KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lopina ne kontaš i dalje .. ništa od tog Stečaja neće biti . Član sam SDPa i znam kodeks u SDP-u.
Dakle prije ce se desiti da jedan Boris Šuvak odleti iz Porezne nego da otjera ovakvu firmu u stečaj

@Kressho
Pa sta ces se svetit bezveze kad si i ovako i onako zaradio brdo love na ovoj dionici? Ako si clan SDPa onda si sigurno veliki legalista i postenjacina tako da ove tvoje metode nikako ne odobravam.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Biti će zanimljivo ovo citat za mjesec dana

30.01.2015 >

T: 28.01.15 Pros. cijena: 470,41

RB

Dioničar

Broj

%

1. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 84.683 74,55%
2. CERP/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANAC… 4.051 3,57%
3. CERP/HZMO 3.235 2,85%
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75%
5. AJDUKOVIĆ MATO 1.571 1,38%
6. KRAMAR IVAN 398 0,35%
7. JURIĆ ZORAN 380 0,33%
8. TESKERA MIŠO 366 0,32%
9. MITROVIĆ MILIVOJ 300 0,26%
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr… 250 0,22%

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

dalmatia!
-ne treba zaustaviti trgovanje,ovo su izuzetne prilike ili neprilike
-inseideri su u velikoj prednosti,to je jasno
– postoji jedno jako jednostavno rješenje,a to je da svoja potraživanja država pretvori u temeljni kapital
-može i po 3.000 kn jer je realna vrijednost imovine po dionici toliko i više,ili po nominali od 2.500
ili po 1000 što nam kao malim dioničarima ne bi odgovaralo
-ipak,ako niste spremni ući u spor sa državom ukoliko pođe po najgorem scenariju po dioničare ne bi trebali kupovati
-danas je i prilika za nesretnike koji su ulazili od 1000 do 5000 kn,da bitno smanje prosječni ulaz,jasno da je to potencijalna neprilika da se izgubi sve

-važna napomena:a što ako bude stečaj,tada slijedi još jedno strmopižđenje
_a prije toga blokada računa bi trebala isto spustiti cijenu

Oprez je majka mudrosti,ja nisam bio oprezan,jer nisam očekivao ovakav scenarij.

@lopina
a sjećaš li se ti tvojih procjena imovine na DKVS-? cijena na burzi bila je 10 kn, imovina (BV) po FI preko 300 kn i po papirima je bila dupla od dugova.
kad je sva imovina rasprodana, a stečaj proveden do kraja, ispalo je da imovina ne vrijedi niti za plaćanje pola dugova!
dioničarima naravno nije ostala niti lipa…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Boga mi fino. Osim mojih 1000 komada na kupnji bida gotovo da i nema. Do 60 kuna pisljivih 250 komada.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

čudi me da ovo već nije na dvije cifre. možda će biti i drugi krug manipulacija ili još svi srećnici nisu obaviješteni.

who dares, wins

a možda se još kladi, ništa se nova nije dogodilo od petka, ovo je piskaranje na temelju objave da se nitko od vjerovnika(države) nije niti pojavio na glasanju, još uvijek formalno niti nema uvijeta za stečaj, treba barem blokirati račun pa čekati 60 dana…a do tada se gospoda iz SDP-a i HNS-a stignu par puta predomisliti što će napraviti..i još par krasnih članaka se stigne napisati i svašta nešto…ali da je cirkus je

Preokret pet do 12: Kaštelanske staklenike država šalje u stečaj

Meni ovo izgleda kao da se Mato kladio sve do doslovno zadnjeg trena da će nagodba proći, jer je (kao što se vidi iz članka) načelni dogovor postojao.

Realno gledajući, bilo je rezona za to……ali nije bilo sreće…..ovaj put.

Čudi me kako omf- ovi nisu ulagali ovdje.Obično su ovo tip njihovih ulaganja.


još uvijek formalno niti nema uvijeta za stečaj, treba barem blokirati račun pa čekati 60 dana…

to mislim da griješiš, čim je propala PSN trebao bi u roku od 8 dana od dostave takve odluke biti podnesen zahtjev za stečaj

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


čudi me da ovo već nije na dvije cifre. možda će biti i drugi krug manipulacija ili još svi srećnici nisu obaviješteni.

Nema fondova “in” pa nema ko tuć …… a i ovaj forum je ograničen …. da je ući po 50 a izać po 1 000 …..
Čuvajte se pohlepe

DAJ PET !!!

mislim da ne griješim, jer u članku zakona piše da prijedlog za otvaranje stečaja Fina mora podnijeti ako se zadovoljavaju uvjeti za stečaj ili takva nekakva formulacija…a zna se što su uvjeti za stečaj, blokada 60 dana ili iskazan gubitak iznad visine kapitala u bilanci…ne znam ima li još nešto…ali ovdje trenutno nemamo ništa od toga…to se naravno može promijeniti blokadom računa, međutim to se od prošlog petka nije dogodilo..naime danas račun Kaštelanskih nije blokiran



još uvijek formalno niti nema uvijeta za stečaj, treba barem blokirati račun pa čekati 60 dana…

to mislim da griješiš, čim je propala PSN trebao bi u roku od 8 dana od dostave takve odluke biti podnesen zahtjev za stečaj
[/quote]

New Report

Close