LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u skdd po knjigu dioničara i svakoga kontaktirati za punomoć za zastupanje na gs, je veliki posao ali dioničari nemaju što izgubiti a ako se skipi 50%+1 mogu odmah osporiti sve točke dnevnog reda, i izpedalirati i upravu i no i izvanrednu upravu, osporiti nelegalna jamstva, zahtijevati protuučinbu i tražiti dugove od agrokora i povezanih društava koje je iu otpisala te tako očuvati tvrtku!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Na prošlu skupštinu sam se prijavio ali nisam došao. Jednostavno sam vidio da nema nikakve organizacije i da moj dolazak i mojih 60 dionica ne bi ništa promijenilo. Mislim da je jedini način da se nešto napravi da udruga organizira prikupljanje punomoći uz obrazac koji se skine i javnog bilježnika kod kojeg se mogu ovjeravati potpisi.
Treba sve dobro organizirati. Onda možda imamo neke šanse.
Pozivi na skupštinu bez ikakvog plana nemaju smisla.


u skdd po knjigu dioničara i svakoga kontaktirati za punomoć za zastupanje na gs, je veliki posao ali dioničari nemaju što izgubiti a ako se skipi 50%+1 mogu odmah osporiti sve točke dnevnog reda, i izpedalirati i upravu i no i izvanrednu upravu, osporiti nelegalna jamstva, zahtijevati protuučinbu i tražiti dugove od agrokora i povezanih društava koje je iu otpisala te tako očuvati tvrtku!

Svi koji mogu morali bi doci na skupstinu.

Grupa Borg racuna na neaktivnost. Kad bi nas doslo barem nekoliko stotina, mogli bi dobiti neki odjek u javnosti.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ovu skupštinu trebaju dioničari u potpunosti bojkotirati i srušiti kvorum , to je trenutno lakše zbog kratkih rokova nego skupiti npr. kod Leda 50 posto +1 dionica, a onda se
kvalitetno pripremitii za slijedeću skupštinu. Tako bi dobili na vremenu koje nam je trenutno veliki neprijatelj. Evo, samo ove ovjere punomoći kod javnog bilježnika mogu dioničare s malim ulozima odvratiti da se s time zamaraju.
Osnovati stožer za spas Ledda, Belja……..
Od Baandića iznajmiti štandove….

Agrokor ima 48% i nesto malo, medutim, 3 su skrbnicka iz kojih je jedna US banka koji su do sada uvijek glasovali kako odgovara Agrokoru…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Agrokor ima 48% i nesto malo, medutim, 3 su skrbnicka iz kojih je jedna US banka koji su do sada uvijek glasovali kako odgovara Agrokoru…

Pa sad je vrijeme za zaokret.
Neće valjda glasat u korist svoje štete.


Na prošlu skupštinu sam se prijavio ali nisam došao. Jednostavno sam vidio da nema nikakve organizacije i da moj dolazak i mojih 60 dionica ne bi ništa promijenilo. Mislim da je jedini način da se nešto napravi da udruga organizira prikupljanje punomoći uz obrazac koji se skine i javnog bilježnika kod kojeg se mogu ovjeravati potpisi.
Treba sve dobro organizirati. Onda možda imamo neke šanse.
Pozivi na skupštinu bez ikakvog plana nemaju smisla.


Kako to sve organizirati i napraviti od sutra tj petka do utorka?
Nemoguće.

Hoce, glasat ce u korist Agrokora, jer se radi o već svima nama poznatoj The Bank of New York Mellon…

Slika u prilogu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Na skupstini se treba boriti svim raspolozivim sredstvima. Naravno u skladu sa zakonom. Plenkovic, Savoric i borgovi smiju nam se u facu i provociraju nas, ali i testiraju do kuda mogu ici.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



Agrokor ima 48% i nesto malo, medutim, 3 su skrbnicka iz kojih je jedna US banka koji su do sada uvijek glasovali kako odgovara Agrokoru…

Pa sad je vrijeme za zaokret.
Neće valjda glasat u korist svoje štete.
[/quote]

5% dioničara može zatražiti od Suda da se imenuje likvidator.
Poanta je omogućiti uvid u stvarno stanje, a ne ono što se sevira po nalogu IU.
Što se tiče povezanosti interesa s vladajućim društvom u ovakvim stvarim abi im se trebalo isključiti pravo glasa. Ako je financijsko izvješće složeno po naputku Agrokora onda Agrokor nema pravo glasa o tome, kao i svi koji su povezani s Agrokorom.

Najbolje bi bilo na GS skupiti popis malih dioničara – za početak.

Treba nagovoriti ove u RMF ili u AZ-u, takoder Hrkač je 100% za to…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/pYdyhVQxfYc4rWtHHOpPUw==.pdf


Jučer sam se čitajući točku 7 jako naživcirao,!!!! Većinski vlasnik će glasati da se sva imovina društva prebaci na novo osnovanu društvo u 100% vlasništvu većinskog, mi manjinski vlasnici ćemo glasat protiv (jer mi time gubimo sve) , i zar moj manjinski glas stvarno ne vrijedi ništa?????

New Report

Close