LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Byber podijeli malo i s nama.Priznajem volim tvoje komentare jer podgrijavaju optimizam,vjerujem opravdan.


Wunder pa ti si bio u svim boljim dionica i iz skoro svih izašao .

Pun si Casha čovječe , nije čudo da ovih dana drukaš svugdje nadolje .

KUPUJEŠ ; KUPUJEŠ KO LUD .

Al LEDO TI JE GREŠKA , NISI TREBAO PRODAVATI ,

Ja tek dokupljujem sada …

ej kompa, ma ne drukam na dolje nego ne kupujem niš do daljnjega pa mi je svejedno i pišem čisto ono što mislim i zbog toga sam i izašo…

lako se ja vratim u bilošto, a i s obzirom da osjećam više negative nego pozitive što se tiče tržišta do daljnjega bilo to tjedan dva il mjesec dva skupo mi je održavanje 5 kredita koliko trenutno imam!

valjda razumiješ da ako je kamata veća od prihoda, a učinilo mi se da bi moglo potrajat je neozbiljno to održavat pa sam skratio, tj. ubio sve pozicije!

što se tiče leda mnogi su me proglasili ludim kad sam ih kupio 50 komada na 9800 no meni je donio 100%, a vjerujem da će nekima i mnogo više…


janlana: ” Wunder pa ti si bio u svim boljim dionica i iz skoro svih izašao . Pun si Casha čovječe , nije čudo da ovih dana drukaš svugdje nadolje . KUPUJEŠ ; KUPUJEŠ KO LUD . Al LEDO TI JE GREŠKA , NISI TREBAO PRODAVATI , Ja tek dokupljujem sada … ” ej kompa, ma ne drukam na dolje nego ne kupujem niš do daljnjega pa mi je svejedno i pišem čisto ono što mislim i zbog toga sam i izašo… lako se ja vratim u bilošto, a i s obzirom da osjećam više negative nego pozitive što se tiče tržišta do daljnjega bilo to tjedan dva il mjesec dva skupo mi je održavanje 5 kredita koliko trenutno imam! valjda razumiješ da ako je kamata veća od prihoda, a učinilo mi se da bi moglo potrajat je neozbiljno to održavat pa sam skratio, tj. ubio sve pozicije! što se tiče leda mnogi su me proglasili ludim kad sam ih kupio 50 komada na 9800 no meni je donio 100%, a vjerujem da će nekima i mnogo više…

Dobro i ja kupujem sa nekim osjećajem za stanje ukupno pa i na pojedinim dionicama .
Ali ovdje kod nas imamo zlatnu priliku ponašati se po Buffetu – kupi u panici , prodaj u euforiji .
Ja vidim da ti ne bi mogao napraviti ovih 1000 % ove godine da nisi radio baš to .
Imao si 5 korekcija od ljeta .
Priznajem ti stvarno si wunder .
Mi ponekad ipak griješimo jer se OŽENIMO za dionicu pa onda s njom rastemo i tonemo .
Imam ipak ovdje osjećaj da je dobro biti oženjen za LEDO .
Imam ulaz na 10,7 K i nigdje mi se žuri .
Dokupom samo malo podižem prosjek ali i količinu !

LEDO D.D./REDOVNA LEDO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.339 4,24 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.437 2,47 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.137 0,52 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 726 0,33 Skrb. račun
8. BLAŽEV MIROSLAV 615 0,28 Osnovni račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun

Zagebački skrbnički novih 64 kom!
[smiley2]

Čestitke Ledašima,
samo polako i strpljivo – kupnja se polako skuplja [smiley1]

Izvješće imamo a Toda je bacio šapu prema Turskoj – uzlet je neizbježan.

Wunderkind, ako si zaradio 1000%, uživaj i potroši nešto od tih para, džaba ti 10000% ako si u nervozi. Nisi valjda novi dečko od Vlatke Pokos, pa si joj posudio karticu.

Ja držim LEDO, i to je zadnje što bi prodao.

LEDO D.D./REDOVNA LEDO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.371 4,26 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.440 2,47 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.137 0,52 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 727 0,33 Skrb. račun
8. BLAŽEV MIROSLAV 615 0,28 Osnovni račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,61


janlana: ” Wunder pa ti si bio u svim boljim dionica i iz skoro svih izašao . Pun si Casha čovječe , nije čudo da ovih dana drukaš svugdje nadolje . KUPUJEŠ ; KUPUJEŠ KO LUD . Al LEDO TI JE GREŠKA , NISI TREBAO PRODAVATI , Ja tek dokupljujem sada … ” ej kompa, ma ne drukam na dolje nego ne kupujem niš do daljnjega pa mi je svejedno i pišem čisto ono što mislim i zbog toga sam i izašo… lako se ja vratim u bilošto, a i s obzirom da osjećam više negative nego pozitive što se tiče tržišta do daljnjega bilo to tjedan dva il mjesec dva skupo mi je održavanje 5 kredita koliko trenutno imam! valjda razumiješ da ako je kamata veća od prihoda, a učinilo mi se da bi moglo potrajat je neozbiljno to održavat pa sam skratio, tj. ubio sve pozicije! što se tiče leda mnogi su me proglasili ludim kad sam ih kupio 50 komada na 9800 no meni je donio 100%, a vjerujem da će nekima i mnogo više…

drukas, drukas..
[smiley1]

nema veze, to je tvoje pravo..
na dionicama na kojima je veliki free float to moze poluciti uspjeh na ovoj gdje je sve u cvrstim rukama, ces polomiti zube..
pozovi i Kajmana i Zidaka da ti pomognu.

a iza skrbnickog se krije ZBinvest, hvala lijepo i laku noc..
a svako izvjesce sve bolje i bolje..

pametni znaju cemu sluzi pojas!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

jel ti to opet mene prozivaš? [smiley2]

dionica leda je odlična dionica na kojoj se dalo odlično zaradit i vjerojatno još i bude jer upravo zbog malog free floata mogu je napucat na koliko god oće i održavat cijenu jer se neće todorić osobno ić iskrcavat! [smiley11]

jedino na što bi ja upozorio je mcap firme i to je to, fundamenti su kakvi jesu, u hrvatskoj nemaš s čime usporedit, za inozemne slične firme i sektor previsoko, al kak bi se u nas reklo to je todorić!

i to je to!

kakvo drukanje, što je to opće, ja se u ledo ne vraćam i svejedno mi je, a budući da sam u cashiću trenutno mogu pisat kaj mislim, kaj ne? [smiley2]

istina..
sve sam ja to vec fino rekao.
jedino se nadam da mcap ne promatras izdvojeno, vec u korelaciji sa prihodima i dobiti.[smiley2]

ali evo..
ako moze tvoja procjena, kao starog ledaša, na kojoj cifri vidis LEDO za 6mj..
uzimajuci u obzir sindrom Todorić, mali free float, ZABU koja skuplja ko mutava, svaki kvartal bolji od prethodnog, pobjedu HDZa..
dokazi da si vizionar

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

pa ja sam ledo htio držat ko i ingru i atpl do sljedeće godine petog mjeseca no u međuvremenu s obzirom na prezaduženost sam moro potpisat privremenu kapitulaciju i napravit rebalans! [smiley2]

zašto te 3 dionice, zato jer im je sky the limit, jednostavno ne znam do kud mogu potegnut prema gore, kao što nisam dobro predvidio ni do kud mogu potegnut prema dole!

tj. jesam i to, al nisam vjerovao da će se ikad ostvarit! [smiley2][smiley2][smiley2]

no ovo je tema ledo i pito si me što mislim i neka ovo niko ne uzima ko objektivno il nagovor na kupnju jer stvarno nemam nikakvih interesa u napisanom te njemu predviđam stabilnih 20 000+, moguće i cifra s 3 ali to bi već stvarno bile nebuloze, no ovo je hrvatska! [smiley11]

Pošto sam prozvan od strane MIG-a,evo da napišem i ja par riječi.Ova dionica je u svakom slučaju perspektina,ali je trenutno prenapuhana.
P/B=8,21
P/E=71,06
Kad dođe na razinu na koju smatram da se se isplati ući -kupujem(prilike će sigurno biti ,to iskusniji znaju,samo treba biti strpljiv)
Ja sam ovu diobicu imao,ali sam je prodao na za mene zadovoljavajućoj razini.Očekivao sam puno bolje kvartalno izvješće s obzirom na vrlo toplo ljeto i povećan broj škrinja.
Izašao sam jer procjenjujem da mi trenutno nije u interesu biti izložen u dionicama jer je prevelik rizik.
Nadam se da ne moram obrazlagati zbog kojih razloga .Svi koji prate stanje u svjetu,okruženju i Hrvatskoj znaju kakvo je stanje.
Svima koji su spremni podnijeti taj rizik čestitam na hrabrosti i iskreno im želim sreću.

New Report

Close