LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolegi Kajmanu je miljenica BZJK sa “nevjerojatno jeftinih” 1200kn pala na 900kn, a iskrcaj se nastavlja, iako je on trubio ide to up,up, pa misli (nada se) da je i na LEDU slicna situacija[cool]

kad se dobije CD u SDA mora se potpisati da ce se drzati jezik za zubima, dobro byber govori, a sumnjam da je Kajman isao po cd za ledo.ova njegova pausalna ocjena je odraz neznanja ili jala..a mozda i oboje!

opcenito, ovo je dionica koja zadaje najamanje brige svojim dionicarima, poslovanje se popravlja, cijena takodjer, sve bolje od boljeg..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ja sam u ovoj sa nekoliko desetaka kom,nije malo jelda?
Ne brinem ja za rast već brinem o ovom ukidanju jdd kotacije i sve me po malo buni.
Nadam se da će mi cijeli port. do 1.5.2008. (osobni vremenski target)
odraditi kako treba ,a onda ću se j odrediti gdje dalje.
Ne zamjeram negativinim drukerima,nije im lako i trebaju izbaciti negativu iz sebe,no
ako toda kupi migros,što sam osobno uvjeren da hoće,ledo,zvojezdu,jamnicu i itd se fakat glupo dirati u prodaju…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Priće o JDD izbacivanju i itd su priće za malu djecu … ( bit će ali kad i kako …. ) ovo je samo tema za plašenje …kako kome odgovara… Mislim da mi u ovoj dionici nemamo šta brinuti oko JDD izbacivanja..
,a s druge strane po zakonima sjetite se samo eko testova za aute i ostalih stvari….po zakonima nebi bilo ni kriminala….(ima ga hvataju se samo mali , a veliki… kako im odgovara…). Mislite da nekome odgovara da ima samo 15-20 dionica , a ostale kako kome padne napamet…

Uglavnom da ne davim za LEDO nema straha još jako dugo …


Priće o JDD izbacivanju i itd su priće za malu djecu … ( bit će ali kad i kako …. ) ovo je samo tema za plašenje …kako kome odgovara… Mislim da mi u ovoj dionici nemamo šta brinuti oko JDD izbacivanja.. ,a s druge strane po zakonima sjetite se samo eko testova za aute i ostalih stvari….po zakonima nebi bilo ni kriminala….(ima ga hvataju se samo mali , a veliki… kako im odgovara…). Mislite da nekome odgovara da ima samo 15-20 dionica , a ostale kako kome padne napamet… Uglavnom da ne davim za LEDO nema straha još jako dugo …

potpisujem!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

što imate tako malo samopouzdanja u svoj izbor? pa samo sam pitao…tako piše na mojnovac forumu i ja zato pristojno pitam, ali vidim da to nije poželjno nego samo cvijeće…ok.[undecid]

Pitanje je u kojem je smeru postavljeno pitanje.A Vi kolega u zadnje vrijeme često postavljate pitanje baš na LEDU a sad i na MLNR. Uglavnom je smisao uvijek potencijalni pad dionica. Što bi vam očito odgovaralo da bi kupili jer vas te dionice zanimaju što je logično jer to jesu dionice koje imaju budućnost i kako stvari stvari stoje vlo blisku.Kako go volio bi vas vidjeti kao dioničara obje.NHF[thumbsup]

joj već mi je zlo od čitanja kak bilo ko tko napiše nešto vjerojatno oće kupit il ne znam druka nešto… [angry]

osobno sam imao dionice leda kupljene ispod 10 000 prodane većinom na 18 500 jer smatram da je na tim cijenama ledo najskuplji sladoled na svijetu

no, budući da zaba to može nabit di oće ne bi se čudio da stigne konzum [rolleyes]

i jel ja sad drukam na gore il dole, ha? [tongue]

Ljudi nema potrebe za nervozom, pa ne misli li valjda netko da forumaši mogu rušiti ili dizati cijene dionica????? To su turbo bedastoće u najmanju ruku, to mogu raditi samo i jedino veliki igrači što smo i vidjeli tijekom korekcije, osim ako netko nema par milijuna kuna pa si može priuštiti malo zajeb…. rušenja i spuštanja cijene.
Za LEDO nema zime vrijeme će pokazati i to vrlo skoro da je ulaganje u LEDO vjerojatno i najbolja investicija na burzi u ovom trenutku, a svakako i najsigurnija. Može malo pasti, no svjedoci smo strelovitog vraćanja u roku od najviše 48 sati.
Cijenu ove dionice diktira Agrokor tj Zaba u njihovo ime, a mi mali možemo se samo priključiti ili gledati sa strane.


Pitanje je u kojem je smeru postavljeno pitanje.A Vi kolega u zadnje vrijeme često postavljate pitanje baš na LEDU a sad i na MLNR. Uglavnom je smisao uvijek potencijalni pad dionica. Što bi vam očito odgovaralo da bi kupili jer vas te dionice zanimaju što je logično jer to jesu dionice koje imaju budućnost i kako stvari stvari stoje vlo blisku.Kako go volio bi vas vidjeti kao dioničara obje.NHF[thumbsup]

imaš pravo na svoje mišljenje, ali teško ćeš me vidjeti u te dvije dionice, jer moje su misli već u albaniji, ukrajini, turskoj i zemljama kaspijske regije. naveliko proučavam i planiram nove kupnje, a to što kupim u 2008 ću prodavati našim “ulagačima” negdje oko 2012 kad spoznaju da i tamo ima burze. ovdje ja ne vidim da mogu zaraditi 200-1000% u godinu, dvije, ali zato tamo mogu. zato sretno vama, a o meni ne sudite molim. ionako napuštam pretjerano piskaranje ovdje 31. 12. i više ne namjeravam biti pretjerano aktivni član foruma.

caymane pametna odluka, ova naša burza je postala u banani!

kad više ne znam po čemu bi se ravnao i kad mi je nekako bez obzira koliko mislim da bi još nešto moglo rasti postalo upravo to skupo i kad glupost nadjača sve analize i fundamente vrijeme je za promjene…

Vrlo hrabro kajmane, jesi li ti ikad bio u Ukrajini ?
E sad, ja koji jesam, radije se držim Balkana za bilo kakva ulaganja. Ali sretno ti bilo tamo , trebat će ti!

Ja se takodjer slažem sa tvrdnjom da forumaši ne odredjuju svojim pisanjem pad ili rast cijene dionice. No onda se pitam s kojim ciljem netko uopće piše negativno ili pozitivno o bilo kojoj dionici. Tako su i štovane kolege Cayman i Wunderkind vrlo aktivno pisali pozitvno o dionicama u kojim su bili i govorili o dugoročnom držanju istih.. Pa onda kad su prodali a to nije bili dugorčno držanje to isto objasnili vrlo logično da ne kažem negativno .Istim sudom kojim sudiš druge sudit će se tebi.. I ja ne vidim tu nikakvu nervozu nego razgovor imaginarnih kolega preko foruma koji često imaju slične ili različite ciljeve. Cijenim expertizu, iskustvo i uspjeh starijih i često i uspješnijih kolega .Ali mi smeta kada netko s visoka ocijenjuje ostale kao da ih poznaje koristeći svakakve dvosmislene kontrukcije. Slažem se da je trište takvo kakvo je i da je postalo teško predvividljivo no to je naše tržište i do famoznog ulaska u EU sve je moguće. Sigurno ne kao što je Alabanija ili Srbija ali je naše tržište pri tom mislim Hrvatsko i naša ekonomija za koju se nadam i vjerujem da ipak ima perspektivu rasta zadovoljavajuću. I ono će biti tu nadam se još jako dugo kao što će se i većina nas baviti ovim poslom još jako dugo. U ovom trenutku za mene je 30% godišnje dosta. Vama treba 2000% što je super i zvuči nevjerojatno. Sigurno velika većina forumaša ima neke dionice u regiji ili je imalo ili planira ići tamo. I to je logično .Osobno sam u svim kategorijama.No sigurno ne sa većinom kapitala jer ipak osjećaj sigurnosti ima svoju cijenu i nitko to ne može poreći. I prije ili kasnije svi će se opet vratiti na ovo tržište
ma kakvo ono bilo to je sigurno. Do tada dao Bog da mi svi zaradimo koliko god je kome dovoljno ovdje ili
bilo gdje drugo. Šteta bi bilo za forum u svakom slučaju da se gube stari,iskusni članovi zbog navale novih
preaktivnih članova. Jer i oni trebaju naučiti od starijih s time da ti stariji trebaju zadržati dozu objektivnosti
i dobre volje prije svega a ne samo gledati eventualno svoj interes ili spuštati svoju razinu i kredibilitet koji su
stekli u razdoblju kada nas nije bilo puno. Uvijek će biti uspješnih i manje uspješnih ali misao vodilja ovog foruma na kraju bi trebala biti ipak intreres svih investitora uz edukaciju novih i starih članova te razmjena
informacija. Malo sam odužio no nadam se da nećete zamjeriti.

New Report

Close