LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@baron

Obveznice za koje LEDO dd jamči su predmet zakona New Yorka i pod jurisdikcijom New Yorka – to nema nikakve veze s HR!
U Memorandumu za obveznice ucrtana je i struktura Agrokora – u njoj se lijepo vidi da Agrokor posjeduje 48,91% LEDO dd.



@baron

Obveznice za koje LEDO dd jamči su predmet zakona New Yorka i pod jurisdikcijom New Yorka – to nema nikakve veze s HR!
U Memorandumu za obveznice ucrtana je i struktura Agrokora – u njoj se lijepo vidi da Agrokor posjeduje 48,91% LEDO dd.

I mislite da ce se nad njima koristiti Americko pravo?

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]




@baron

Obveznice za koje LEDO dd jamči su predmet zakona New Yorka i pod jurisdikcijom New Yorka – to nema nikakve veze s HR!
U Memorandumu za obveznice ucrtana je i struktura Agrokora – u njoj se lijepo vidi da Agrokor posjeduje 48,91% LEDO dd.

I mislite da ce se nad njima koristiti Americko pravo?
[/quote]

Za svako izdanje obveznica rađen je prospekt i u svakom prospektu se navodi mjerodavno pravo.
Obvezničari su itekako bili upoznati s svim elementarnim činjenicama i ako imaju neke probleme na njima je odgovornost.
Odgovornist nije na manjinskim dioničarima – oni nisu donosili odluke.
Ako se dakle pozivamo na pravo neka se onda primjenjuje pravo koje je mjerodavno po prospeku obveznica.
A tu su tzv upstream jamstva vrlo delikventna.

Uostalom osim jamstava u prospektima je navedeno i OSIGURANJE koje je dao izdavatelj – ta osiguranja su uvelike Agrokorovi udjeli u kompanijama kao što su Ledo, Jamnica, belje….

Kada vlasnik kuće izgubi kuću zbog hipotekarnog kredita, iz kuće budu izgnani svi koji u njoj žive, bez obzira što nisu donosili odluke.

Na Z1 upravo ide repriza jučerašnje emisije .

Jamnica je u studenom nastavila trend rekordnih rezultata, a po preliminarnim rezultatima u prvih je jedanaest mjeseci ostvarila prihod od 1,22 milijarde kuna i EBITDA od 297 milijuna kuna. Ledo je u tom razdoblju ostvario 999 milijuna kuna prihoda i operativnu dobit od 197 milijuna kuna.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/biznis/agrokor-prehrana-i-poljoprivreda-s-pozitivnom-ebitda-om-maloprodaja-i-veleprodaja-negativna-1219110http://www.vecernji.hr


Kada vlasnik kuće izgubi kuću zbog hipotekarnog kredita, iz kuće budu izgnani svi koji u njoj žive, bez obzira što nisu donosili odluke.

Ne shavaćam te….oprosti
Ili ti ili ja sam g#up!

Mirovinci, obavezni i dobrovoljni, dioničari iz RH upravo ostaju bez IMOVINE u visokoprofitabilnim kompanijama sustava koji je silom prilika stvoren pod kapom Agrokor!

I ti uživaš?


Jamnica je u studenom nastavila trend rekordnih rezultata, a po preliminarnim rezultatima u prvih je jedanaest mjeseci ostvarila prihod od 1,22 milijarde kuna i EBITDA od 297 milijuna kuna. Ledo je u tom razdoblju ostvario 999 milijuna kuna prihoda i operativnu dobit od 197 milijuna kuna.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/biznis/agrokor-prehrana-i-poljoprivreda-s-pozitivnom-ebitda-om-maloprodaja-i-veleprodaja-negativna-1219110http://www.vecernji.hr


To ce nesto znaciti za buduce vlasnike novih drustava ,sadasnje vjerovnike,banke i fondove!
Mislim da Ramljak zeli pokazati kako te kompanije mogu raditi bez utega dugova i jamstava da lakse sklopi nagodbu.
Da dosadasnje dionicare ,trenutno poslovanje nema nikakav znacaj.

Vupik d.d. – Obavijest o prijedlogu imenovanja posebnog revizora

Vaš link …
Ako uđe posebna revizija pada sve u vodu što je Ramljak naumio!


Kada vlasnik kuće izgubi kuću zbog hipotekarnog kredita, iz kuće budu izgnani svi koji u njoj žive, bez obzira što nisu donosili odluke.

Kolega ja cu sutra otic u banku..zatrazit kredit i za to zalozit svoj stan. Stan je manje vrijedan od samog kredita i nije u mom 100% vlasnistvu vec ga dijelim sa zenom. Od zene nemam punomoc za kredit ali ona zna sta radim . Banka mi bez obzira na sve odobri kredit i upise hipoteku na stan ( u praksi nemoguce )..U trenutku kad ne budem mogao otplacivat kredit ..banka oduzima stan kako meni tako i zeni..!?!? Bez da nju netko nesto pita..??..
Mislite da je to zakonski . Da je to nesto drugacije nego jamstva koje je Agrokor davao bankama ?.. Agrokor je kreditorima davao u zalog nesto sto nije njegovo a kreditori su na to pristajali..I ako zakon..sud..itko bude imao “muda”..rec da to nije u skladu sa zakonom imaju potpuno pravo. Ako ovaj put to prodje..sutra to moze na takav nacin radit tko god hoce.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ne shavaćam te….oprosti
Ili ti ili ja sam g#up!

Mirovinci, obavezni i dobrovoljni, dioničari iz RH upravo ostaju bez IMOVINE u visokoprofitabilnim kompanijama sustava koji je silom prilika stvoren pod kapom Agrokor!

I ti uživaš?

Nisi , samo imaš problem sagledavanja činjenica, a uz to umišljaš da znaš i što netko misli i kako se netko osjeća pri tome.

Kada malo podrobnije pročitao moju rečenicu, možeš jedino doći do zaključka da ona odgovara realitetu, činjenicama, onome što se događa i kako stvari funkcioniraju.

Sve drugo je samozavaravanje.



Kada vlasnik kuće izgubi kuću zbog hipotekarnog kredita, iz kuće budu izgnani svi koji u njoj žive, bez obzira što nisu donosili odluke.

Kolega ja cu sutra otic u banku..zatrazit kredit i za to zalozit svoj stan. Stan je manje vrijedan od samog kredita i nije u mom 100% vlasnistvu vec ga dijelim sa zenom. Od zene nemam punomoc za kredit ali ona zna sta radim . Banka mi bez obzira na sve odobri kredit i upise hipoteku na stan ( u praksi nemoguce )..U trenutku kad ne budem mogao otplacivat kredit ..banka oduzima stan kako meni tako i zeni..!?!? Bez da nju netko nesto pita..??..
Mislite da je to zakonski . Da je to nesto drugacije nego jamstva koje je Agrokor davao bankama ?.. Agrokor je kreditorima davao u zalog nesto sto nije njegovo a kreditori su na to pristajali..I ako zakon..sud..itko bude imao "muda"..rec da to nije u skladu sa zakonom imaju potpuno pravo. Ako ovaj put to prodje..sutra to moze na takav nacin radit tko god hoce.

Pozdrav
[/quote]
u pravu ste što se tiče bankstera, Gazda im je bio dobar ventil za velike plasmane, koliko sam ja imao iskustava, nikada nisu davali više od vrijednosti imovine, a evo njemu jesu i za ono što nije bilo njegovo,
sve je to čisti kriminal u rukavicama

New Report

Close