LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam kupio po 16 353 1 kom..nek se nadje[smiley2]

nema prodaje, nema predaje

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


[smiley1]Žao mi je ekipe koja je danas nasjela na paniku i prodala LEDO ,

Meni ih uopće nije žao, netrebamo takav kapital u Ledu [smiley2]

Napisao sam prije pola sata malo podulji post koji je jednostavno nestao; nije vjerojatno ni došao do administartora.
Uglavnom pozdrav Biberu i ne budite naivni i ne prodajte LEDO ispod 20 000 ako ne i više. Vrlo brzo će LEDO
probiti tu granicu, neovisno o izborima.
DA MI JE SAMO SAD VIDJETI IZRAZ LICA “MAJSTORA” KOJI JE DANAS PRODAO LEDO NA 14000

[smiley7][smiley1][smiley13][smiley1]

pozdrav hrabrimaaa, zivio LEDO!!!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Bilo nam je bitno da izvještaj ne stigne u krivo vrijeme dok je bila ova korekcija na burzi, a sad ga jedva čekamo. Za prvih 6 mjeseci izbacili su ga 26.7., tako da ga sad očekujem također idući tjedan ili možda petak ali u svakom slučaju jedva čekam[smiley1][smiley7][smiley2]konačno ipak je bilo malo šokantno ovaj tjedan, pa bio bi red da nam veselje i slavlje stigne što prije
Pozdrava LEDAŠI[smiley7][smiley2]

ne prodavati!!!!!!!!

Huh , prodao nisam , ali nazalost fulao nalog za dokup , stavio prenisko. Svaka čast ko je kupio na 14000!

Ja dokupio 1kom na 15500.Mogao sam i više ali pobježe[smiley2]

Pozdrav ledasi, svaka cast tko se danas drzao. Ja sam rekao idem na sve ili nista, makar pao na nulu. Stvarno vjerujem u tu dionicu.

Dioničarima Leda svaka čast. Moje čestitke,tak se drži kad je teško. A kad sve ovo prođe idemo svi skupa na cuganje u Peoples.Kolega Byber moje čestitke.

Byber je kralj LEDA.
Čovjek srce ostavlja na terenu.

Pessimism Is Your Friend

Vidimo sutra i poslije izbora, vjerujem u ovu dionicu ali ne vjerujem u tržište mislim da neće dobro završiti za mene i vas u narednih 15 dana. Ovo je danas samo privid …. ćini mi se …da ovo ide jako dole uz ovaj privid pa vidjeli ste da smo bili na 14000 idemo još dole sigurno … u odnosu na danas … cekat cu pa ću dokupiti…
Najdraže mi bilo da ne moram dokupljivat …. ali … ( volio bi da griješim). Napuhani smo dosta to se zna ….

New Report

Close