LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Besides the offers [Migros Türk] received from the companies operating in the retail sector, it also received more offers that it had expected from various equity funds. It is not certain who stands behind these funds. Therefore, Koç Group may want to revise its calculations,” said an official in the related sector. “Some new alternatives may be generated if the offers received undervalue Migros Türk. And one of these alternatives is to sell the company in pieces,” the official said.

The delay in the sale process of Migros Türk is affecting employees negatively. Most employees are requesting to leave the company by obtaining damages, said some sector officials, adding that the sale should take place as soon as possible to prevent damages in the company.

877 stores in 55 cities:

– Market value of Migros Türk stands above $3.5 billion.

– Experts predict that Migros Türk will be sold for $3.5 billion to $4 billion.

– Migros Türk has 877 stores in 55 cities.

– Among Migros stores are 224 Tansaş stores, 207 Migros Türk stores, 417 Şok stores and eight Makro stores.

– Migros Türk has Ramstores in Azerbaijan, Bulgaria, Kazakhstan, Macedonia and Bishkek, Kyrgyzstan.

Pessimism Is Your Friend

NO TURKISH CANDIDATE TO PURCHASE MIGROS

Kiler Group, which is among the possible purchasers of Migros, gave up its offer of purchase following the “chamber of information” process.

Carrefour of France, [color=blue]Agrokor of Crotia[/color], CVC, ICA of Sweden, Alfa of Russia, Bain Capital, Turkven-BC and KKR are interested in Migros.

http://www.worldbulletin.net/news_detail.php?id=15822&uniq_id=1199511947

Pessimism Is Your Friend

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 4.878 2,22 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 602 0,27 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,41

LEDO D.D./REDOVNA LEDO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 4.878 2,22 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.167 0,53 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 602 0,27 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,43

hi hi hi Bahovec kupio novih 44 komada, i samo za info bit ce ledo super!!
hvala kolega Alamo za info!!

[thumbsup][thumbsup]

IDEMO AP AP


NO TURKISH CANDIDATE TO PURCHASE MIGROS Kiler Group, which is among the possible purchasers of Migros, gave up its offer of purchase following the “chamber of information” process. Carrefour of France, [color=blue]Agrokor of Crotia[/color], CVC, ICA of Sweden, Alfa of Russia, Bain Capital, Turkven-BC and KKR are interested in Migros. http://www.worldbulletin.net/news_detail.php?id=15822&uniq_id=1199511947

samo daj link ubuduće na kraju.

ja sam isto to radio,ali lakše je da se posta samo link.

Hvala


Pozdrav Karoje[proud]

nije karoje, znam ja tko je i bome me razocarao!

IDEMO AP AP

UPS, zamalo zaboravio , SRETNA NOVA GODINA u nasoj maloj ali zaje.anoj obitelji!!!!

IDEMO AP AP

sta nije bilo prije rijeci da je agrokor usao u najuzi krug, a sad ih se najednom spominje 9 [angry]

nisam pesimist po prirodi i vjerujem u todorica, al mi se ovo cini dosta nedokucivo..ovako po osjecaju. al navijamo naravno za uspjeh.

LEDO najbolje rastuca likvidna dionica 2007!!!!!
[color=blue]Ostvaren rast od 423, 8 % !!!!!!![/color]
jos jednom cestitke svim ledoljupcima

uz duzno postovanje, svim ingrašima vise srece drugi put!!![thumbsup][thumbsup]

IDEMO AP AP


ne znam ja mnogo dobro da objašnjavam, ja samo znam da ne može sladoled da košta tako mnogo.. čemu ovakve ratničke boje, prijatelju indijanac? objasnite vi zašto bi sladoled trebao da vredi milijardu maraka, pa ću ja da vas pozovem u slastičarnicu kod idrizija, samo moram da mu javim unapred da stavi više cene.. ono šta je dobro kod leda je ff faktor, a kad hartija bude na 5 milijardi hrv. kuna (odmah mi zatreba mirisne vodice) nema šanse itko da izađe iz ove slastičarne s parama.. jednog lepog dana ledo će možda da i vredi tolko kolko košta, ja ću dotle da idem na sladoled kod idrizija..

bili smo mi vise puta “kod Idrizija”, a i drugdje, sladoleda platio nisi, a i nitko ne zna kako tvoj novčanik izgleda, bit ce da je ko Loch Ness i Yeti
[lol]

a sto se tice LEDA provjeri njegove ROE i ROA, pa onda kod svojih “miljenica”, paš’ se neugodno iznenadit !!
onda mozemo pricati jel to skupo i kad ce na fer cijenu.
[kiss]

@febo

nije ovo Karoje, Karoje je u komuni na odvikavanju.
šortao je pred izobre i puk’o[bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


hi hi hi Bahovec kupio novih 44 komada, i samo za info bit ce ledo super!! hvala kolega Alamo za info!! [thumbsup][thumbsup]

Koliko ja vidim od 27.11 je HPB prodao 50-ak komada, a Ilirika 80-ak.
Ali što jest, drago mi da se čiča Bahovec vrača ako ništa zbog njegove reputacije, a mogli bi i HPB i Ilirika njegovim putem [tongue]

Show me the Money!

BTW ne znam jel tko pratio TOP 10 na Ledu u zadnje vrijeme, ali jedna zanimljiva persona koja ima LEDO od prahistorijskih vremena, pa je za male novce kupila soma i nesto komada je na ovim razinama ubola jos 50ak!ja sam mislio da je toj ekipi vrijem za izlazak, ali pohlepni su, nije im dosta.
da, naravno..
radi se o sretnom Srečku Bahovcu! [proud]

..a taj ima nos[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


BTW ne znam jel tko pratio TOP 10 na Ledu u zadnje vrijeme, ali jedna zanimljiva persona koja ima LEDO od prahistorijskih vremena, pa je za male novce kupila soma i nesto komada je na ovim razinama ubola jos 50ak!ja sam mislio da je toj ekipi vrijem za izlazak, ali pohlepni su, nije im dosta. da, naravno.. radi se o sretnom Srečku Bahovcu! [proud] ..a taj ima nos[thumbsup]

isto ime se pokazuje na broju dva u ZABA-P-B sa 1284kom, na zadnjoj promjeni 31.12 +29 kom

Heaven or Las Vegas

New Report

Close