LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Ako sam dobro izracunao ovako navecer, Ledo ima oko 1000 kn zadrzane dobiti po dionici (300 milijuna kuna) i to bi si trebali isplatiti kroz dividendu. I to po hitnom postupku. Bilo bi dobro da to stave u poziv na skupstinu. Agrokor ima 48% koji bi mu vjerojatno bili dovoljni da odbije odluku, al zasto ne pokusati.

Super ideja.Samo kada bi novca bilo i kada bi ideja bila ostvariva!
No neka.Nada umire zadnja.
[/quote]

Odlicno. Tu sam te cekao. Vrijedi i za tigrusa.

Znaci, obojica tvrdite da su bilance LAZIRANE (ja sam podatak iscitao iz zadnje Ramljakove bilance javno dostupne na http://www.zse.hr, a vi tvrdite da to sto je Ramljak objavio je lazan podatak) i da je doslo do kaznenog djela na stetu malih dionicara.

Napredujemo. Vise nitko, cak ni ti, vidljivo po ovom komentaru, ne dvoji da su mali dionicari osteceni kaznenim djelima i sukladno tome MORAJU biti obesteceni.

Drago mi je da si napisao ovakav post.
[/quote]

Izvješća od starog Agrokora su prenapuhana.
Vlasnici su izabrali management koji je donosio odluke, pa sada vlasnici snose gubitke koje su nastale zbog pogrešnih odluka managementa starog Agrokora.
Jedna od pogrešnih odluka je i napuhavanje izvještaja.
[/quote]

Ne pozivam se ja na izvjesca starog Agrokora, nego na ona koja je objavila izvanredna uprava na celu s Ramljakom. Vidi sto pise: http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=281

ostalo stoji, netko je izabrao ramljaka, a nisu dionicari. Ako je on objavio lazna izvjesca, oni koji su ga postavili, dionicarima ce morat nadoknadit stetu.

Znaci, ja se pozivam na Ramljakova izvjescs javno dostupna na burzi i smatram da ih Ramlljak nije falsificirao. Ako je, zna se procedura.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Razmišljao sam o onome, a možda je i među nama i sada bruji da sve ide u 3pm, koji je prodao negdje 500 dionica Leda po 78, a dva sata poslije ga gledao na 380.
Želim mu poručiti da taj trenutak slabosti zaboravi i krene dalje.
Vjerovao je ovdje ljudima koji pozivaju na kataklizmu , a ne svojim glavom.

Sada se igra ponavlja opet mnogi pozivaju na rasprodaju Leda, iako je cijena već 99% pala, a kako bi opet jeftino kupili i igru zaigrali.

Ovdje i najmanja odluka suda protiv jamstva ili Ustava protiv Lexa vraća dionicu u normalu .
Ustav Ive zemlje je kratak i kaže da je privatno vlasnistvo ustavom zajamčeno kao i jednakost svih sudionika u postupku jednako.
Lex Agrokor pokušava otuđiti vlasnistvo i sve sudionike dovesti u neravnopravni položaj , te samo je pitanje dana kada će ga poništiti ili poslati na doradu, bar ja tako mislim.

Ako je dionica pala 99% to znaci da su kriticari todexa cijelo vrijeme bili u pravu. Ledo je nekada bio skoro 12 000kn, a danas je 270kn. Da vecina investitora tako ne misli, zar mislite da bi mirovinci ovo dopustili? Kako ce im portfelji izgledati za kraj godine? U todexu je sada hrpa spekulanata koji pokusavaju nesto uhvatiti na valovima.
Danas se bunite protiv lex agrokora, a jucer ste se bunili protiv todorica. I lex i todoric su propali i u tim kombinacijama mali ne dobivaju nista. Dionicari su zanji na isplatnoj listi.

To su planovi i želje Ramljaka .
I banke su govorile ništa od Švicaraca kao i cijela uvažena zemlja pa su izgubili.
Lex je protuustavna u svakom svojem djelu.
Ukoliko Vlada i Ramljak budu firisirali ovu očitu otimačinu Leda i drugih , vjerujem da će nas obeštetiti s dionicama HEPa ili INA ili HTa jer zakonima su jasni, a oni govore u korist dioničara .

Međutim sada prodavati Ledo s 99% gubitka radi ovih vaših prestrašenih priča je biti kockar .

Nekako imam osjećaj da su vise u strahu ovi koji nemaju dionice Leda nego mi koji imamo 👍

Grga

Tko ti brani da ih imaš?

Priblem je najava nove firne i koliko će vrijediti onda papirići nula ili?

Viadukt je gubitas ovo su dobitaši, ne mjesaj to dvoje!

@serija
Viadukt je gubitaš.
Ledo je dobitaš.
Samo što je država odredila da je i ovaj stari Ledo gubitnik.
Nemoj se družit sa gubitnicima dok još imaš vremena.
A ako imaš love i vremena na bacanje moš se ti sudovat sa državom. Sretno ,držim fige.
A oportunitetni gubitak??

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Juka slazem se ali steta mi je prodavati sa 98% gubitka :/

Izvješća od starog Agrokora su prenapuhana.

Ne postoji stari i novi Agrokor niti stare i nove komapnije u sustavu Agrokora.
Jedan je Agrokora kao što je jedan LEDO.
I postoji ZSE na kojo se regularno i u skaldu s zakonom objavljuju financijska izvješća!
Ramljak niti jedno izvješće nije mogao objaviti na ZSE jer je revizor PwC u 5. točci mišljenja s rezervom naveo: Financijski izvještaji u potpunosti ne ispunjavaju primjenjive zahtjeve za objavama

Stoga se MANIPULIRA s izvješćima na webu Agrorora.
S izjavama također!

Ima masa toga što s sadašnje točke puno jasnije objašnjava zašto je došlo do ovakve situacije – ali zasigurno u temeljima je dosta laži, obmana i manipulacija koje su zaživile u javnosti kao apsolutna istina.

Je li ti jasno ZAŠTO se Ramljak osigurao – svojim ponašanjem nekima će priskrbiti milijarde na način da okrade druge i da za to ne snosi nikakvu odgovornost?


To su planovi i želje Ramljaka .
I banke su govorile ništa od Švicaraca kao i cijela uvažena zemlja pa su izgubili.
Lex je protuustavna u svakom svojem djelu.
Ukoliko Vlada i Ramljak budu firisirali ovu očitu otimačinu Leda i drugih , vjerujem da će nas obeštetiti s dionicama HEPa ili INA ili HTa jer zakonima su jasni, a oni govore u korist dioničara .

Međutim sada prodavati Ledo s 99% gubitka radi ovih vaših prestrašenih priča je biti kockar .

Nekako imam osjećaj da su vise u strahu ovi koji nemaju dionice Leda nego mi koji imamo 👍


Nitko vam nece nista dati ni HEP ni INU ni HT.
Sami cete snositi gubitke na burzi zbog svojih losih investicijskih odluka,a “Lex Agrokor” se nece,po meni,ponistiti od strane Ustavnog suda.

Mozda zastupnik Aleksic opet iznenadi!!?

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Udruga dionicara mora agresivnije nastupiti, ovo gostovanje na n1 nitko ne doživljava.

New Report

Close