LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Super ideja.Samo kada bi novca bilo i kada bi ideja bila ostvariva!
No neka.Nada umire zadnja.


@bisakovi
koji vaš cilj kao pravnika ovdje ? Iako smo si “ignore”, na vaš zahtjev, opet preko tuđih citata nemoguće nam je nas izbjeći .

Međutim, kao pravnik cijelo vrijeme se trudite nuditi destruktivna rješenja potpune kataklizme ?
Imao sam čast upoznati mnoge odvjetnike, manje pravnika, ali voda je voda, dali slana ili slatka.
Na koji način ovdje kao pravnik pomažete ljudima ? Da li ste ponudili i najmanji trag puta koji bi dioničarima omogućio neku zadovoljštinu. Kritika je konstruktivna, ali bavite se samo destrukcijom !
Vaša ograničenja u pravnom znanju ili iskustvu je osobni problem. Dopustite nama ostalima u suradnji s konstruktivnim pravnim ljudima pokušati spasiti vlastitu imovinu od vrlo očite otimačine ili vam je baš to problem ?

U svakom pravnom postupku cilj je određen snagom argumenata i njegovog zastupnika, do samo kraja. Promjene ritma sudovanja i za 180 stupnja uobičajena je praksa i na tome se radi.

Dioničar sam Leda, pristojnog udjela u vlasništvu. I znate što, guštam u svemu ovome .
[/quote]
Super je sto “gustate u svemu ovome”!
Kazete da “pisem crnjake i da vama i slicnima ne zelim pomoci i biti konstruktivan”????
Pokusao sam Vam pomoci jos od veljace stalnim upozorenjima da zbog jamstava ,firme-kceri i koncern vjerovatno ceka stecaj zbog prezaduzenosti.Tada se jos sve dionice “Todex-a” moglo prodati po neuporedivo visim cijenama nego danas.
Jamstva su javno objavljena i svakome su bila dostupna.
Dva puta je blokirano trgovanje sa uputama “da razmislite i da je situcija teska”!
Kod drugog otvaranja trgovanja uprava salje dopis u kojem Vas obavjestava da su jamstva DOSPJELA i da to imate u vidu ako zelite trgovati ovim dionicama.
Bilo je vremena i nacina izaci iz ovoga bez gubitaka ili neuporedivo manjim gubicima nego sada.
Sve ste to ignorirali i stalno vrtili “neku svoju mantru”,kao jamstva ce se ukinuti,tvrtke-kceri se ne smiju dirati,radi se o drustvima koja ostvaruju veliku dobit,itd.Naravno uz neizostavno “ne znate vi nista” “tko vas placa da takve gluposti pisete” i sl. nebuloze.
I Vi sada trazite pomoc???I to arogantno i “sa visine”?
Isto kao da se od lijecnika trazi da ozivi mrtvog pacijenta!!!Cuda se ne dogadaju u realnom svijetu!
Sada je PREKASNO!Lijepo Vam je Ramljak rekao da ON NE ZNA ZA LIJEK koji vam moze pomoci,zar ne?
Jednostavno ,prihvatite realnost i gubitke i ubuduce budite oprezniji prilikom investiranja!

Mislim da dok se ne krene pištoljiti s kaznenim prijavama prema bivšem i bivšem-trenutnom vodstvu Agrokora i kompanija od ove priče nema ništa.
Ovi iz udruge dioničara su iskusni likovi i vjerujem da prvo ostavljaju mjesto dogovoru (pokušaj na sjednici), a onda da kreće pištoljenje.
Zanima me onaj PU iz Belja, što kaže gdje je sinergija sad?
Jedina sinergija koju oni imaju je njihov trenutni lopovlu_!
Ovo je lopovlu_ neviđenih razmjera, poanta priče je odgovornost i snošenje posljedica za dane potpise.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Bisakovi, jako je ružno ovo što radiš.
Uopće nije u pitanju” oprez pri investiranju” i “drugi put budite pametniji” ili “jesam vam rekao”, nego je problem strukturalni.
Mogao je Grga sto puta prodati na vrijeme, ALI KOME?
Opet nekom manjinskom doničaru.
Manjinski dioničar (koja god to konkretna osoba bila) nije mogao spriječiti Todorića da radi u svoju korist, a na štedu ostalih dioničara. Čak štoviše, nije bio niti pitan tamo gdje je jedino trebao biti pitan za svoje poslovanje, a to je glavna skupština dioničara.

Ovaj problem nije riješen tvojom “mudrošću” na ovom forumu o tome kako se “pametnije” trebalo investirati.

La vita e bella!


Bisakovi, jako je ružno ovo što radiš.
Uopće nije u pitanju" oprez pri investiranju" i "drugi put budite pametniji" ili "jesam vam rekao", nego je problem strukturalni.
Mogao je Grga sto puta prodati na vrijeme, ALI KOME?
Opet nekom manjinskom doničaru.
Manjinski dioničar (koja god to konkretna osoba bila) nije mogao spriječiti Todorića da radi u svoju korist, a na štedu ostalih dioničara. Čak štoviše, nije bio niti pitan tamo gdje je jedino trebao biti pitan za svoje poslovanje, a to je glavna skupština dioničara.

Ovaj problem nije riješen tvojom "mudrošću" na ovom forumu o tome kako se "pametnije" trebalo investirati.


Naravno nije rjesen problem mojom mudroscu ,vec ce biti rjesen Nagodbom na nacin na koji je Ramljak iznio!I jos jednom,postoje samo dionicari,ne manjinski ili oni drugi i oni su svi isti pred zakonom.Ne vjerujem da ce se model promjeniti.
Problem je i strukturalni,ali ocito nije pametno ulagati u drustva koja su jamstveno opterecena ,daleko vise od vrijednosti kapitala.I to je to!
Traziti sada neke “mudrosti i posebna znacenja ” jednostavno ne pomaze.

Pravniče, prouči malo ZOO, ZTD, ZTK i ZPDD pa ćeš vidjeti da je netočno da nema razlike između večinskog i manjisnkih dioničara.

Manjinski dioničari Agrokora su, na njihovu žalost, vjerovnici većinskog dioničara i sada tu činjenicu treba sud prepoznati.
Možda za to nema volje, ali kao protulijek nedostatku volje postoji pritisak.
Vidjeti ćemo koliko će taj pritisak biti uspješan.

La vita e bella!


Pravniče, prouči malo ZOO, ZTD, ZTK i ZPDD pa ćeš vidjeti da je netočno da nema razlike između večinskog i manjisnkih dioničara.

Manjinski dioničari Agrokora su, na njihovu žalost, vjerovnici većinskog dioničara i sada tu činjenicu treba sud prepoznati.
Možda za to nema volje, ali kao protulijek nedostatku volje postoji pritisak.
Vidjeti ćemo koliko će taj pritisak biti uspješan.


Dakle,jos jednom, “nepravnice” u stecajnom,predstecajnom i likvidacijskom postupku NE POSTOJE manjinski dionicari,vec samo dionicari!I oni su svi ISTI!
Na vasu tvrdnju da su manjinski dionicari vjerovnici vecinskog dionicara,mogu se samo nasmijati.To je besmisleno.Nijedan sud na svijetu vam nece prihvatiti tu tezu.

U redu.

La vita e bella!


U redu.

Ako i jedna od Vasih teza bude uspjesna,ja se obavezujem da cu Vam se uredno ispricati ovdje,ako sam tvrdio da to nije moguce.

Na moj upit, između ostalog, Plenkoviću, nisam dobio odgovor ;

Ustvari zašto ne napravite LEX HRVATSKU ?
U staru ostavite sve dugove i Vladu, a u novu, lijepu Hrvatsku prenesete imovinu i novu, pametniju Vladu ?

Svaki dioničar Leda je suvlasnik imovine Leda u inozemstvu
Ovim Lex Agrokor obuhvaćena je samo djelom imovina Leda, te nije ga moguće implementirati u cijelosti. 

@ Grga daj prestani govoriti gluposti. Imovinu Leda vani ce otkupit dugovovim Leda od samog Leda na isti nacin kako ce kupiti stroj za pakiranje ili zgradu

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

BIlo kako bilo, iskreno mislim da će biti potrebno tužiti Agrokor kao koncern, a zatim i RH nakon što prođe ova lakrdija… bolje da su Agrokor poslali u PSN, ali onda ne bi mogao uletit Ramljak sa svojim Knightheadom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close