LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Također kuhamo i ledove smrznute lignje, pite zeljanice i štrukle, i jedemo sa zadovoljstvom [proud]
Bio 2 sata prvi na bidu na 16800, ali ništa od dokupa [cry]

ne kuzim vas..

@alamo

“HANFA im da da kupuju i oni ne kupuju, a ovaj prodaje 1 LEDO za 17300, za prezervative, to je sigurno neki veliki j…č. Sve kupuju osim LEDA. KUpovali Jamnicu, Konzum. Ajde kupujte taj Ledo više”
—————- oni ce kupit ledo kada im bude odgovaralo…a ne kad ti budes htio… ak ti se neda cekat prodaj i to je to… normalno da nece kupit jer moraju dignut do 20000 kn da bi kupili nekih 200 komada…
pa sta je vama… kad vidite da je prosla blok transakcija ledom e to onda nesto znaci…

cestitke kolegi miami-u

Lijep pozdrav

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

Decec, slabo pratis ledo.
Nisu mirovinci kupovali vec ZB Invest.
Prati malo njihova ulaganja u RH i vidjet ces da favoriziraju Agrokor, Tankersku..
Agrokor su krcati svugdje, pa imaju 5% dijamanta koliko znam, ili cak i vise..
A kako i nece kad je Unicredit Agrokorova banka ili se varam.

Za Ledo isto mislim da ce ga mirovinci kupovati jer nudi dugorocni rast, to njih zanima…
Ja sam nazalost 0 kn u cashu pa ne kupujem, inace bi mi bilo na vrhu zelja.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

mirovinci ce tesko kupovat ledo na burzi… nema kolicine…hm…HPB?
vidjet cemo…

L.P.

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

Ovo je dobro da ima zainteresiranih za kupovinu[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Mislim da ce morati dici letvicu ako hoce kupiti vise komada

SAM PROTIV SVIH

nije problem dignut letvicu za par tisuca ali nema prodaje… tamo na 40000 ce vjerojatno i bit[smiley][smiley][smiley]

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

Pokupiti cu ja sve do 18000 a Zabi sto ostane[cool]

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

kolega byber pa i vi ste budni… nemozete spavat jer jedva cekate da vidite sutra..tj. danas rast leda?[smiley][smiley]

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

novo stanje
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.585 4,35 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.029 2,28 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.123 0,51 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 650 0,30 Skrb. račun
8. BLAŽEV MIROSLAV 493 0,22 Osnovni račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 479 0,22 Skrb. račun
10. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
Ukupno: 90,51

JOS MALO VREMENA JE OSTALO


…Gledaj Alamo, i ti i ostali istomišljenici , htjeli bi da se trguje Ledom, a onda kad počne radno trgovanje, Ledo svi izbjegavaju i ispada da je to najgora dionica i za kupiti i prodati. Dajte više olabavite svoju bolesnu ljubav prema dionici- postali ste opsesivni … morate se malo iskorigirati i pustiti da dođe do kakvog-takvog gibanja na kupnji i prodaji. Što mislite da radite pametno, što blokirate trgovinu i jelte…držite principielno strogoću i veliki dragulj u žilavim rukama. Ma neću Vam više ništa govoriti..ali nemojte se čuditi što pomalo zaobilazimo ledo! … Što skuhaš -to jedeš!

a sta tebi nije jasno, kazes ljubav prema dionici, pa lupi po asku i dobit ces ledo, jako si ti meni pametna , stanes na bid i cekas ha…ledo se tako ne kupuje, ko ga hoce ima ask!!! uostalom onih 40 kom si i skinula s aska…ja svoje sad ne bih prodao taman da znam da sutra pada na 10k..to je stvar principa i poznavanja vrijednosti i kapaciteta za rast ove dionice, uostalom veliki dragulji se tesko nalaze, ja sam svoj nasao os 7-8k neki ce ga otkriti na 35-40-, no glavno da ga otkriju
[proud]

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

zivio kolega BYBER…dobro jutro svim LEDOljupcima

L.P.[thumbsup]

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

New Report

Close