KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odvano se spominjalo iz krugova KSSTa da je vjerovatna opcija stečaj s preustrojem, kako je krenilo izgledalo je da prolazi PSN i ide prodaja…ali ipak će se realizirati stečaj….slab im je sindikat osim dobrih plaća i osiguranih potraživanja ništa nisu napravili u interesu dioničara tj. velike večine radnika

Kolega preko 3000 dionica [emo_zloban]

Da je ovo pravno i ekonomski uređena država onda bi se ulagalo i da se zna sigurno za stečaj s obzirom na realnu vrijednost imovine i to bez revalorizacije…svak bi normalan kupovao diskontiranu vrijednost



…I da Frenkie, firma ce se prodavati kao cijela. Lijepo ti piše u planu Duudi-ja, objavljenom u Narodnim Novinama što mu daje jačinu službenog dokumenta…

Tako je firma ce se prodavati cijela,ali one ovrhe ce se provodit pojedinacno.
[/quote]

Ovrhe ti brate ne idu na čitave komade zemlje na koje su upisani fiduciji.
Stečajni ti procjeni zemlju i prepusti točno onaj komad kolko je dug, po procjeni tržišne vrijednosti.

Recimo odvjetnik Samardžić neće dobiti svih 20 000 m2 na koje se upisao, nego 1500 , maximalno 2000 m2

Isti k i CERP za svojih 2 miliona .

Postavlja se pitanje zašto nitko ništa nije radio tamo dok su recimo oni u najmu mlatili gadne pare od proizvodnje .. ?

Tako je i zakon ide u korist KSSTa zbog minimalne cijene pri prodaji zemljišta, još ekipa u najmu radi i obrce novce.
Za vrijeme bivše Uprave se muljalo, pa samo se sjeti kada su majstori ulagali u hidroponiju a nisu imali visimu staklenika (2,5m) ni bušotine a znamo da leže na vodi i mogli su imati sigurne izvore od min 1-2 L/sec na dubinama manjim od 20 metara!!!!
Oni se odlucili otvoriti spinu i neka Vodovod ulazi u vlasnicku strukturu…

Ma koji TOP 50…prijatelju jesi li ti ikad ima knjigu dioničara u svojim rukama…koje male promjene..ohhh

Vi ocekujete objavu prodaje CERPovog dijela i skok na 2000?
Ne znam sta bih rekao 🙂

…kolega Kressho…čisto me zaima dali ste vi imali 20.11.2014. i 14.11.2014. 126 komada KSST-a….ako ste Vi ta persona onda ste i sudionik propale PSN ???
…ako se ne varam Vi ste čak i navedeni u GI-u KSST-a kao vjerovnik kojemu su dužni neki veći iznos ( ne sječam se više— 100 ili 200.000 kn) za informatičke usluge….. e to je bila neka VEČA muljaža…koje informatičke usluge toliko koštaju…. nabavljali ste iz Kine chipove pa je svaka poma i kukumar dobila chip za kontrolu ?? … gospon Kressho…ako je to tako onda biste vi umjesto trgovanja na berzi trebali biti u istražnom zatvoru radi krivotvorenja potraživanja tj. radi zlouporabe[emo_zloban]
za osobnu korist…ne mislite li da je kupovina dionica u ovakvoj situaciji nekakav oblik sukoba interesa….brzo to prodajte…
[emo_zloban]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)




…I da Frenkie, firma ce se prodavati kao cijela. Lijepo ti piše u planu Duudi-ja, objavljenom u Narodnim Novinama što mu daje jačinu službenog dokumenta…

Tako je firma ce se prodavati cijela,ali one ovrhe ce se provodit pojedinacno.
[/quote]

Ovrhe ti brate ne idu na čitave komade zemlje na koje su upisani fiduciji.
Stečajni ti procjeni zemlju i prepusti točno onaj komad kolko je dug, po procjeni tržišne vrijednosti.
Recimo odvjetnik Samardžić neće dobiti svih 20 000 m2 na koje se upisao, nego 1500 , maximalno 2000 m2.

[/quote]

Sinko moj pa ti osnove ne poznajes. Zali Boze papira na kojem pises. Ne razumijes razliku izmedju fiducijarnog prava i zaloznog prava pod jedan,a pod dva pojma nemas kako ide postupak naplate fiducijarnog prava ili osiguranja(naime zemlja je vec prenesena na vjerovnika(strucni naziv je predlagatelj osiguranja) cijela, pa neka onda duznik(protivnik osiguranja) ne ispuni obvezu pa ces vidjeti koliki ce komad dobit naspram ovim tvojim bajkama sto pises,a ide ti ovako.Kad je trazbina dospjela vjerovnik tj. predlagatelj osiguranja nakon dospijeca osigurane trazbine moze zatraziti od duznika tj protivnika osiguranja da se izjasni zahtijeva li da se predmet osiguranja unovci. Ako ovaj to ne zahtijeva ili se ne ocituje u roku od 30 dana, predlagatelj osiguranja postat ce punopravni nositelj prava. To ti se strucno zove pushing rodjo. Takodjer ako se protivnik osiguranja ne protivi unovcenju ali javni bilježnik kojemu je povjerena prodaja prava radi
namirenja osigurane tražbine, ne uspije unovciti to pravo u roku od tri mjeseca, i u ovom slucaju smatrat će se da je predlagatelj osiguranja postao punopravni nositelj prava.To ti je u Samardzicevom slucaju cijela parcela. ) i ti ces nekoga zastupat i dovodit nekakve kupce. A jadna majka onima koje ti budes zastupao. Gace ce na stapu ostavit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da nema ovih 160 komada na kupnji probili bi i do 150, misle li ovi majstori uložiti žalbu i nagodbu otipsa cca 30-40% ili će bit kako bude

Promet je zacudo dobar mada mi to nije jasno jer u ovoj dionici nema drhtavih rucica.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da li se to cijena počela formirati.

New Report

Close