LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

persuader, 21.11.2007. u 14:22

ja cekam da prodju izbori i kupujem jos 20 ak komada, da ne mislite da vas navlacim, napisat cu prije nego ih kupim post..

A ok skužio si da je Zaba skrbniči kupio jo 60 kom [smiley2][smiley2]

Show me the Money!

OMX dolazi u petak, a zna li netko kada dolaze derivati?[smiley2]

Vjerujem da ćemo sada u mirnije vode zelene boje[smiley2]

LEDO D.D./REDOVNA LEDO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.275 4,21 Skrb. račun
3. HPB D.D. 5.435 2,47 Skrb. račun
4. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.028 1,38 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.137 0,52 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 726 0,33 Skrb. račun
8. BLAŽEV MIROSLAV 615 0,28 Osnovni račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 458 0,21 Osnovni račun
10. SOKAČ IVAN 300 0,14 Osnovni račun
Ukupno: 90,57

Od 16.11.2007 do sad Zg skrbnički kupio novih83 komada.Mislim da je ovo zatišje pred buru.I uz malo sreće nakon izbora moglo bi biti veselo.

[smiley2][smiley2]

Bura će biti i te kako kao i nekidan na 14000 kad nam je voda bila u ušima bar večini…mislite da nećemo doći na ovo …volio bi da se varam ( po meni je vrijeme za cash r-a ) neka veliki zaigraju opet bit će još gore … ovo su nas samo malo predizbore pustili da se igramo…bit će još gadnije jer smo jako napuhani ( ovo moje mišljenje i ogradujem se i od njega .. jer što više mislim …manje mi jasno sve ovo..)


Bura će biti i te kako kao i nekidan na 14000 kad nam je voda bila u ušima bar večini…mislite da nećemo doći na ovo …volio bi da se varam ( po meni je vrijeme za cash r-a ) neka veliki zaigraju opet bit će još gore … ovo su nas samo malo predizbore pustili da se igramo…bit će još gadnije jer smo jako napuhani ( ovo moje mišljenje i ogradujem se i od njega .. jer što više mislim …manje mi jasno sve ovo..)

Pazi, neznam jesi li pratio jučer trgovanje – bio je nalog 10 komada na 17040 mislim i lik koji je prodavao nije podlegao nikakvoj panici i juče ih utopio po 14 000
Danas je taj isti nalog bio na prodaji pod puno povoljnijim uvjetima na tržištu mogao ih je prodati bez problema
– dakle NE prodavati kad je panika, jer što god se desilo Ledo će za par dana biti na sigurnoj poziciji i onda izađite.
Sad je nekako definirano da je 17000 nekakva razumna točka u kojoj ima kupaca i može se obaviti trgovanje bez žurbe i rušenja cijene i ako u nekom trenutku neko bude prodao jeftinije to ne znači da se Ledo neće vratiti na ATH i daleko više.
ZABA dokupljuje Ledo i dokupljivala ga je na višim razinama – sigurno ne zbog toga što očekuje da će joj Ledo praviti minus u portfelju već očekuje da će Ledo još rasti.
[smiley1]

otkud ti da kupuje zaba? kupuje skrbnički od zabe, ako znaš što je skrbnički račun. ne sumnjam u ledo, ali ne zato što vrijedi po fundamentima nego zato što je to todorićeva firma. a nemojte vi misliti da veliki igrači ne mogu pogriješiti. bilo je ovih dana tako smiješnih kikseva nekih jakih igrača na burzi kakve ni početnici ne bi napravili – nisu oni strojevi nego isto samo ljudi.

U ovo turbulento vrijeme sve je moguće,pa čak i još neki kratkotrajni pad na oko15 ili niže.
Negdje prije u svom postu najavio sam da će toga biti pa su me neki forumaši napali da drukam dolje.
Pa ja sam ,samo pretpostavljao da će se to desiti i napisao,ali nije to palo zbog mog pisanja nego zbog ove trenutne situacije na tržištu kapitala u svijetu,a iz zbog političke situacije u Hrvatskoj i regiji,zbog mnoštva novopečenihn dioničara koji se lako uspaniče jer se boje da će sve izgubiti itd.
Dakle nemojte se iznenaditi još ovakvim oscilacijama,koje će nadam se meni i ostalima koji su u kešu omogućiti da jeftino dokupimo ovu dobru dionicu(zar nisam iskreno napisao).
Nešto sam dokupio ,ali bi još.


otkud ti da kupuje zaba? kupuje skrbnički od zabe, ako znaš što je skrbnički račun. ne sumnjam u ledo, ali ne zato što vrijedi po fundamentima nego zato što je to todorićeva firma. a nemojte vi misliti da veliki igrači ne mogu pogriješiti. bilo je ovih dana tako smiješnih kikseva nekih jakih igrača na burzi kakve ni početnici ne bi napravili – nisu oni strojevi nego isto samo ljudi.

bravo caymane i šaljem veliki pozdrav!

ledašima želim sve najbolje jer sam do 18 500 i ja bio s njima… [smiley11]

I ja pratim na sda top 10 u zadnjih 7 dana i svaki dan zaba skrbnički kupi barem 60-70 dionica prije nekoliko dana čak 200 u jednom dana izgleda da taj skrbnički uglavnom i kupuje. Tko li stoji iza toga? I koje su mu namjere, pa to nisu mali iznosi tu su već miliujuni u igri, a da se netko baš tako zalijeće i to svaki dan , ne bih rekao da griješi, nešto nam slijedi i to jako lijepo u skoro vrijeme kada se ova luda situacija s burzom sredi jer sada ni najbolje informacije ne bi bog zna kako podigle bilo koju dionicu

naravno da ne grijesi, na skupu forumasa nekim ljudima sam rekao zasto ledo raste, njima je sada sve jasno!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Wunder pa ti si bio u svim boljim dionica i iz skoro svih izašao .

Pun si Casha čovječe , nije čudo da ovih dana drukaš svugdje nadolje .

KUPUJEŠ ; KUPUJEŠ KO LUD .

Al LEDO TI JE GREŠKA , NISI TREBAO PRODAVATI ,

Ja tek dokupljujem sada …

New Report

Close