LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


janlana: ” Znači kolega LIŽU TURCI i TURKINJE KO LUDI ! Dobro je znati , dobro … ” Iako imam Ledo ne slažem se s teorijom prodaje sladoleda u Turskoj oni imaju veliku tradiciju domačih sladoleda u slastičarnicama…. to je isto kao da Dalmatincima prodajete smrznutu ribu….

Ja idem u Tursku odmah iza Nove godine i isto se nadam lizat..ali bogami ne Ledo, a ni domaci sladoled[tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Htio danas nadokupiti na 17 355,ali je netko bio brži.

imat ces prilike odmah nakon nove godine. nadam se da je svima jasno da ovaj skok cijena dionica (ukljucujući cijenu Leda) je rezultat uljepsavanja poslovnog rezultata u 2007. (u reklamama se uvijek spominje povrat u cjelokupnoj godini). bas je bilo zanimljivo danas (a vjerojatno i sutra) vidjet u kojim su dionicama veliki igrači najviše “izloženi”


janlana: ” Znači kolega LIŽU TURCI i TURKINJE KO LUDI ! Dobro je znati , dobro … ” Iako imam Ledo ne slažem se s teorijom prodaje sladoleda u Turskoj oni imaju veliku tradiciju domačih sladoleda u slastičarnicama…. to je isto kao da Dalmatincima prodajete smrznutu ribu….

Kolega niš ne znači što oni imaju svoje sljastičarnice!

Ja sam ove godine bio na Bol-u i na plaži iza Samostana (to je totalno kontra glavne plaže , na drugu stranu
Bola) tip ima mali kiosk i prodaje na tone nekakvog talijanskog smeća od sladoleda u svim bojama , klinci kupuju ko ludi, 100 metara dalje Ledo škrinja ,opet se kupuje .

Biti će to slatka okupacija Turske !
Naplatiti ćemo im za sve bitke iz srednjeg vijeka – Krbavsko polje , Siget …. itd. itd


SEILON: ” Htio danas nadokupiti na 17 355,ali je netko bio brži. ” imat ces prilike odmah nakon nove godine. nadam se da je svima jasno da ovaj skok cijena dionica (ukljucujući cijenu Leda) je rezultat uljepsavanja poslovnog rezultata u 2007. (u reklamama se uvijek spominje povrat u cjelokupnoj godini). bas je bilo zanimljivo danas (a vjerojatno i sutra) vidjet u kojim su dionicama veliki igrači najviše “izloženi”

A ti si opet neki dežurni PESIMIST ?
Di vas nađemo sve na burzi?

Kolege Ledoljupci i Ledoljupke,
Imam neki feeling za osječaj da je mjesac dana za Migros due dilligence pri kraju.
Danas je dana izjava koja je lansirala Tisak.
S obzirom da su inaće prilično škrti s informacijama ovo mi je malo sumnjivo…
Mislim da je sada red na PR da preuzme i dodatno digne kreditni rejting Agrokora,a time i naš LEDO . [smiley]

Imamo li repliku? [huh]

Show me the Money!

Stanje na dan 24.12.2007

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.049 2,29 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 550 0,25 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,46

Stanje na dan 27.12.2007.

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.049 2,29 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 576 0,26 Skrb. račun +26kom
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun

Ovaj skrbnički od ZABE, da je mogao, kupovao bi i na Božić. [wink]

Ajde Byber i Bakulaz, malo se javite u ove hladne zimske dane. Bollinger sve uži.

Pessimism Is Your Friend

Inače, ovaj skrbnički ZABE od početka 12 mjeseca od kada se pojavio u TOP10 kupio je cca 270 komada, a ovaj na drugom mjestu, isto skrbn. ZABE cca 210 komada.
Valjda dečki znaju da su LJEDO sljadoljedi dobri, ne.[thumbsup]

Pessimism Is Your Friend

decki decki, ajmo vise ne pricat o migrosu dok se i ako se to ne dogodi!!! ne valja pec razanj dok je zec u sumi!!! ja sam najveci optimist u vezi leda, po meni je najbolja dionica na zg burzi, ali ne treba unaprijed kovati planove za koje jos nismo sigurni da ce se ostvariti!! nemojte me krivo shvatiti jer ssam najzesci navijac da se to ostvari , VJERUJTE!!!!!![thumbsup][thumbsup]

IDEMO AP AP

Ledo Slovenija u vlasnistvu Leda d.d godisnji prihod za 2006 cca 60 miliona
Ledo BiH u vlasnistvu Leda d.d godisnji prihod za 2006 131 milion
Ledo Madjarska u vlasnistvu Leda d.d godisnji prihod nepoznat po mojoj slobodnoj procijeni cca50-60
miliona uzeti sa rezervom
Ledo Crna Gora u vlasnistvu Agrokora godisnji prihod se procijenjuje za 2007 na 7 miliona eura
Ledo Kosovo pred otvaranjem
Jos u vlasnistvu Leda i Irida nepoznati prihodi
I za kraj prodaja kroz Frikom u Srbiji

SAM PROTIV SVIH

Nije konsolidirano ali nadam se da je pomoglo

Skoro sam zaboravio izvoz u Dansku i Poljsku

SAM PROTIV SVIH


Ledo Slovenija u vlasnistvu Leda d.d godisnji prihod za 2006 cca 60 miliona
Ledo BiH u vlasnistvu Leda d.d godisnji prihod za 2006 131 milion
Ledo Madjarska u vlasnistvu Leda d.d godisnji prihod nepoznat po mojoj slobodnoj procijeni cca50-60
miliona uzeti sa rezervom
Ledo Crna Gora u vlasnistvu Agrokora godisnji prihod se procijenjuje za 2007 na 7 miliona eura
Ledo Kosovo pred otvaranjem
Jos u vlasnistvu Leda i Irida nepoznati prihodi
I za kraj prodaja kroz Frikom u Srbiji

HM…… ostala je samo jos Makedonija i sa bivsom Jugom je zavrseno

SAM PROTIV SVIH

Iskopao podatak za Madjarsku prihodi 2006 cca 75000 miliona kuna

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close