LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa puno investitora se skriva iza skrbničkog računa….a pitaj se tko kupuje tak velike količine.To je bitno,novi dioničari na tim razinama i količinama,,,Zagrebačka banka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak neko proda 30 komada pa to je niš.


cayman006: ” byber, jel imaš info zašto je sokač prodao svih 300 dionica leda, a blažev miroslav (direktor investco-vrijednosnica) 31 komad? ” Zato što su čuli da ledo propada i pobjegoše na vrijeme…[bye]

tako je bakulaz, ledo propada, past ce na 1000 kuna[proud] neznam kajmane, al vidim da dolazi do preslagivanja pozicija, sprema se novo pretumbavanje kao na 9 k, novi zabin skrbnicki je u top 10 kupuju ko mutavi, a to znaci samo jedan pravac..inace sokac odavno prodaje svoj ledo, a miroslav blazev je odlucio poci u Aspen na skijanje pa mu treba lova[proud] inace na kupnji nas ceka u prvih deset oko 200 komada, zabica skuplja ko mutava a ti isti koji su prodali mozda bas kupuju preko zabinog skrbnickog da nitko nezna[proud] ko to zna sto oni izvode..

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


Otvoren novi Todorićev trgovački centar u Beogradu Ljiljana Lukić, Beograd 07.12.2007 16:46 Pročitaj komentare(5) Otvaranjem novog trgovačkog centra u Novom Beogradu Agrokor nastavlja s formiranjem svog maloprodajnog lanca u Srbiji Idea. Novi veliki objekt pod nazivom Idea Super otvoren danas izazvao je veliko zanimanje Beograđana koji su se po običaju okupili u velikom broju ispred ulaza zbog najavljenih iznenađenja u vidu jeftinih TV aparata (50 eura) ili telefona (13 eura), kao i mnogobrojnih drugih artikala koji su se u danu otvaranja prodavali po vrlo povoljnim cijenama. Prodavaonicu Idea Super otvorio je generalni direktor Idee Nenad Baletić i tom prilikom uručio donaciju Institutu majka i dete u Novom Beogradu, a riječ je o monitoru za praćenje vitalnih funkcija kod djece. Postao sam kao BYBER…. Samo info … ovdje će biti i za nas nešto…. [thumbsup] Hej, BYBER ne ljuti se samo malo zafrkavam u istoj smo lađi ( tako kažu ovi iz BG ) – brodu. Lijepi pozdravi BYBER da nije tebe nebi bio u LEDU

nema frke majstore, pa kako da se ljutim na clana porodice LEDO!!! IDEMO DALJE!!!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


byber, jel imaš info zašto je sokač prodao svih 300 dionica leda, a blažev miroslav (direktor investco-vrijednosnica) 31 komad?

i sokač NIJE prodao nikakvih 300 komada nego je zaba s novim skrbnickim usla u top 10 i izbacila njega!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Možda cayman ima neki info da je “Sokač prodao svih 300 komada”… teško mi je vjerovati da bi se cayman na ovaj način blamirao…


Možda cayman ima neki info da je “Sokač prodao svih 300 komada”… teško mi je vjerovati da bi se cayman na ovaj način blamirao…

jesi ti lud, da to zna, a NE ZNA i javno kaze mogao bi u zatvoru zavrsiti, podaci izvan top 10 su tajni i svako javno iskazivanje je STROGO zabranjeno…ja sam 100% siguran da se promjena dogodila jer je 2.skrbnicki ZABE usao u top 10 i izbacio Sokača,…kupite si d pa pogledajte koga bas zanima, ja vise necu nista govoriti o ovome, a kolega kajman jos te jednom dobronamjerno upozoravam da takve neistine ne siris forumom jer bi te mogli kazneno goniti, svi koji nisu u top 10 a spomenuo si ih i izvjestio stanje njihova racuna…sva sreca ovaj put si rekao pogresnu informaciju ali pazi..

najbitnije je od svega da zaba kupuje i dalje ko luda, svecano nagovjestam ludnicu narednih tjedana na ledu!!
nebu dobroo!!! ( u pozitivnom smislu naravno)

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


RIBosanac: ” Možda cayman ima neki info da je “Sokač prodao svih 300 komada”… teško mi je vjerovati da bi se cayman na ovaj način blamirao… ” jesi ti lud, da to zna, a NE ZNA i javno kaze mogao bi u zatvoru zavrsiti, podaci izvan top 10 su tajni i svako javno iskazivanje je STROGO zabranjeno…ja sam 100% siguran da se promjena dogodila jer je 2.skrbnicki ZABE usao u top 10 i izbacio Sokača,…kupite si d pa pogledajte koga bas zanima, ja vise necu nista govoriti o ovome, a kolega kajman jos te jednom dobronamjerno upozoravam da takve neistine ne siris forumom jer bi te mogli kazneno goniti, svi koji nisu u top 10 a spomenuo si ih i izvjestio stanje njihova racuna…sva sreca ovaj put si rekao pogresnu informaciju ali pazi.. najbitnije je od svega da zaba kupuje i dalje ko luda, svecano nagovjestam ludnicu narednih tjedana na ledu!! nebu dobroo!!! ( u pozitivnom smislu naravno)

Da se nisi malo preračunao? [smiley]
Kako su ti podaci tajni, a mogu se dobit na CD-u za 600 kn?

Ako se i mogu dobiti on ih nije stigao kupiti jer sam ja postao dan ranije TOP 10. Tako da je novo stanje izašlo jučer navečer i on nije mogao stići kupiti niti saznati na taj naćin niti da je htio.Radi se o njegovoj
špekulaciji osim ako mi je nešto promaklo! Kolegu očito jako zanimaju Agrokorove dionice[cool]NHF


BYBER: ” RIBosanac: ” Možda cayman ima neki info da je “Sokač prodao svih 300 komada”… teško mi je vjerovati da bi se cayman na ovaj način blamirao… ” jesi ti lud, da to zna, a NE ZNA i javno kaze mogao bi u zatvoru zavrsiti, podaci izvan top 10 su tajni i svako javno iskazivanje je STROGO zabranjeno…ja sam 100% siguran da se promjena dogodila jer je 2.skrbnicki ZABE usao u top 10 i izbacio Sokača,…kupite si d pa pogledajte koga bas zanima, ja vise necu nista govoriti o ovome, a kolega kajman jos te jednom dobronamjerno upozoravam da takve neistine ne siris forumom jer bi te mogli kazneno goniti, svi koji nisu u top 10 a spomenuo si ih i izvjestio stanje njihova racuna…sva sreca ovaj put si rekao pogresnu informaciju ali pazi.. najbitnije je od svega da zaba kupuje i dalje ko luda, svecano nagovjestam ludnicu narednih tjedana na ledu!! nebu dobroo!!! ( u pozitivnom smislu naravno) ” Da se nisi malo preračunao? [smiley] Kako su ti podaci tajni, a mogu se dobit na CD-u za 600 kn?
da mogu se kupiti ali ne i iznositi u javnost, upoznaj se sa pravilnikom …znam jako dobro sto pricam, a kajman spekulira jer do tih podataka s cd-a nije mogao doci jos…kupi u ponedjeljak pa ces se sam uvjeriti u neke stvari…zapamti , niovi skrb zabe je izbacio iz top 10 gospona sokaca i to je jedini razlog njegove nevidljivisti na SDA. ja redovno pratim i u danu kada je nestao je bilo oko 180 komada protrgovano, dakle NEMA sanse da je prodao kolicunu koju je kajman naveo , a siguran sam da nije niti jedan prodao, kajmane nemoj vise dezinformirati javnost svojim izjavama jer ovo nije bilo korektno!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


RIBosanac: ” BYBER: ” RIBosanac: ” Možda cayman ima neki info da je “Sokač prodao svih 300 komada”… teško mi je vjerovati da bi se cayman na ovaj način blamirao… ” jesi ti lud, da to zna, a NE ZNA i javno kaze mogao bi u zatvoru zavrsiti, podaci izvan top 10 su tajni i svako javno iskazivanje je STROGO zabranjeno…ja sam 100% siguran da se promjena dogodila jer je 2.skrbnicki ZABE usao u top 10 i izbacio Sokača,…kupite si d pa pogledajte koga bas zanima, ja vise necu nista govoriti o ovome, a kolega kajman jos te jednom dobronamjerno upozoravam da takve neistine ne siris forumom jer bi te mogli kazneno goniti, svi koji nisu u top 10 a spomenuo si ih i izvjestio stanje njihova racuna…sva sreca ovaj put si rekao pogresnu informaciju ali pazi.. najbitnije je od svega da zaba kupuje i dalje ko luda, svecano nagovjestam ludnicu narednih tjedana na ledu!! nebu dobroo!!! ( u pozitivnom smislu naravno) ” Da se nisi malo preračunao? [smiley] Kako su ti podaci tajni, a mogu se dobit na CD-u za 600 kn?

BYBER
da mogu se kupiti ali ne i iznositi u javnost, upoznaj se sa pravilnikom …znam jako dobro sto pricam, a kajman spekulira jer do tih podataka s cd-a nije mogao doci jos…kupi u ponedjeljak pa ces se sam uvjeriti u neke stvari…zapamti , niovi skrb zabe je izbacio iz top 10 gospona sokaca i to je jedini razlog njegove nevidljivisti na SDA. ja redovno pratim i u danu kada je nestao je bilo oko 180 komada protrgovano, dakle NEMA sanse da je prodao kolicunu koju je kajman naveo , a siguran sam da nije niti jedan prodao, kajmane nemoj vise dezinformirati javnost svojim izjavama jer ovo nije bilo korektno!! ”

i jos nesto..ovo sto je kolega ljudevit naveo je u potpunosti tocno , NEMA sanse da je to mogao doznati!!
sad si me stvarno izživcirao, nemoj vise kajmane radit takve ***obrisano***i zbunjivat javnost i sve koji su unutra, nema smisla!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Dragi Byberu, stvarno nema potrebe da se uzrujavaš. Svima koji pratimo jasno je da Sokač nije mogao prodati svih 300 komada, a vrlo vjerojatno nije prodao ništa.
Moje pitanje caymanu o tome da li zna nešto što mi ne znamo bilo je pokušaj lagane provokacije. Naime, iako poštujem njegov staž, u ovom je primjeru prebahato nastupio (naglašavajući da je Sokač prodao SVIH 300 komada), potpuno nepotrebno i nepromišljeno. Ili je to ipak bilo promišljeno… [cool]


Dragi Byberu, stvarno nema potrebe da se uzrujavaš. Svima koji pratimo jasno je da Sokač nije mogao prodati svih 300 komada, a vrlo vjerojatno nije prodao ništa. Moje pitanje caymanu o tome da li zna nešto što mi ne znamo bilo je pokušaj lagane provokacije. Naime, iako poštujem njegov staž, u ovom je primjeru prebahato nastupio (naglašavajući da je Sokač prodao SVIH 300 komada), potpuno nepotrebno i nepromišljeno. Ili je to ipak bilo promišljeno… [cool]

ma nisam se ja naljutio na tebe , nego me kajman izživcirao svojim provokacijama , pometi kajmane prvo ispred svoga dvorista,nemas ledo a tu bezveze pikas, ja nemam bozjakovinu i ne pada mi na pamet tebi ic solit pamet na tom topicu, iako tamo zaista netko jakoo rasprodaje..[proud]

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

New Report

Close