LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kužim ovo…prebacili su ga iz službenog u redovno tržište, a zabranjeno trgovanje…tko tu koga..

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/vVlOWAh3HdJt2glCbn7dug==.pdf

“Odluka izricanja najstrože mjere prestanka uvrštenja u predmetnom slučaju nije izrečena budući je
ocijenjeno da bi prestanak uvrštenja mogao uzrokovati znatnu štetu interesima ulagatelja u dionice
Izdavatelja. ”

da nije tužno bilo bi smiješno…pa tko piše ova rješenja…

Podsjetio bih da Agrokor ima manje od 50% dionica Leda. Bit ce zanimljivo vidjeti sto ce se dogoditi ako VTS potvrdi ovu nepostenu i losu nagodbu, a najveci dionicari dignu ruke od svega i svoje udjele predaju (americkim) strvinarima.

Ako strvinari preuzmu dionice i krenu u tuzbe bit ce velike frke. Sada bi sve manjinske dionicare svih Agrokorovih izdanja mogli isplatiti sa oko 100 milijuna eura, a ako strvinari udju, bez 200 milijuna eura nece ni krenut u razgovore.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Podsjetio bih da Agrokor ima manje od 50% dionica Leda. Bit ce zanimljivo vidjeti sto ce se dogoditi ako VTS potvrdi ovu nepostenu i losu nagodbu, a najveci dionicari dignu ruke od svega i svoje udjele predaju (americkim) strvinarima.

Ako strvinari preuzmu dionice i krenu u tuzbe bit ce velike frke. Sada bi sve manjinske dionicare svih Agrokorovih izdanja mogli isplatiti sa oko 100 milijuna eura, a ako strvinari udju, bez 200 milijuna eura nece ni krenut u razgovore.

Racunas one zadnje cijene?
Ne znam bas koliko bi ljudi prodalo po tim cijenama.
Ja prvi nedam!


Podsjetio bih da Agrokor ima manje od 50% dionica Leda. Bit ce zanimljivo vidjeti sto ce se dogoditi ako VTS potvrdi ovu nepostenu i losu nagodbu, a najveci dionicari dignu ruke od svega i svoje udjele predaju (americkim) strvinarima.

Ako strvinari preuzmu dionice i krenu u tuzbe bit ce velike frke. Sada bi sve manjinske dionicare svih Agrokorovih izdanja mogli isplatiti sa oko 100 milijuna eura, a ako strvinari udju, bez 200 milijuna eura nece ni krenut u razgovore.


Shvatite vec jednom da nitko od vjerovnika nema nikakvu namjeru “dati malim dionicarima” bilo sto!


Shvatite vec jednom da nitko od vjerovnika nema nikakvu namjeru "dati malim dionicarima" bilo sto!

Shvati i ti da nitko od dioničara ne misli ništa dati vjerovnicima koji nemaju ispravna jamstva.



Podsjetio bih da Agrokor ima manje od 50% dionica Leda. Bit ce zanimljivo vidjeti sto ce se dogoditi ako VTS potvrdi ovu nepostenu i losu nagodbu, a najveci dionicari dignu ruke od svega i svoje udjele predaju (americkim) strvinarima.

Ako strvinari preuzmu dionice i krenu u tuzbe bit ce velike frke. Sada bi sve manjinske dionicare svih Agrokorovih izdanja mogli isplatiti sa oko 100 milijuna eura, a ako strvinari udju, bez 200 milijuna eura nece ni krenut u razgovore.


Shvatite vec jednom da nitko od vjerovnika nema nikakvu namjeru "dati malim dionicarima" bilo sto!
[/quote]

Odlicno. Onda cete razgovarat sa strvinarima. Bit ce zanimljivo pratit te dogadjaje. Kad Ameri npr dodju u Kras i Marici daju 15 dana da uplati iznos od kojeg boli glava. Pa onda se opet pojave 16. dan i kazu da je iznos narastao.

Ako strvinari otkupe vece pakete show pocinje. Na kraju krajeva, pratite Top 10, sve ce biti vidljivo. A kad i ako do toga dodje, nema natrag.

Ako samo jedan veliki izadje, zabava pocinje. Njihovi pravnici sve prate, a stvinari ne gube novac.

Sto se ovih 100 milja eura, na to bi pristalo 95% kapitala, a cijene su znatno vece od zadnjih.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Zvrc,

100 milja eura bi mozda bilo dovoljno za dionicare LEDA.
Nikako za sve

100 milijuna eura za Ledo je 319 eura po dionici, odnosno 2370 kn. Sa smjeskom odbijam, naplatite se na razini koncerna kojem ste i posuđivali.

Mislim da ti je malo kriva racunica.
To je oko 4000.
Pricamo o manjinskim dionicarima.
Iako ja odbijam i jedno i drugo


Mislim da ti je malo kriva racunica.
To je oko 4000.
Pricamo o manjinskim dionicarima.
Iako ja odbijam i jedno i drugo

Aha, imaš potpuno pravo, ako se radi o manjinskim to je 4700 kn.

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/4SkJZLSCS5Ln4YO1XQbOFw==.pdf

Laičko pitanje, može li se nakon zrcaljenja te novonastale dionice izlistati na ZSE?

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close