LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šanse za pobijanje jamstava su 50:50 kao na ruletu.
Izdavanja jamstava većih od 3/4 temeljnog kapitala treba 3/4 glasova na skupštini, to kod Hrvatskog dijela agrokora nije prošlo, nije se poštivala pravna procedura, dok se izvan RH kod ostalig Agrokorovih firmi poštivala. Tu je i Obveza ponude za preuzimanje i Rusa, bit će ovdje rata, a Rami nije faraon i njegovo rečeno dogovoreno ne vrijedi, nisu ni vjerovnici dali suglasnost manipulira.

Zasto stalno volatility auction??


Ledo po 100, koliko ljudi nisko mogu ići i za što se prodati

To se pisalo i kada je LEDO bio 8000 kuna,zar ne?
Nevjerovatno

To vam je jučer natuknuo Bošković u Otvorenom, i zato nekako mislim da Udruga ide u krivom smjeru.
Treba inzistirati da su dioničari prevareni od Agrokora d.d. i ispostaviti odštetni zahtjev za umanjenje kapitala ovisnog društva proizašlo iz štetnih i kriminalnih radnji koncerna.
Treba postati vjerovnik ili bar potencijalni vjerovnik Agrokora d.d. prije nego se to razdvoji. Onda bi se to vjerovatno nekako možda moglo i prenjeti na novo društvo jer je tamo izdvojena imovina, a bez vašeg potraživanja.

Nemoj misliti na m2!

Evo zaletači na 180 kn nisu mi jasni… vidjelo se da je okrenuo smjer i da prodaja jača a oni ko muhe na g*** eto sad je već gubitak 50 kn po dijonici.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


A ne, ne, ne..
To su neke druge sada priče.
Jeli to jamstvo zakonito ili ne je druga stvar. Ali ako je vama netko falcificirao dokument u kojem piše jedno a istna je drugo onda je to prevara. Iz te prevare je nastala šteta, a vi imate pravo tražiti da vam netko nadoknadi tu štetu.
Vi ste na temelju lažnh bilanci "pristali" biti nekom jamac. To je potvrdila neovisna revizija da je tako.
Pa ako je to bilo lažni i falscificirano nemate li vi pravo na nadoknadu te štete?

Od koga?
Pa od onoga koji vas je prevario a to j u ovom slučaju Agrokor d.d. + revizor !!

Btwy, jeli tko proučavao što je sa tim revizorima. To je podružnica međunarodne revizorske kuće. Kako je to uređeno. Revizori su i osigurani za štete koje proizlaze iz njihovih posla.

Ne zaboravite da je A.Andresen propao zbog toga. Ok mi smo tu gdje jesmo i ne treba se baš previše pouzdati u naš pravi sustav, ali tko zna.

Todorić j radio što je htio, većinom plešući po rubu zakona. On je dno dna, na drugoj strani spektra su recimo valamar i tedeschi. i otud tedeschijeva ljutnja jer se sad svi prave grbavi.

Hanfa je hrpa beskorisnih uhlljeba, oni rade samo na mig politike, briga njih za zakon. da su imali muda kao hnb pa zapriječili jamsta i mjenice, danas bi bila druga situacija.

Sad je lako nešto napisati, ali prije godinu dana nitko, baš nitko osim nelih ludih glava na indexu nije smio ništa napisati o todoriću, kamoli učiniti. Toedorić ili ih je sve kupio ili onaj tko progovori gubi radno mjesto. da da, svi tapšu po ramneu, a onda čovjek ostane sam i na ulici.

dalibor, oni jesu varali i miljali, ali unatrag 6 mjeseci, a pogotovoo nakon ramljakove revizije – svi ssu sve znali – i opet su neki htjeli trgovati poduzećima u stečahju tj predstečajoj nagobi. NITKO NORMALAN NE ŽELI TRGIVATI VIADUKTOM, ALI ZATO ARMIJA MUDRIH I PAMENIH ŽELI TRGOVATI LEDOM I JAMNICOM KOJI SU ISTO U PREDSTEČAJNOJ.

kako to objansiti. ja to sebi ne mogu objasniti jer ramlja je predstečajni upravitelj, to je valjda jasno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Ne prodajem Ledo za nista, izgubit 97% ili 100%, nema razlike. Ostajem s udrugom do kraja, nemam sto izgubit. Ne bih se cudio da strvinari sad pokupuju dionice.

Razlika je 3%. Naučit ćete sljedeći put.
[/quote]

Gospodine nema vise sljedeceg puta, poslije ovog nema novih ulaganja sto se mene tice.


To vam je jučer natuknuo Bošković u Otvorenom, i zato nekako mislim da Udruga ide u krivom smjeru.
Treba inzistirati da su dioničari prevareni od Agrokora d.d. i ispostaviti odštetni zahtjev za umanjenje kapitala ovisnog društva proizašlo iz štetnih i kriminalnih radnji koncerna.
Treba postati vjerovnik ili bar potencijalni vjerovnik Agrokora d.d. prije nego se to razdvoji. Onda bi se to vjerovatno nekako možda moglo i prenjeti na novo društvo jer je tamo izdvojena imovina, a bez vašeg potraživanja.

Tako je. Agrokor d.d. je prevario male dionicare i na tome treba inzistirati. Agrokor treba nadoknadit stetu. I to Ramljak dobro zna, samo se pravi blesav.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Matematika je ovdje jasna, Agrokor za 100% Leda pod jamstvom dobiva isto za prodaju 48% Leda bez jamstva. Prodajom 48% Leda svi bi bili zadovoljni jer bi dobili novac

Zasto nema odbrojavanja kad je volatility auction??

Da nam otežaju. Moraš imati 5 štoperica uz sebe za svaki slučaj. Luđaci.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



To vam je jučer natuknuo Bošković u Otvorenom, i zato nekako mislim da Udruga ide u krivom smjeru.
Treba inzistirati da su dioničari prevareni od Agrokora d.d. i ispostaviti odštetni zahtjev za umanjenje kapitala ovisnog društva proizašlo iz štetnih i kriminalnih radnji koncerna.
Treba postati vjerovnik ili bar potencijalni vjerovnik Agrokora d.d. prije nego se to razdvoji. Onda bi se to vjerovatno nekako možda moglo i prenjeti na novo društvo jer je tamo izdvojena imovina, a bez vašeg potraživanja.

Tako je. Agrokor d.d. je prevario male dionicare i na tome treba inzistirati. Agrokor treba nadoknadit stetu. I to Ramljak dobro zna, samo se pravi blesav.
[/quote]

Nema štete za male dioničare za sada ali biti će je ako Ramljak pokuša provesti ono što je najavio.
Zakon o postupku izvanredne uprave u trgovačkim društvima od sistemskog značaja za Republiku Hrvatsku u članku 12 stavak (3) kaže da Izvanredni povjerenik u ime dužnika ostvaruje sva prava povezana s vlasničkim udjelom dužnika u povezanim i ovisnim društvima sukladno važećem zakonodavstvu.

Stoga je njegova izjava u suprotnosti s zakonom koji ga je doveo u Agrokor ali i sa svim ostalim zakonima i ustavom RH, posebice s Zakonom o obveznim odnosima.

New Report

Close