LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


preko 20..
22..mozda i 25..
meni osobno nevazno, i dalje je dalkeo od mog targeta [wink]

bogme i od mog..svi oko leda i agrokora vjeruju da ce pratiti jamnicu i konzum jer posluju i bolje. osobno prije 50 000 necu niti pogledati ledo, a sa kakvih 70tak tisuca bi vec bio zadovoljan

targeti su vam ogromni. nadam se da ste u pravu barem djelomično. jedino sto me brine gdje da cim prije i cim jeftinije nabavim casha za dokup. margin kod hpb-a možda


MiG29: ” preko 20.. 22..mozda i 25.. meni osobno nevazno, i dalje je dalkeo od mog targeta [wink] ” bogme i od mog..svi oko leda i agrokora vjeruju da ce pratiti jamnicu i konzum jer posluju i bolje. osobno prije 50 000 necu niti pogledati ledo, a sa kakvih 70tak tisuca bi vec bio zadovoljan

Dajte mi molim Vas objasnite prema kojoj bi logici, odnosno teoriji, vrijedio toliko?![rolleyes]


Dunlop: ” MiG29: ” preko 20.. 22..mozda i 25.. meni osobno nevazno, i dalje je dalkeo od mog targeta [wink] ” bogme i od mog..svi oko leda i agrokora vjeruju da ce pratiti jamnicu i konzum jer posluju i bolje. osobno prije 50 000 necu niti pogledati ledo, a sa kakvih 70tak tisuca bi vec bio zadovoljan ” Dajte mi molim Vas objasnite prema kojoj bi logici, odnosno teoriji, vrijedio toliko?![rolleyes]

prema teoriji velikih brojeva i ffg metodi!![thumbsup]

IDEMO AP AP


Dajte mi molim Vas objasnite prema kojoj bi logici, odnosno teoriji,
vrijedio toliko?![rolleyes]

prema mojoj teoriji
[proud]

a ti mislis da nebi mogao vrijediti 70 k do kraja 2008?

dobro, to je tvoje misljenje, vjerovatno bazirano na fund. analizi u koju se sigurno bolje razumijes nego ja.ja vise razgovaram sa pravim ljudima na pravom mjesto pa otuda moj optimizam.

mislim da su mi moderatori izbrisali jedan post pa necu ponaljvati iste greske o buducem fin. izvjestaju koji 15.1. stize interno u ledo a ciji se naznanke vec znaju.

ako je jamnica na 120 000 niti ledo nece sigurno biti daleko jer posluju i bolje od njih. eto to su rijeci menadzera iz leda.
to je dio onoga sta znam. ja cu i dalje tome vjerovati a da se razumijem u fund. analizu i da mi ona to ne kaze (sta ti vjerovatno sugeriras) ja je opet nebih poslusao nego bih isao na osjecaj. cut cemo se za godinu pa cemo vidjeti.


matrix90: ” Dajte mi molim Vas objasnite prema kojoj bi logici, odnosno teoriji, vrijedio toliko?![rolleyes] ” prema mojoj teoriji [proud] a ti mislis da nebi mogao vrijediti 70 k do kraja 2008? dobro, to je tvoje misljenje, vjerovatno bazirano na fund. analizi u koju se sigurno bolje razumijes nego ja.ja vise razgovaram sa pravim ljudima na pravom mjesto pa otuda moj optimizam. mislim da su mi moderatori izbrisali jedan post pa necu ponaljvati iste greske o buducem fin. izvjestaju koji 15.1. stize interno u ledo a ciji se naznanke vec znaju. ako je jamnica na 120 000 niti ledo nece sigurno biti daleko jer posluju i bolje od njih. eto to su rijeci menadzera iz leda. to je dio onoga sta znam. ja cu i dalje tome vjerovati a da se razumijem u fund. analizu i da mi ona to ne kaze (sta ti vjerovatno sugeriras) ja je opet nebih poslusao nego bih isao na osjecaj. cut cemo se za godinu pa cemo vidjeti.

potpisujem kolega, meni su na 7k govorili da sam lud, da to ne vrijedi ni 2k, a sad ti isti financijski bankovni stručnjaci vode rat za kupnjom leda, ja nudim okladu kolegama na forumu da ce ledo ove god odradit minimum 150 %[thumbsup]
jedna dobra vecera svima koji se usude kontrirati me ako rezultat bude na kraju u njihovu korist[proud]
najaca sekta na svijetu vlada među nama ledašima, nitko je ni ne pomišlja napustiti, osim par šprkulanata, koji ce se hvata za glavu kad i ako to naprave!!

IDEMO AP AP

fin. rezultat su odlicni i moja magicna kugla mi kaze da su vec u 10mj ispunili plan sta ce reci da sa smrznutom hranom rasturaju. uskoro je plan i smrznuto meso (na moju zalost ili mozda srecu, neznam kako bi protumacio navodno ne sa mesom iz belja nego, s onim sta belje nema) pored vec drugog programa smrznute hrane. potencijal za rast je velik u regiji a da ne spominjem moguci migros koji se i nemora odmah odraziti ali ja tako i tako nemislim prodavati ledo sljedece 2 godine…mozda 1 dionicu na 70tak da dokupim jos belja koje je vjerovatno zicer na malo duze staze.

eto, to je ono sta se nevidi u p/e, znj/xy itd. a cemu ja puno vise vjerujem. posebno covjeku na vrhu piramide koji je drzava u drzavi i ja smatram njegovu moc i veze sa bankama takve da su tu moguce sve samo ne ruzne stvari. jos se nisu dogodile na nijednoj njegovoj dionici.

znam da je ovo ce ovo nekome vise izgledati kao pumpanje sekte, ali ja u to vjerujem a tko ne siroko mu polje. ja sam ovo govorio i kad je ledo bio 11. neki poslusali i prodali kad je ledo bio na bivsem ath od 19 i po meni se tesko zaje…

jos zaboravih neke stvari…poznato je da su njegovi menadzeri njegovi terijeri. moraju biti dostupni u 2sata ma gdje se nalazili. bilo avionom, helikopterom. rade ko zvjeri, imaju viziju i znanje i dobro su vodjeni.
za to su i jako dobro placeni i sigurno je da se od njih ocekuju i jako dobri rezultati.
e sad si uzmi npr. (nikog ne podcjenjujem i nema ovo veze sa stvarnim stanjem) jedan kras ili slicnu firmu koja mozda ima i bolje fundamentalne faktore (mozda, nisam gledao). kome bi vise vjerovali. sry, al po meni todo pobjedjuje i uvjek sam u takove ljude vjerovao i volio da oni vode stvari.
samo im je nebo granica, ne zadovoljavaju se sa malim jer ako zelis malo to ces i dobiti i evo glupo je nekog u nesto uvjeravati ali po meni je kupiti ledo zicer nad zicerima i pridruzujem se insajderu za veceru. moja je evo cuga.


.ja vise razgovaram sa pravim ljudima na pravom mjesto pa otuda moj optimizam. mislim da su mi moderatori izbrisali jedan post pa necu ponaljvati iste greske o buducem fin. izvjestaju koji 15.1. stize interno u ledo a ciji se naznanke vec znaju. .

my man!!!![thumbsup][thumbsup][thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Dunlop: ” .ja vise razgovaram sa pravim ljudima na pravom mjesto pa otuda moj optimizam. mislim da su mi moderatori izbrisali jedan post pa necu ponaljvati iste greske o buducem fin. izvjestaju koji 15.1. stize interno u ledo a ciji se naznanke vec znaju. . ” my man!!!![thumbsup][thumbsup][thumbsup]

i moj takodjer, uostalom moj nick sve govori[proud]

IDEMO AP AP


Dunlop: ” MiG29: ” preko 20.. 22..mozda i 25.. meni osobno nevazno, i dalje je dalkeo od mog targeta [wink] ” bogme i od mog..svi oko leda i agrokora vjeruju da ce pratiti jamnicu i konzum jer posluju i bolje. osobno prije 50 000 necu niti pogledati ledo, a sa kakvih 70tak tisuca bi vec bio zadovoljan ” Dajte mi molim Vas objasnite prema kojoj bi logici, odnosno teoriji, vrijedio toliko?![rolleyes]

evo dat cu vam dva hinta..pa probajte sami:

1.pogledajte ROE i ROA od Leda, usporedite prihode ove i proslih godina, pa probajte napraviti projekciju.

2.gdje je konsolidirano???
mi ovdje pricamo samo o matici, a znamo da je LEDO u 100% vlasnistvu jos par firmi!
trenutni P/E je 30, na pocetku godine je bio 50.ako se ne varam..belje ima p/e trocifren.

PS-jedna eminentna finacijska institucija je procijenila ledo na konzervativnih 20 000kn. kad vidim procjene vrijednosti drugih firmi i njihove cijene na burzi, onda bi Ledova cijena trebala biti znatno vise od 30 000kn..

PS2-migros spekulaciju ovdje ostavljam po strani, iako bi i to trebalo utjecat na cijenu, ali ja nisam neki ljubitelj spekulacija[kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Dunlop: ” MiG29: ” preko 20.. 22..mozda i 25.. meni osobno nevazno, i dalje je dalkeo od mog targeta [wink] ” bogme i od mog..svi oko leda i agrokora vjeruju da ce pratiti jamnicu i konzum jer posluju i bolje. osobno prije 50 000 necu niti pogledati ledo, a sa kakvih 70tak tisuca bi vec bio zadovoljan ” Dajte mi molim Vas objasnite prema kojoj bi logici, odnosno teoriji, vrijedio toliko?![rolleyes]

evo dat cu vam dva hinta..pa probajte sami:

1.pogledajte ROE i ROA od Leda, usporedite prihode ove i proslih godina, pa probajte napraviti projekciju.

2.gdje je konsolidirano???
mi ovdje pricamo samo o matici, a znamo da je LEDO u 100% vlasnistvu jos par firmi!
trenutni P/E je 30, na pocetku godine je bio 50.ako se ne varam..belje ima p/e trocifren.

PS-jedna eminentna finacijska institucija je procijenila ledo na konzervativnih 20 000kn. kad vidim procjene vrijednosti drugih firmi i njihove cijene na burzi, onda bi Ledova cijena trebala biti znatno vise od 30 000kn..

PS2-migros spekulaciju ovdje ostavljam po strani, iako bi i to trebalo utjecat na cijenu, ali ja nisam neki ljubitelj spekulacija[kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close