LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Interesantno ali danas su mi svi građevinari potonuli do blokada ali sam jedino bio siguran u Ledo.
Ova dionica je zlatna i da mi zaba ne blokira kupnju kroz margine , sve bih prebacio ovdje.

meni osobno nije jasan taj nacin razmisljanja..ko podivljala gomila..panika. pocne padat pa svi pocnu mahnitalo prodavat. pa mislim, ne bih prodao dionicu dok sam u minusu ni za zivu glavu..i sta onda..spusio si pare i kaj sad..pa bolje ih ostavi onda tu godinu dvije vise i nemoj ih dirati i vjerovatno ces imati visestruko vise..a ko je dosao po laku zaradu u roku par mjeseci taj se moze lako zaje..
i onda srljanje iz govna u govno..prodaju tu i spuse malo pa uloze u neku drugu koja isto padne i na kraju “fuckas dinice, nije to to”..

razumio bi da se firma raspala ili da su neke lose vijesti..al svi znamo da je FI dobro..dobro mozda ne svi al vjerujte da ce biti podosta rasta…mozda je taj rast vec odradjen na burzi ali sljede novi FI i nove akvizicije (nove skrinje, mozda migros uleti itd. itd..) i ova i jos neke dionice na duge staze sigurno imaju perspektivu (uz odredjeni rizik naravno)..ali ici prodavati cim malo zadrhti…mislim, drago mi je da nije jedan od tih.

Izašlo izvješće za LEDO!

http://www.zse.hr/issuer.php?sessionId=42505b27f453a4d5273979c04d9723d0&issuer=159

Rast dobiti od 8,5%!!

Ustvari 41,05% rast dobiti!! , krivo sam gldeao…heb….[smiley1]

Ustvari 41,05% rast dobiti!! , krivo sam gledao…heb….[smiley1]

izvjesce izgleda mocno, pusti dobit, oni su uspjeli ponovno povecat prihode za 15 -ak %, savrseno jasno kako se ledo i dalje siri!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Rast prihod i dobiti je nastavljen a najviše veseli rast prihoda od prodaje u inozemstvu koji je preko 20%

SAM PROTIV SVIH

Pa sada neka netko kaže da je Ledo skup p/e 30.Ližite i uživajte, a moj mali dječak baš najviše voli ledo sladoledo i nove figurice.Pozdrav svim onima sa kojima sam kupovao na 9500 kn

Bogami moćno izvješće

Sad čekamo komentar na naslovnici Poslovnog o fenomenalnom poslovanju Leda [smiley1]

Da izvješće je mrak i mi smo u zelenom!!!
0,01%[smiley16]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Da izvješće je mrak i mi smo u zelenom!!!
0,01%[smiley16]

treba biti malo strpljiv, nije loše da se smirimo malo ovdje pa da izađu kulturno ko ljudi oni koji namjeravaju da više nemamo dioničare koji bi prodali Ledo za 14000 kn
Vidjeli smo kako kod Leda ide rast kad krene, a krenut će sigurno.
Treba par dana da se skupi kupnja pa onda igranka [smiley1]


bakulaz: ” Da izvješće je mrak i mi smo u zelenom!!! 0,01%[smiley16] ” treba biti malo strpljiv, nije loše da se smirimo malo ovdje pa da izađu kulturno ko ljudi oni koji namjeravaju da više nemamo dioničare koji bi prodali Ledo za 14000 kn Vidjeli smo kako kod Leda ide rast kad krene, a krenut će sigurno. Treba par dana da se skupi kupnja pa onda igranka [smiley1]

slazem se , ja cekam da prodju izbori i kupujem jos 20 ak komada, da ne mislite da vas navlacim, napisat cu prije nego ih kupim post..

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

New Report

Close