LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iako sam napisao prije tebe jedan optimističan post sve što si napisao po meni stoji!

pozdrav!

decki decki, pogotovo zzidak, kako si ti to dosao do te cifre za p/e moze racun, po kojem si dobio te brojke, za nas koji ne znamo to izracunat!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

@židak

p/b je ok, ali p/e ne stima..
jel moze racun??
mozda sam i ja pogrijesio..dobio sam 30.

a ovo sto si napisao, da ces uci na razinama na kojim hoces..
pa to vrijedi za svaku dionicu i ja bi rado kupovao ATPL po 900kn koliko je bila na pocetku godine, TNSA po 4 000, INGRU po 20 000kn itd..
ali nazalost ne pita se sto bi ti ili ja..
ja sam realniji, pa znam da te cijene tesko da cu ikad vise vidjeti.

ne znam na koliko ti ocekujes LEDO, koja bi ti bila ok cijena ako nije tajna?

usput..LEDO je specifican, cijena se strogo kontrolira i uredno brani..jer je to lako, ne treba angazirati velika sredstva, mali borj slobodnih dionica je ostao, uostalom u top tenu je cca 95%..tako da..
sretno s cekanjem
sto je za nas unutra super!!

@wunder

u jednom postu si napisao da je sky limit, a par redova nize, pises sigurnih 20+, eventualno 30 000..
to bas i nije “sky”..
no dobro..vrijeme ce pokazati

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

P/e 30

LEDO

2006. p/e 73,90 , 2007. p/e 30

….kolega je računao za 2006…..

Pozdrav svima![smiley2]

odrzao sam obecanje i kupio rano ujutro jos 12 komada, ostalih 8 kupujem kad se potvrdi trend rasta[smiley2]
naravno da je kolega zzidak pokazao racun iz 2006, sadasnji PE je izvrsna osnova za daljnji rast , pred sljedeci kcartal ocekujem PE 90!!! ne vjerujem da je slucajno, al sto sad, on nek i dalje ceka ledo na 15 s kajmanom, a mi ostali …IDEMO DALJE!!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Trebalo je izdržati onaj utorak…
Nadam se da sada krećemo prema….?[smiley2]
Mislim,nakon onakvog fi-a i onolikog povećanja neto dobiti…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Mislim,nakon onakvog fi-a i onolikog povećanja neto dobiti…

Neznam da li je uopće i jedan poslovni tjednik dao analizu i komentar na ovo zadnje izvješće ?

Ledo rastura sa FI a nigdje komentara [smiley7]
Kao da u RH imamo puno firmi sa takvim rastom dobiti.


bakulaz: ” Mislim,nakon onakvog fi-a i onolikog povećanja neto dobiti… ” Neznam da li je uopće i jedan poslovni tjednik dao analizu i komentar na ovo zadnje izvješće ? Ledo rastura sa FI a nigdje komentara [smiley7] Kao da u RH imamo puno firmi sa takvim rastom dobiti.

a povecali i prihode, nisu muljali s dobiti ko neki..odlucio sam ledo ne prodavati jos jakooo dugo, kupit cu jos par komada i time je zavrsena moja misija zvana LEDO..svakim danom sve manje ostataka od drhtavih i slabih ruku, savrseno za nas koji ZNAMO zasto smo u ledu!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


odrzao sam obecanje i kupio rano ujutro jos 12 komada, ostalih 8 kupujem kad se potvrdi trend rasta[smiley2]
naravno da je kolega zzidak pokazao racun iz 2006, sadasnji PE je izvrsna osnova za daljnji rast , pred sljedeci kcartal ocekujem PE 90!!! ne vjerujem da je slucajno, al sto sad, on nek i dalje ceka ledo na 15 s kajmanom, a mi ostali …IDEMO DALJE!!!

odakle ti da je uopće čekam ledo? p/e mora biti što manji a ne što veći byberu….p/e treba biti ispod 15 da bi dionica bila dobra za kupnju. sve ostalo je rizično. ja sam ti nešto drugo rekao o ledu, a to je da ću ga kupiti tijekom iduće korekcije, nisam rekao na koliko…


BYBER: ” odrzao sam obecanje i kupio rano ujutro jos 12 komada, ostalih 8 kupujem kad se potvrdi trend rasta[smiley2] naravno da je kolega zzidak pokazao racun iz 2006, sadasnji PE je izvrsna osnova za daljnji rast , pred sljedeci kcartal ocekujem PE 90!!! ne vjerujem da je slucajno, al sto sad, on nek i dalje ceka ledo na 15 s kajmanom, a mi ostali …IDEMO DALJE!!! ” odakle ti da je uopće čekam ledo? p/e mora biti što manji a ne što veći byberu….p/e treba biti ispod 15 da bi dionica bila dobra za kupnju. sve ostalo je rizično. ja sam ti nešto drugo rekao o ledu, a to je da ću ga kupiti tijekom iduće korekcije, nisam rekao na koliko…

nisi me shvatio kajmane, pe ce biti toliki pred sljedece izvjesce, sto znaci da ce cijena u velike visine, to sam namjeravao reci s tim postom… onda opet s izvjescem padne na 30 i tako jos puno puta, a inace znam ja jako dobro da je za kupnju bolje kad je pe nizi, [smiley1]

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Ispričavam se zbog pogrešno iznesenih podataka za P/B i P/E.
Podatke sam ne kritički prepisao sa fundamentalne analize na Abacusu.Međutim na Vaše upozorenje dao sam si truda i sam izračunao.
Po današnjoj tržišnoj cijeni dionice LEDA proizilazi mi P/B=7,47 ; P/E=31,28.
Greška nije bila namjerna,a sad tek vidim da na tim stranicama uopće ne ažuriraju podatke kako treba.

New Report

Close