LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wunderkind:

ne sviđa mi se sentiment tržišta vani..

Ako gledaš sentiment tržišta postoji dobra šansa da nisi objektivan i ne kupuješ dionicu na realnim osnovama.
Dakle F. Mr Tržište, ili si proučio i vjeruješ u ono što kupuješ ili ne. [censored]
Vidjet ćemo kad objave HDZ HSS vladu kakav će sentiment biti kod ‘investitora’.

svašta…

jesam drugar, proučio sam jako dobro i upravo ovo za kaj navijaš mi je donijelo 100% u par mjeseci!

kaj sve neću pročitat! [cool]

no dodo bi, ako ti kupuješ ledo na fundamentalnim osnovama uspoređujući mcap i pokazetelje sa sličnim sektorskim firmama u ostatku svijeta volio da mi daš tu knjigu il me uputiš na toga ko te to naučio! [rolleyes]

ledo se kupuje na temelju toga da ga zaba pumpa za kreditni rejting i na temelju migrošpekulacije!

ako sam u krivu neka me neko argumentirano ispravi i nek priloži nekakve podatke! [proud]


ledo se kupuje na temelju toga da ga zaba pumpa za kreditni rejting i na temelju migrošpekulacije! ako sam

E, znači da si ipak nešto proučavao [kiss]
Jesi sentimentalac. [cry]

Show me the Money!


no dodo bi, ako ti kupuješ ledo na fundamentalnim osnovama uspoređujući mcap i pokazetelje sa sličnim sektorskim firmama u ostatku svijeta volio da mi daš tu knjigu il me uputiš na toga ko te to naučio! [rolleyes] ledo se kupuje na temelju toga da ga zaba pumpa za kreditni rejting i na temelju migrošpekulacije! ako sam u krivu neka me neko argumentirano ispravi i nek priloži nekakve podatke! [proud]

ja ne kupujem na mogrosspekulaciju, ako se dogodi super, ako ne ne..ledo siri proizvodnju na regiju, iz kvartala u kvartal povecava prihode i dobit kao ni jedna firma do sada, vidjet cemo ko je u pravu, a JA sam uvijek u pravu[proud]

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


no dodo bi, ako ti kupuješ ledo na fundamentalnim osnovama uspoređujući mcap i pokazetelje sa sličnim sektorskim firmama u ostatku svijeta volio da mi daš tu knjigu il me uputiš na toga ko te to naučio! [rolleyes]

ledo se kupuje na temelju toga da ga zaba pumpa za kreditni rejting i na temelju migrošpekulacije!

ako sam u krivu neka me neko argumentirano ispravi i nek priloži nekakve podatke! [proud]

Znaci da sentiment na vanjskim burzama onda nema veze ili…….

SAM PROTIV SVIH

byberu sunca mu milog pa jel ja mislim išta negativno o ledu il sam ikad mislio!? [rolleyes]

u pravu smo oboje! [tongue]

Problem je u Todoricevim dionicama sto nikada neznate kada ce krenuti prednost je sto malo ili nimalo ne padaju kada su sentimenti negativni na trzistima .Osobno mislim da smo najgore prezivijeli i jasno je da su investitori nervozni.Zato smatram da Todine dionice su odlicno utociste u ovakvim danima a ako se sentiment okrene prve ce odraditi[rolleyes]

SAM PROTIV SVIH

Pardon najace ce odraditi

SAM PROTIV SVIH

Kupnja 1
7.401,00 4
17.385,00 10
17.381,50 2
17.381,00 5
17.380,00 50

prodaja
17.699,00 3
17.800,00 5
17.850,00 4
17.870,00 10
17.880,00 15

kupnja sve jaca!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


Pardon najace ce odraditi

točno, iako nije realno, mislim cijena

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ledo je agrokorova štamparija novaca. mada je i njega ove godine zapalo da uživa u plodovima svoga rada , upucali su gadne novce u proizvodni pogon. skladište se puni i prazni bez pauze.

Letvica se diže , tko je uhvatio jutros uhvatio …… ( ja napisao ,a moderator izbrisao …. da je jutros bila raspodaja na 17400 )

New Report

Close