LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.045 2,29 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 550 0,25 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. BLAŽEV MIROSLAV 449 0,20 Osnovni račun
Ukupno: 90,53

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.049 2,29 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 550 0,25 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,46

IDEMO AP AP

Upravo je u tijeku sama realizacija skupe akvizicije u Turskoj.
Čujem da i samom Konzumu kasne plaće što se prvi put dogodilo u povijesti.
Ono što me zanima je u kojoj mjeri i na koji način će Todorić iskoristiti naše tj. svoje potencijale prema tržištu u Turskoj i obrnuto.
Ako ima nekih spoznaja, bilo bi zanimljivo čuti.
Znamo koliko je široka Todorićeva lepeza ponude,
ali neznam točno koliko koja karta može u Turskoj odraditi posao.

opala!


Upravo je u tijeku sama realizacija skupe akvizicije u Turskoj. Čujem da i samom Konzumu kasne plaće što se prvi put dogodilo u povijesti. Ono što me zanima je u kojoj mjeri i na koji način će Todorić iskoristiti naše tj. svoje potencijale prema tržištu u Turskoj i obrnuto. Ako ima nekih spoznaja, bilo bi zanimljivo čuti. Znamo koliko je široka Todorićeva lepeza ponude, ali neznam točno koliko koja karta može u Turskoj odraditi posao.

tursko trziste je vrlo zeznuto , ali i s ogromnim potencijalom!!! brojka od 60 milijuna ljudi svakako predstavlja jedan veliki zalogaj za svakog tko okani srecu okusati na takvoj globalnoj razini..politicki odnosi izmedju hrvatske i turske su oduvijek bili dobri , tako da bar ste strane ne bi trebalo biti nikakvih opasnosti, npr bojkot hrvatskih proizvoda itd…ovo ljeto sam bio u turskoj i sto se tice naseg leda potencijal je ogroman..sve je prepuno stranaca a sladoledi su isli kao ludi, s time da nisam vidio sladoledne škrinje s štapic sladoledima…ne kazem da toga nema u turskoj, ali nije zastupljenoi, sto mi se cini kao izvrsna prilika za probijanje leda i izvrsnim štapic sladoledom..no o tome nema smisla pricati dok , i ako taj pothvat agrokora bude realiziran , do onda nam ostaje da navijamo za to, pa rezultati kakvi god da budu agrokor je napravio ogroman korak prema globalizaciji i to je veliki plus za hrvatsko gospodarstvo!!!

IDEMO AP AP

Samo da se nadovežem na kolegu insajda…
Sticajem okolnosti znam da Migros drži značajne udjele i na susjednim
tržištima,naravno Azijskim,a pokriva ukupnu tržište oko
100 mil ljudi,daklem nešto više od 60 mil turaka…[cool]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Izgleda da ćemo prezimit zimu na ovim razinama, a ja neki dan dokuplivao po 1700 [bye]

Dobar dan,svima!Evo i mene u Ledu!

Htio danas nadokupiti na 17 355,ali je netko bio brži.

Još malo pa će se ledo odlediti sa ove,za njega niske razine…[cool]


stormy: ” Upravo je u tijeku sama realizacija skupe akvizicije u Turskoj. Čujem da i samom Konzumu kasne plaće što se prvi put dogodilo u povijesti. Ono što me zanima je u kojoj mjeri i na koji način će Todorić iskoristiti naše tj. svoje potencijale prema tržištu u Turskoj i obrnuto. Ako ima nekih spoznaja, bilo bi zanimljivo čuti. Znamo koliko je široka Todorićeva lepeza ponude, ali neznam točno koliko koja karta može u Turskoj odraditi posao. ” tursko trziste je vrlo zeznuto , ali i s ogromnim potencijalom!!! brojka od 60 milijuna ljudi svakako predstavlja jedan veliki zalogaj za svakog tko okani srecu okusati na takvoj globalnoj razini..politicki odnosi izmedju hrvatske i turske su oduvijek bili dobri , tako da bar ste strane ne bi trebalo biti nikakvih opasnosti, npr bojkot hrvatskih proizvoda itd…ovo ljeto sam bio u turskoj i sto se tice naseg leda potencijal je ogroman..sve je prepuno stranaca a sladoledi su isli kao ludi, s time da nisam vidio sladoledne škrinje s štapic sladoledima…ne kazem da toga nema u turskoj, ali nije zastupljenoi, sto mi se cini kao izvrsna prilika za probijanje leda i izvrsnim štapic sladoledom..no o tome nema smisla pricati dok , i ako taj pothvat agrokora bude realiziran , do onda nam ostaje da navijamo za to, pa rezultati kakvi god da budu agrokor je napravio ogroman korak prema globalizaciji i to je veliki plus za hrvatsko gospodarstvo!!!

Znači kolega LIŽU TURCI i TURKINJE KO LUDI ! Dobro je znati , dobro …


Znači kolega LIŽU TURCI i TURKINJE KO LUDI ! Dobro je znati , dobro …

Iako imam Ledo ne slažem se s teorijom prodaje sladoleda u Turskoj oni imaju veliku tradiciju domačih sladoleda u slastičarnicama…. to je isto kao da Dalmatincima prodajete smrznutu ribu….

janlana:

Znači kolega LIŽU TURCI i TURKINJE KO LUDI ! Dobro je znati , dobro …

Iako imam Ledo ne slažem se s teorijom prodaje sladoleda u Turskoj oni imaju veliku tradiciju domačih sladoleda u slastičarnicama…. to je isto kao da Dalmatincima prodajete smrznutu ribu….


Šta Dalmatinci znaju šta je riba…[cool]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


janlana: ” Znači kolega LIŽU TURCI i TURKINJE KO LUDI ! Dobro je znati , dobro … ” Iako imam Ledo ne slažem se s teorijom prodaje sladoleda u Turskoj oni imaju veliku tradiciju domačih sladoleda u slastičarnicama…. to je isto kao da Dalmatincima prodajete smrznutu ribu….

ali nemaju stapic sladolede!!!!

IDEMO AP AP

New Report

Close