KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kressho
šta vi u sdp-u niste neoliberali?
Kakve veze ima to što si ti u sdp-u sa stečajem.
Pa vjerujem da su radnici diokija isto bili članovi sdp-ea pa su popušili.
Ne kužim poiveznicu sdp-stečaj.Daj mi malo pojasni molim te.Ima biti da sammalo nepametan.

Dali ce ili kad ce proglasit stecaj..manje bitno..Pitanje je kako ce vjerovnici htjeti naplatit svoja potrazivanja. Ako znamo tko su i kako glasi plan za staklenike donesen zakonom o upravljanju drzavnom imovinom…onda bi to trebalo ici prodajom drustva. Sta ce se dogovorit u ponedjeljak ministarstva ..vjerojatno nista..sindikati ?..bore se za radna mjesta i ocuvanje situacije kakva je…E sad je opet onaj gospodin sta nije u stanju nista prodat na potezu..Nazalost nema bas neku referencu.
Zanimljiva i je ovdje sutnja lokalnih vlasti…Ni gradonacelnik kastela…ni zupan ..ni neka stranka ..Nista od njih nije bilo za cut..Ni pametno..ni suprotno tome..Ni fraza “sve cemo ucinit”…Nista. Pa zar vi dole na jugu stvarno ni to od svojih vlastodrzaca ne cujete..

A ovi komentari..”govorio sam vam”..Ma dajte molim vas..?!?!..Ukupna ponuda u prvih deset na prodaji 26 000 kn..ukupna kupnja u prvih 10..36 000 kn..Ukupan promet 55 000 kn !!..Pa koga briga za trenutnu cijenu..Samo vas spekulante koji svrsavaju ako netko gubi i ako zarade 10 % ili koju tisucu kuna …Ma sjasite vise ako ne znate odgovor kako spasit 100 mil kuna drzavi !!

Pozdrav

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nemam nikakav interes za ovu dionicu a nisam nikad ni imao, no čitam malo tekst ispod bombastičnog naslova i vidim da stečaj nije pokrenut a piše u naslovu kao da jeste. Onda negdje čitam o sastanku u ponedjeljak… Mislim da će i ovdje kao i na mnogim dionicama biti puno manipulacije nebi li se zaradilo, a neko će i puno izgubiti. Ovdje će biti još svašta…70% dole, 70% gore i te fore kao i do sada u zadnjim mjesecima.

neće uvijek biti ovako.


Lopina ne kontaš i dalje .. ništa od tog Stečaja neće biti . Član sam SDPa i znam kodeks u SDP-u.
Dakle prije ce se desiti da jedan Boris Šuvak odleti iz Porezne nego da otjera ovakvu firmu u stečaj

Šta sve neću pročitati ovdje.
Što bi na ovo rekao Živi zid?
hahahaha
da sdp!
Ti si izgleda ogledni primjer člana sdp-a..

A BALVANA!!! :) :) :)

ne volim prognozirat ali …… idemo natrag

DAJ PET !!!

U Prijedlogu stečajnog zakona, koji je upućen u drugo čitanje, stoji da tvrtka u stečaju može u novoosnovanu tvrtku prenijeti ‘svu imovinu’.
Ovim gore je sve rečeno za postojeće dioničare.

meni samo nije jasno zašto se nije prodala jedna parcela i izmirile neke obveze? možda su neki u sdp-u skontali da ih ni legalizacija trave u medicinske svrhe neće spasiti na izborima pa koriste zadnju priliku za lapanje ili će se tu uzgajati super skunk pa će već prvom berbom svi biti milioneri? bezbroj pitanja se tu otvara….

who dares, wins



Lopina ne kontaš i dalje .. ništa od tog Stečaja neće biti . Član sam SDPa i znam kodeks u SDP-u.
Dakle prije ce se desiti da jedan Boris Šuvak odleti iz Porezne nego da otjera ovakvu firmu u stečaj

Šta sve neću pročitati ovdje.
Što bi na ovo rekao Živi zid?
hahahaha
da sdp!
Ti si izgleda ogledni primjer člana sdp-a..

[/quote]

Pa nemoj biti takav zlovoljnik, pusti da priča ode do kraja. Možda ne dođe do stečaja nego do novog natječaja za strateškog partnera, nikad ne znaš.
Možda upravo sastavlja netko taj natječaj sad na engleskom jeziku
Vidjet ćemo sve do kraja slijedećeg tjedna
Ne bih predlagao ni kupnju ni prodaju za sada , posebno ne prodaju po
ovim mizernim cijenama
Prijenos vlasništva imovine na drugu firmu zaboravite gospodo. To su halucinacije direktora Paladina, dečko je još mlad i malo se zaletio znaš, malo onako .. Sad bi on prebacivao kada je došla voda do grla.
Po meni bi mu najbolje bilo da što prije pokrene novu PSN i spasi ovaj d.d.
Čisto onako, pravnički gledano

Serislav jel će ti onda doći zlo i kad slijedeći puta “Netko” natjera do 1000 ?

Meni je najbolje ovo “Netko je tjerao”

Nitko ništa nije tjerao nego je tržište odradilo svoje kojem smo svi sudionici i ulagatelji. Nijedno nadležno tijelo nije zaustavilo trgovanje, prema tome sve je bilo po PS-u.
Osobno nisam prodao jer vjerujem u službene dokumente ove Vlade, i stav, a stav je jasan u Narodnim Novinama od 14.12.2014. , da Kompanija ide u prodaju
Pored toga, vec sam 5 godina suvlasnik Društva, i svakako ću se boriti i protiv stečaja i protiv prebacivanja poslovanja i imovine na novo društvo jer nema apsolutno nikakve potrebe za time.
Inače loše si proučio Zakon , ne možeš tek tako prebaciti imovinu nigdje
ni TNSA ti to nije napravila. Možeš samo osnovati d.o.o. za potrebe poslovanja i prebaciti prihodovanje na d.o.o.
A ovdje je prihodovanje ionako upitno sada ako se netko osili blokirati im račun.
Al eto, ja da sam na mjestu nekog direkora u poreznoj ne bi to radio jer
se onda porezna više sigurno neće moći naplatiti, jer ne možeš upisivati razlučna prava i fiducije kompaniji u blokadi.
To bi bio autogol
Sve drugo me ni najmanje ne zanima, a najmanje tko je taj “Netko” tko je “tjerao ovo .. ”
Takvom retorikom se u pravilu gube novci na burzi

Lokalna vlast, Slobodna Dalmacija, sindikat, radnici, uprava… Nitko ništa o ovom slučaju. To je najžalosnije. Je li tamo dolje svima sve jasno i nemaju potrebu istupiti u javnost ili nikoga nije briga?

Ovdje u Zg za sudbinu Imunološkog štrajka (nekakva tamo) Radnička fronta koja uopće nema veze sa zaposlenicima istog. Također, gospođa iz sindikata u medijima je relativno često.

Prije 4 godine firma se prodavala za 7000kn po dionici, dakle ukupna vrijednost firme procijenjena je na preko 700 MILIJUNA KUNA, a danas se ta ista firma (u više-manje istoj situaciji) tjera u stečaj radi 7 milijuna kuna obveza prema malim vjerovnicima. Pa današnje jamčevine na sudu veće su od tog iznosa!

Kako nije sram CERP, DUUDI, Pejnovića, Paladina, Lalovca, Jakovinu?? Potom i cijelu dalmatinsku (a zatim i ostalu hrvatsku) medijsku mašineriju koja nije izvještavala gotovo ništa o ovom slučaju.

Sramota, Debilizam, Poltronizam = SDP


@kressho
šta vi u sdp-u niste neoliberali?
Kakve veze ima to što si ti u sdp-u sa stečajem.
Pa vjerujem da su radnici diokija isto bili članovi sdp-ea pa su popušili.
Ne kužim poiveznicu sdp-stečaj.Daj mi malo pojasni molim te.Ima biti da sammalo nepametan.

No Comment

@fender 00
Radnici su za prodaju i otpremnine …… kako nije mogla proći PSN jer je koma tako i stečaj s ovrhama neće proći ……. CERP kao vlasnik će preuzeti prodaju a on se nije oglasija ……

DAJ PET !!!

New Report

Close