LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


GERONIMO: ” Nepričaj gluposti VLAD111 možeš reći da je precijenjen jedino ako znaš njihovo poslovanje u regiji a to niko nezna ,osim ako ti znaš pa nam onda molimte reci kakvi su rezultati u regiji ” geronimo, ajde lipo nabaci multiple leda. a onda i projekciju rezultata za 2008. potom možemo o mojim glupostima.[sealed]

multiple, multiple..

dajte mi VI kazite kako ste dosli do izracuna da je Ledo precijenjen, ako nije problem..mozda ste u pravu?[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.049 2,29 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 576 0,26 Skrb. račun +26kom
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 4.878 2,22 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 602 0,27 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,41

IDEMO AP AP

*** obrisano ***

p.s. wunder je odlučio ko u dobra stara vremena pol portfelja tržit pola držat malčice duže i amen!

ledo je jedna od trenutnih stanica, svaku dobit 20-30% kapitaliziram i idemo dalje…

ledo je podigao frikom na noge. šteta i nepravda što nije u ledovom vlasništvu , ali to je neka druga priča.
jedina “kvaka ” kod leda je što se ne može više fizički proširiti. ograničen je prostorom za proizvodnju. vjerojatno je svima poznata štorija o zidu između dukata i leda. nikako se nije moglo s rajićem dogovoriti , ali u konačnici to i nije neki problem , dovoljno je to što je distributivni centar, jer ono što ne mogu sami , oni uvezu. HOLD TIGHT

Koja fora s ovih 250 … kladim se da će se i u pon opet pojavit kao i onih 50 kom od prije tjedan dana. Dođe, pa ode, da ne bi bilo nismo znali … a baš me zanima tko će im prodati 250 kom u paketu i pojedinačno …baš me zanima na koliko će se u pon pojaviti …
rekao bi kolega byber nije beg cicija …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

jedina “kvaka ” kod leda je što se ne može više fizički proširiti.
Može i hoće jer zemljište koje je u vlasništvu MLNR a trenutno je u najmu Plodina a koje je prilično veliko ne znam točno gabarite poslužit će za preseljenje proizvodnje LEDA. PLODINE SE MORAJU ODSELITI DO 1.3.2008.
[thumbsup]


jedina “kvaka ” kod leda je što se ne može više fizički proširiti. Može i hoće jer zemljište koje je u vlasništvu MLNR a trenutno je u najmu Plodina a koje je prilično veliko ne znam točno gabarite poslužit će za preseljenje proizvodnje LEDA. PLODINE SE MORAJU ODSELITI DO 1.3.2008. [thumbsup]

govoris o pogonu u dubravi?

IDEMO AP AP

DA!


DA!

strahovito vrijedno zemljiste, na samom rubu branimirove avenije, ogromno parkiraloste ispred..zivim kilometar od tamo, pa sve znam[thumbsup]

IDEMO AP AP

uglavnom, ledo je na gornjem bollingeru! [smiley]

što drugo reć nego živio todorić i ako ispuni svoj san i ja ću bit nešto bogatiji na njegov račun! [wink]

Galić: Ledo je prava regionalna kompanija
Duboko sam uvjeren da je grupacija Leda na ovom području vrlo sigurna i čvrsta i da će se, tko god je poželi poljuljati, morati suočiti s ozbiljnim problemima
U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo, prihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura),

Interviju sa g. Galicem u Poslovnom Dnevniku 21.08.2006

Pa ajmo sada racunati PE,PS,PBV, hm ovo je konsolidirano za 2006 opet nemozemo nemamo za 2007[cry]

SAM PROTIV SVIH

2006 200 miliona eura konsolidirano

2007 240 miliona eura konsolidirano

2008 288 miliona eura konsolidirano

Dali mislite da ce se pojaviti ove godine konsolidirano izvijesce?
Osobno mislim da da zato jer ce Todi trebati sto veca cijena dionica tvrtki iz koncerna Agrokor,da bi na IPO
Agrokora postigao sto vecu cijenu dionica.Dali vam je ovo dosta ili moram pisati o Migrosu.

Pametnima dosta.Za kraj bih vas jos upitao kako ce sve ovo vama pomoci ako nemate dionice Leda,bojim se nikako ako ih nekupite.

PS Uzeo sam 20% rast za 2007 i 2008 jer znamo da Toda voli da raste 20% godisnje.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close