LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaba je dio Unicredita, Unicredit je banka koja prati Agrokor kod Migrosa.
E to je meni zanimljivo..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Zaba je dio Unicredita, Unicredit je banka koja prati Agrokor kod Migrosa. E to je meni zanimljivo..

kako bi ti to komentirao? ovo je jakooooo zanimljivo!!!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

opvakva velika preslagivanja su se dogodila na 6k pa na 9,9k pa sad na 17-18…svaki put nakon toga je ledo jurnuo 80 -100 % gore, a samim time sto novi zamjenjuju stare u jakim pozicijama, to je najbilji znak da se kuha nesto veliko, zaba je na ovim razinama sakupila vec preko 1 000 kom , pitanje je jos samo koliko joj treba da opet makne lansirne rampe na LEDU!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


Zaba je dio Unicredita, Unicredit je banka koja prati Agrokor kod Migrosa. E to je meni zanimljivo..

Iza skrbnickoga zabe na dionicama Agrokora su uvijek manageri[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Zaba je dio Unicredita, Unicredit je banka koja prati Agrokor kod Migrosa.
E to je meni zanimljivo..

zaba skuplja todoriće od jedno 100 godina prije nego je migros bio u planu…


blueman: ” Zaba je dio Unicredita, Unicredit je banka koja prati Agrokor kod Migrosa. E to je meni zanimljivo.. ” zaba skuplja todoriće od jedno 100 godina prije nego je migros bio u planu…

Je, a sto mislis kada su odlucili da ce zagristi za Migros???
Nije to kupnaj u 2 dana..
Sve se zna kada tko i gdje, da li je to fer, obratitre se Samodolu..

Ja mislim da nije..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

nisam to mislio, nego da zaba skuplja godinama i konzum i ledo i jamnicu i blabla…

no u slučaju čuda tipa agrokor – migros niko sretniji od mene jer ću prvi to znat! [cool]

evo Wunder lupio po prodaji, 30 komada, nije loše, nije loše [wink]

Pessimism Is Your Friend

nije Wunder[wink]

SAM PROTIV SVIH

nisam rekao da sam ja

SAM PROTIV SVIH

pa dobro šalim se. netko od nas…[wink]
Ja sam neki dan kupio pred kraj, ne mogu svaki dan 200k[tongue]

Pessimism Is Your Friend


nisam to mislio, nego da zaba skuplja godinama i konzum i ledo i jamnicu i blabla… no u slučaju čuda tipa agrokor – migros niko sretniji od mene jer ću prvi to znat! [cool]

Sta si prijatelj od obitelji Koc???
Nemoj previse pricati na forumu…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close