LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dalibor, oni jesu varali i miljali, ali unatrag 6 mjeseci, a pogotovoo nakon ramljakove revizije – svi ssu sve znali – i opet su neki htjeli trgovati poduzećima u stečahju tj predstečajoj nagobi. NITKO NORMALAN NE ŽELI TRGIVATI VIADUKTOM, ALI ZATO ARMIJA MUDRIH I PAMENIH ŽELI TRGOVATI LEDOM I JAMNICOM KOJI SU ISTO U PREDSTEČAJNOJ.

kako to objansiti. ja to sebi ne mogu objasniti jer ramlja je predstečajni upravitelj, to je valjda jasno.

To tko je što trgovao je potpuno nebitno. Nije bitno ni po koliko ni zašto. Stvar je principa. Agrokor je kao koncern prevario suvlasnike u ovisnim društvima i odgovoran je za štetu umanjenja kapitala tih društava.
Šteta je evidentna, dokaziva i rezultat je kriminalnih radnji.

Nemoj misliti na m2!

Kreditna banka trazi sazivanje skupstine na Zvijezdi i naknadu stete od agrokora i knightheada.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/abS4SRdsL5bAomYCAY2aSg==.pdf

To bi trebali napraviti i mirovinci na Ledu kad bi odgovorno raspolagali povjerenom im imovinom.

Ja sam malo tup… U tablici prijavljenih i prihvaćenih potraživanja, gdje su jamstva? Ako su aktivirana, kome su došla na naplatu? Ili su ona van tog popisa potraživanja?

http://zse.hr/default.aspx?id=81057

Evo ovi u Zvijezdi izgleda prvi popustili i objavili Zahtjev Upravi za sazivanje GS. Zanimljive točke na dnevnom redu…

po nagodbi ledo 250–300 kn……kupnja na ovim razinama nebi trebala bit rizična

Pa tko sada kupuje dionice ako sve propada?



dalibor, oni jesu varali i miljali, ali unatrag 6 mjeseci, a pogotovoo nakon ramljakove revizije – svi ssu sve znali – i opet su neki htjeli trgovati poduzećima u stečahju tj predstečajoj nagobi. NITKO NORMALAN NE ŽELI TRGIVATI VIADUKTOM, ALI ZATO ARMIJA MUDRIH I PAMENIH ŽELI TRGOVATI LEDOM I JAMNICOM KOJI SU ISTO U PREDSTEČAJNOJ.

kako to objansiti. ja to sebi ne mogu objasniti jer ramlja je predstečajni upravitelj, to je valjda jasno.

To tko je što trgovao je potpuno nebitno. Nije bitno ni po koliko ni zašto. Stvar je principa. Agrokor je kao koncern prevario suvlasnike u ovisnim društvima i odgovoran je za štetu umanjenja kapitala tih društava.
Šteta je evidentna, dokaziva i rezultat je kriminalnih radnji.

[/quote]
Wow,hajdemo sada probati rasclaniti sto ste naveli!
Tvrdite da je Agrokor prevario suvlasnike u ovisnim drustvima,zar ne?
Ne ulazeci u to ,dali ima osnova za takve tvrdnje,njih je potrebno dokazati najprije na nadleznom sudu,zar ne?
Dakle treba ishoditi pravomocnu presudu na osnovu koje kasnije mozete utuziti Agrokor radi naknade stete!
Uz to sto to traje,to je i jako skup spor o cemu se vjerovatno mozemo sloziti.
Spor mozete dobiti ili izgubiti.Ako se izgubi,trosak je prilican,zar ne!
Hajdemo pretpostaviti da spor mozete i “dobiti” nakon x godina i ishoditi pravomocnu presudu.
Sada,nakon toga morate na osnovu te presude traziti OVRHU.Ishoditi ovrsnu ispravu,zar ne?
I to traje i to kosta!
Nakon toga se mozete pokusati ovrsiti na koncernu-“Agrokoru”,zar ne?
Kako mislite prakticno doci do nekog novca ili koristi od koncerna koji sigurno nece postojati u takvom obliku ili uopce postojati?
Teoretski i da danas imate neku ovrsnu ispravu,a nemate,sto bi mogli dobiti od -iz “prazne ljusture” koncerna?

Danas je svatko sa 20.000 kn viška “jači kupac”. Probao sam i ja uhvatiti val oko 100-tke ali nije prošlo pa sam se povukao.

Pazi netko je danas tu okrenuo lijepu lovu-ujutro 72 kn sada 210 kn

@bisakov
Pa vi se stalno pozivate na pravnu drzavu?

Nemoj misliti na m2!



dalibor, oni jesu varali i miljali, ali unatrag 6 mjeseci, a pogotovoo nakon ramljakove revizije – svi ssu sve znali – i opet su neki htjeli trgovati poduzećima u stečahju tj predstečajoj nagobi. NITKO NORMALAN NE ŽELI TRGIVATI VIADUKTOM, ALI ZATO ARMIJA MUDRIH I PAMENIH ŽELI TRGOVATI LEDOM I JAMNICOM KOJI SU ISTO U PREDSTEČAJNOJ.

kako to objansiti. ja to sebi ne mogu objasniti jer ramlja je predstečajni upravitelj, to je valjda jasno.

To tko je što trgovao je potpuno nebitno. Nije bitno ni po koliko ni zašto. Stvar je principa. Agrokor je kao koncern prevario suvlasnike u ovisnim društvima i odgovoran je za štetu umanjenja kapitala tih društava.
Šteta je evidentna, dokaziva i rezultat je kriminalnih radnji.

[/quote]

Ne znam, vi kao ozbiljan čovjek ne biste trebali vjerovatiu bajke. A bajka je da HR pravosuđe tu može bilo kakvu pravdu donijeti. Pa nisu zajmodavci bez vraga izričito izuzeli se ispod HR pravosuda i stavili pod bilo London bilo New York.

PO meni je to isto kao vjerovati u odštetu koju će dobiti slpf ili Proficio. Možda dobiju, možda ne, ali više od 5 psoto ja to ne bih uložio.

oTPISI ĆE MORATI BITI BRUTLNIU E DA BI TAJ NOVI HOLDING UOPĆE MOGAO POZITVNO POLOVATI. Rupa je pregolema.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ovo mi se čini nerealna cijena triba se vrtit 250 do max 350 ako bude kak su rekli 2,5%

New Report

Close