LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


……….
oTPISI ĆE MORATI BITI BRUTLNIU E DA BI TAJ NOVI HOLDING UOPĆE MOGAO POZITVNO POLOVATI. Rupa je pregolema.

kolika je točno rupa ? Lupate napamet, kažite kolika je točno rupa ?

Nemojte širiti spin kada pojma nemate, ovdje se samo radi o pokušaju otimačine domaćih bisera.
Naka Ramljak iskaže inicijalnu ponudu za prodaju Leda, Jamnice, Belja, Konzuma , Tiska itd, pa da vidimo da li je rupa golema ili ima viška novaca



@bisakov

Pa vi se stalno pozivate na pravnu drzavu?

Naravno,ali ako firma nema novca,nemozete se ovrsiti s necim cega nema,zar ne?
Ni u SAD-u ni u Hrvatskoj.Nigdje,koliko je meni poznato.

bravo za upravu zvijezde

@grga

Iskopao je Ramljak veliku rupetinu ali sada ispada da su utvrđene tražbine daleko manje od onih koje su prikazane u revidiranim financijskim izvješćima a imovina je podcjenjena za 5-10 milijardi kuna, Da je to tako lako bi se utvrdilo da se prodaju Agrokorovi udjeli i da se namiruju vjerovnici.

Što se tiče njegove izjave o prijenosu mog, tvog i bilo čijeg udjela na vjerovnijke – to je van svake pameti1
Pa Ramljak po Zakonu ne može raspolagati ničijom tuđom imovinom, a i s Agrokorovom do iznosa od 3,5 milijuna kuna, a iznad uz odobrenje vjerovničkog vijeća.
Pa kako bi to on onda izvlastio 2-3 milijarde kuna kapitala i dao nekom trećem?

trenutno i Ledo i Jamnica na kontroliranom minusu od -67%

potop cijena..sad mi se ne isplati ni prodati….

Ova je dobra!

Vaš link …



……….
oTPISI ĆE MORATI BITI BRUTLNIU E DA BI TAJ NOVI HOLDING UOPĆE MOGAO POZITVNO POLOVATI. Rupa je pregolema.

kolika je točno rupa ? Lupate napamet, kažite kolika je točno rupa ?

Nemojte širiti spin kada pojma nemate, ovdje se samo radi o pokušaju otimačine domaćih bisera.
Naka Ramljak iskaže inicijalnu ponudu za prodaju Leda, Jamnice, Belja, Konzuma , Tiska itd, pa da vidimo da li je rupa golema ili ima viška novaca
[/quote]

Agrokor ima dug od oko 50 miljardi, a isti će morati biti sveden na jedno 20ak. Eto kolika je rupa – 25 do 30 miljardi kuna. Prava sitnica.

Da mi je samo doživjeti da napokon umre i zakopam taj Todomor.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@sava

pa rekli ste što i ja, samo rugim riječima . Ukolio se realno vrednuje imovina Agrokora i fisksan dug, rupa je vrlo mala

@investmir
ne izmišljate

http://www.seebiz.eu/gref-sberbank-bi-mogao-omeksati-poziciju-u-vezi-agrokorova-duga/ar-167848/

Iz samog zakona

Tko je bio hrabar pa ovdje ušao pri cca 100 Kn, mogao je danas jako dobro zaraditi… Ja sam iskreno očekivao da će ići i niže. Tko kupi Ledo dobije na poklon set noževa i magic krpu niže…

Ja sam moje danas prodao po najnižoj cijeni trgovanja od 72 kn. Očekivao sam da će to danas završiti na cijeni od 10-20kn. Čestitam svima koji su kupili dionice od mene i prodali ih po puno većoj cijeni!

New Report

Close