija i da nikada necemo moci parirati jednim englezima itd..tako je i postavio igru u portugalu.
mala digresija, al meni je to vrlo vrlo slicno.vecina firmi je meni ipak slicnija oteku..pozeli malo i malo ces i dobiti..
a nije niti losa ona od kutle, “kad stanem padnem” (samo on osim toga nije bio za niti pod nokat prema todoricu po sposobnostima..)

ps. sve ovo napisano smatram osobnim misljenjem i ne smatram da se svi moraju sloziti. na kraju se ipak mrtvi broje

ledo pratim otkad je bio na 3000 i cekam da ga uhvatim povoljnije[cry]
vidim da mi taktika nije bas i najbolja i sutra izlazim iz brodara i lupam po bidu tako da idemo na novi ath[cool]


ledo pratim otkad je bio na 3000 i cekam da ga uhvatim povoljnije[cry] vidim da mi taktika nije bas i najbolja i sutra izlazim iz brodara i lupam po bidu tako da idemo na novi ath[cool]

Kolega,malo opreza za izlazak iz brodara i ulet u Ledo,brodari imaju akumalaciju dobiti i očekivanje najava količine budučih poslova,što će vrlo brzo,uz godišnje FI,doći na naplatu.
Ledo se pokazao odlična dionica u ovoj korekciji,što i je.
Bolje uzmi margin na brodare i udari po asku ,nemoj po bidu jer bi mogli u minus sutra.
[proud]
Posjedujem dionice Leda i brodara u podjednakim omjerima,i ovaj post nije navlačenje na kupnju ili prodaju,nego samo maoje mišljenje.[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

slazem se sa rastafarijancem[thumbsup]
imam i ja brodara..pa eto..ako moze malo obazrivosti[embarass]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

moj lapsus
jedan od razloga kupovine leda na ovako visokim cijenama je moja procjena da sam previse zaglibio u brodarima i da malo disperzije nije na odmet
a vrijeme ce pokazati da li je bilo bolje drzati atpl ili uci na ledo izmedu 19000-20000

ledo, pa možda možeš još nešto stržit pa tek onda atpl jer još nema razloga ni da je 3500 kamoli da trenutno krene nekam rast…

al to je samo moje mišljenje, a ja sam druker! [lol]

New Report

Close