LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam sjeća li se netko ove činjenice:

PIK Vrbovec je 2012. potpisao jamstvenu izjavu (koja je reprogramirana 2014) u korist LEDO d.d. da će, u slučaju naplate jamstva, PIK Vrbovec jamčiti za obaveze LEDO d.d.

Jedan od dokumenata: http://www.ledo.hr/datastore/filestore/51/Obavijest_-_Jamstvena_izjava_u_korist_Leda_d.pdf
(lako je naći dodatne dokumente po istoj temi na stranicama ZSE)

Znači li to da je (teoretski) moguće da LEDO d.d. prebacivanjem (dijela) dospjelih jamstava prema PIK Vrbovec ostane solventna tvrtka?

Zanimljivo je pitanja zašto nitko ne spominje taj “jocker” koji LEDO – možda – ima “u rukavu”…


Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.


Ne znam sjeća li se netko ove činjenice:

PIK Vrbovec je 2012. potpisao jamstvenu izjavu (koja je reprogramirana 2014) u korist LEDO d.d. da će, u slučaju naplate jamstva, PIK Vrbovec jamčiti za obaveze LEDO d.d.

Jedan od dokumenata: http://www.ledo.hr/datastore/filestore/51/Obavijest_-_Jamstvena_izjava_u_korist_Leda_d.pdf
(lako je naći dodatne dokumente po istoj temi na stranicama ZSE)

Znači li to da je (teoretski) moguće da LEDO d.d. prebacivanjem (dijela) dospjelih jamstava prema PIK Vrbovec ostane solventna tvrtka?

Zanimljivo je pitanja zašto nitko ne spominje taj "jocker" koji LEDO – možda – ima "u rukavu"…

to nije nikakav jocker jer tek ako ledo postane insolventan i ode u stečaj/zrcaljenje onda bi vjerovnik teoretski mogao pokušati naplatu od PIK vrbovca, a ne da se vjerovnik naplati od pik vrbovca i uništi ga, a da se ledo izvuče. to pravno nije moguće!
dakle, ledo (tj. dioničari) stradava u svakom slučaju, a eventualno ledo može za sobom povući i PIK vrbovec i to je to



Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.

[/quote]

Opet ne govorite istinu, a to je vrlo ružno, bezobrazno i pokvareno.

Uprava NIJE dala odgovore na pitanja postavljna na skupštini, a po svemu sudeći neće niti dati cijelovite odgovore.

Možete li dati link kojim bi povrdili napisano. Ne možete! Ne možete zato što ste pokvareni do srži.

Ponovit ću, od uprave očekujem da odgovori na pitanja postavljena na skupštini, a na pitanja NISU odgovorili usprkos lažljivčini bisakovom koji tvrdi drugačije.

A sad idemo na ono važno.

Odgovori na pitanja koja su im postavljena na skupštini bit će korištena u daljnjem postupku i zato je bitno da se uprava još jednom “zakopa” odgovorima. Možda i izbjegnu odgovor, al onda ćemo ih prisilit drugim zakonitim riješenjima.

Bisakovi i njegova ekipa na sve načine pokušavaju zaštiti Maju i Tomislava, a pogotovo vlasnike njihove firme koji će tek doći u središte pozornosti.

Druga stvar je sastanak 30. ožujka 2017. godine i posljedice istog. Institucije imaju šansu regirat. A ako za tim nema potrebe, usprkos medijima koji su detaljno o tome pisali, nema problema, index će vjerojatno na jesen imat zanimljivu priču.

Očekuje nas vruća jesen…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.

[/quote]

Opet ne govorite istinu, a to je vrlo ružno, bezobrazno i pokvareno.

Uprava NIJE dala odgovore na pitanja postavljna na skupštini, a po svemu sudeći neće niti dati cijelovite odgovore.

Možete li dati link kojim bi povrdili napisano. Ne možete! Ne možete zato što ste pokvareni do srži.

Ponovit ću, od uprave očekujem da odgovori na pitanja postavljena na skupštini, a na pitanja NISU odgovorili usprkos lažljivčini bisakovom koji tvrdi drugačije.

A sad idemo na ono važno.

Odgovori na pitanja koja su im postavljena na skupštini bit će korištena u daljnjem postupku i zato je bitno da se uprava još jednom "zakopa" odgovorima. Možda i izbjegnu odgovor, al onda ćemo ih prisilit drugim zakonitim riješenjima.

Bisakovi i njegova ekipa na sve načine pokušavaju zaštiti Maju i Tomislava, a pogotovo vlasnike njihove firme koji će tek doći u središte pozornosti.

Druga stvar je sastanak 30. ožujka 2017. godine i posljedice istog. Institucije imaju šansu regirat. A ako za tim nema potrebe, usprkos medijima koji su detaljno o tome pisali, nema problema, index će vjerojatno na jesen imat zanimljivu priču.

Očekuje nas vruća jesen…
[/quote]
Vase “teorije urota” su za malu djecu i sve sto ste do sada pisali ispalo je potpuno drugacije.
Nagodba je potvrdena od TS i ako je potvrdi VTS,gotovo je i to je to.
Tko pise istinito,vidi se iz toga cija su se predvidanja obistinila,a tko je pisao “bajke”,zar ne?
Nemam pojma tko su Maja i Tomislav i kakve su vase “fiksacije” vezano za te osobe.





Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.

[/quote]

Opet ne govorite istinu, a to je vrlo ružno, bezobrazno i pokvareno.

Uprava NIJE dala odgovore na pitanja postavljna na skupštini, a po svemu sudeći neće niti dati cijelovite odgovore.

Možete li dati link kojim bi povrdili napisano. Ne možete! Ne možete zato što ste pokvareni do srži.

Ponovit ću, od uprave očekujem da odgovori na pitanja postavljena na skupštini, a na pitanja NISU odgovorili usprkos lažljivčini bisakovom koji tvrdi drugačije.

A sad idemo na ono važno.

Odgovori na pitanja koja su im postavljena na skupštini bit će korištena u daljnjem postupku i zato je bitno da se uprava još jednom "zakopa" odgovorima. Možda i izbjegnu odgovor, al onda ćemo ih prisilit drugim zakonitim riješenjima.

Bisakovi i njegova ekipa na sve načine pokušavaju zaštiti Maju i Tomislava, a pogotovo vlasnike njihove firme koji će tek doći u središte pozornosti.

Druga stvar je sastanak 30. ožujka 2017. godine i posljedice istog. Institucije imaju šansu regirat. A ako za tim nema potrebe, usprkos medijima koji su detaljno o tome pisali, nema problema, index će vjerojatno na jesen imat zanimljivu priču.

Očekuje nas vruća jesen…
[/quote]
Vase "teorije urota" su za malu djecu i sve sto ste do sada pisali ispalo je potpuno drugacije.
Nagodba je potvrdena od TS i ako je potvrdi VTS,gotovo je i to je to.
Tko pise istinito,vidi se iz toga cija su se predvidanja obistinila,a tko je pisao "bajke",zar ne?
Nemam pojma tko su Maja i Tomislav i kakve su vase "fiksacije" vezano za te osobe.
[/quote]

Nije moje da likujem niti ima sto od toga ni ljudski ni finacijski, mali dioničari su ovdje nagaženi gadno, mogl je to biti odradeno poštenije kao npr sarajevski kiseljak. što je tu je

ne vidim kakv ekoristi imaju ljui koji zazivaju remetinec, velike obrate, vruću jesen i ostale bajke z amalu djecu. ispadaju smiješni, a ovaj forum je ipak z aodrasle ljude.

treba raspravljati o zitnjaku – zasto on ostaje, i o sar kiseljaki – kako to da on ostaje s jamstvima, a ledo s jmastvim ane ostaej. sva sreća za bosance da nisu priznali lex agrokor, inace bi mali dionicari kislejaka izvisili

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?


@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?

Pa da. Ukradi, otmi, prevari, samo pazi da te ne ulove. To vam porucuju borgovi, plenkovici, investimiri, bisakovi…

Al doci ce izbori…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Oni su puni ko brod i odoše a mi nasukani



@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?

Pa da. Ukradi, otmi, prevari, samo pazi da te ne ulove. To vam porucuju borgovi, plenkovici, investimiri, bisakovi…

Al doci ce izbori…
[/quote]

ma dajte, pišete kao djeca. sta iamte od toga.

tko j ekome sto ukrao ili prevario – ovdje je samo riječ tome jesu li jamstva valjan ili nisu. svi se slazu da su valjan u jednom dijelu, n eu cijelom. ili ovdje mozda netko misli da je potpisati jamstvo igra za malu djecu, ili uzeti kreit je za malu djecu.

POstavite sebi dva pitanja
1. Kad sam prvo nedvojbeno saznao za jamstva – 2016, 2017, 20918
2. Kada sam saznao za jamstva, jesam li razumio da i jedn apetina tih jamstava znaci kraj
3. Ako sam znao ovo po 1 i 2, s kojim razozima zdravog razuma sam isao ulagati u dionice kojim aprijeti stecaj i likvidcija. ako sam ulozio 2 posto cisto spekulativno ok, ako sam ulozio 30 posto – KOJI ZDRV RAZUM MI JE NALOZIO DA SE IDEM TAKO IGRATI SA SVOJIM NOVCEM

Potpisati jamstva za 20 miljardi kuna i ponasati se kao da to se ne važi, tako se ne zlaže vlastiti novac

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...




@investimire

Po tebi nitko ne bi trebao u zatvor ? Kriminal bi trebao prolaziti, trebamo učiti djecu da kradu i otimaju ?

Pa da. Ukradi, otmi, prevari, samo pazi da te ne ulove. To vam porucuju borgovi, plenkovici, investimiri, bisakovi…

Al doci ce izbori…
[/quote]

ma dajte, pišete kao djeca. sta iamte od toga.

tko j ekome sto ukrao ili prevario – ovdje je samo riječ tome jesu li jamstva valjan ili nisu. svi se slazu da su valjan u jednom dijelu, n eu cijelom. ili ovdje mozda netko misli da je potpisati jamstvo igra za malu djecu, ili uzeti kreit je za malu djecu.

POstavite sebi dva pitanja
1. Kad sam prvo nedvojbeno saznao za jamstva – 2016, 2017, 20918
2. Kada sam saznao za jamstva, jesam li razumio da i jedn apetina tih jamstava znaci kraj
3. Ako sam znao ovo po 1 i 2, s kojim razozima zdravog razuma sam isao ulagati u dionice kojim aprijeti stecaj i likvidcija. ako sam ulozio 2 posto cisto spekulativno ok, ako sam ulozio 30 posto – KOJI ZDRV RAZUM MI JE NALOZIO DA SE IDEM TAKO IGRATI SA SVOJIM NOVCEM

Potpisati jamstva za 20 miljardi kuna i ponasati se kao da to se ne važi, tako se ne zlaže vlastiti novac
[/quote]

Investimire možete Vi ovdje laprdati koliko god hoćete.

Dok odgovorni u zatvoru i to po 30 godina ( a to su od cijele Uprave agrokora, do svih direktora i Uprave pojedinih društava) i da se njima i cijeloj rodbini oduzme……………..

Zaboravite na ulaganje na ZSE.

I naravno hrvatska Vlada treba donijeti zakone koji će zaštiti privatno vlasništvo i male dioničare.

Jer nazivati ulagatelje u dionice i nekretnine kockarima ne doprinosi ulagateljskoj klimi u Hrvatskoj.


ma dajte, pišete kao djeca. sta iamte od toga.

tko j ekome sto ukrao ili prevario – ovdje je samo riječ tome jesu li jamstva valjan ili nisu. svi se slazu da su valjan u jednom dijelu, n eu cijelom. ili ovdje mozda netko misli da je potpisati jamstvo igra za malu djecu, ili uzeti kreit je za malu djecu.

POstavite sebi dva pitanja
1. Kad sam prvo nedvojbeno saznao za jamstva – 2016, 2017, 20918
2. Kada sam saznao za jamstva, jesam li razumio da i jedn apetina tih jamstava znaci kraj
3. Ako sam znao ovo po 1 i 2, s kojim razozima zdravog razuma sam isao ulagati u dionice kojim aprijeti stecaj i likvidcija. ako sam ulozio 2 posto cisto spekulativno ok, ako sam ulozio 30 posto – KOJI ZDRV RAZUM MI JE NALOZIO DA SE IDEM TAKO IGRATI SA SVOJIM NOVCEM

Potpisati jamstva za 20 miljardi kuna i ponasati se kao da to se ne važi, tako se ne zlaže vlastiti novac

Čekajte, ja ne razumijem kako po vama nitko nije odgovoran:

1) uprave društva koje su davala jamstva samo za jednog dioničara, nitko nije kriv, ok, po meni svako društvo ima nadzorni odbor i upravu, dakle LEDO, Tisak, ZVZD, JMNC, BLJE, minimalno 30 ljudi tu kazneno odgovara

2) IU, da li je ikad pokušala osporiti jamstva

3) kako je moguća afera ministrice Dalić, i kako je IU izmuzla 1 mlrd kn

4) Alix grupa, povećava 1000 puta svoje prihode, firma bez zaposlenika, kojoj je isplaćeno 100 milijuna kn, a Peruško odgovara da ne zna je li isplaćeno

5) Lex potpisao samo jedan vlasnik, IT, druge vlasnike se ništa nije pitalo

6) Afera Knighthead, američka ekipa kupuje junk obveznice po povlaštenoj informaciji, i zarađuje 3-4x, je li se sjećate toga ili je i tu pamćenje ribice

@Investimire, tko je od nas dvojice blesav ? Da li stvarno nitko nije kazneno odgovoran ?

I da li vi stvarno vjerujete da nema nijednog elementa za tužbu ? I da li stvarno vjerujete da sva jamstva nisu donošena na potpuno jednak način ? Stalno govorite da su neka zakonita, imate li ijedan dokaz da sva nisu pogodovanja jednom dioničaru ?

New Report

Close