KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Razumijem prodavače, no zašto li se kupuje tolike dionice? Saznat će se uskoro.

neće uvijek biti ovako.

Iskreno rečeno…..nema nikakvog rezona da ovo sad u ovoj situaciji kad je vrlo izgledno pokretanje stečajnog postupka cjenovno bude iznad najnize cijene ikad ostvarene u vrijeme kad stvari nisu izgledale tako lose…..

je ima KAKVE ŠANESE DA NE ODE U STEČAJ

Nije samo bitno hoce li ili nece nego kakav ce biti stecajni plan…Ima ih ovakvih i onakvih..Nije ista bransa ali ako spominjemo one lose..procitajte i ove druge primjere…
http://www.seebiz.eu/crikvenicki-jadran-nakon-stecaja-uspjesno-posluje/ar-104349/

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da Vam objasnim kako je na Diokiju.

Ako Vam vjerovnik stavi ovrhu na nekretninu (kod nas zemljište i zgrada u Zagrebu) prije stečaja, tada Vam ta nekretnina ne ide u stečajnu masu već se prodaje odvojeno od KSST da se vjerovnik namiri.

Tako da nažalost stvarno se više isplati kupovati zemljište (ako Vas zanima) u ovršnom postupku nego da kupujete dionice.

Naravno, tu se sada pojavljuje i cijena po kojem će se nekretnina prodati.

Na sreću, donijeli su zakon da se ne smije prodati ispod polovice procijenjene vrijednosti.

Tu moraš imati advokata da bi mogao ulagati.

A mislim da to nije smisao ulaganja malih dioničara, tako da ne vidim kako je to Vlada olakšala ulaganje investitorima.

Ili to vrijedi samo za neke investitore?


…Na sreću, donijeli su zakon da se ne smije prodati ispod polovice procijenjene vrijednosti.Tu moraš imati advokata da bi mogao ulagati….

I opet krivo.Ako je ovrha pokrenuta prije 1.1.2012. ici ce to po trecinu ne boj se.I bez te srece od zakona sto su donijeli.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Opet vi usporedba s dioki-em..Kolega usporedba bi bila da je dioki duzan Jezicu pa Jezic stavio ovrhu na zemljiste diokia i njegove pogone.
Najveci razlucni vjerovnici kod staklenika su porezna..vodovod..cerp…Od tog su cerp i vodovod i vlasnici najveceg broja dionica..zar je to tesko za shvatit i da je neusporedivo s diokiem ?

svi smo mi Crobex


Opet vi usporedba s dioki-em..Kolega usporedba bi bila da je dioki duzan Jezicu pa Jezic stavio ovrhu na zemljiste diokia i njegove pogone.
Najveci razlucni vjerovnici kod staklenika su porezna..vodovod..cerp…Od tog su cerp i vodovod i vlasnici najveceg broja dionica..zar je to tesko za shvatit i da je neusporedivo s diokiem ?

Atko je Dioki poslao u stečaj ako ne državna poduzeća?

@Lucijan
Ma dobro jesi ti vidio tko radi u upravi Vodovoda. To su takve panjine siguran sam da oni ni ne znaju da imaju te dionice,ali vide te puste miljune kuna duga za vodu cim ujutro upale kompjutere.S drugu stranu koliko im sad vrijede te njihove dionice.??? Po sadasnjoj trzisnoj nategnutih 500 tisuca komada. Ma Vodovod ce na kraju prodat svoje potrazivanje za trecinu vrijednosti i uzest cash.Eto to ce ti se dogodit. Ako ne vjerujete koliko je ovo moguce mogu vas dat neke mailove unutar njihove pravne sluzbe. Sjecam se kad su meni nakalemili neki dug i tuzbu kako smo se sve lipo dogovorili. Na obostarno zadovoljstvo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…Na sreću, donijeli su zakon da se ne smije prodati ispod polovice procijenjene vrijednosti.Tu moraš imati advokata da bi mogao ulagati….

I opet krivo.Ako je ovrha pokrenuta prije 1.1.2012. ici ce to po trecinu ne boj se.I bez te srece od zakona sto su donijeli.
[/quote]

I opet krivo.

Ja govorim o onim vjerovnicima koji će staviti plombu za svoja potraživanja prije pokretanja stečaja.

Ove s ovrhom već su trebali riješiti.

Lp

Tocno ..jer se nisu mogla naplatit od Jezica…Pa dajte shvatite..Imate firmu koja se bavi sadnjom pomidora na zemljistu uz more…Ulazete u nju jer je nerentabilna i to knjizite kao dug same firme prema vama samima…Dodje voda do grla i tvrtka vise ne moze poslovat ..dugovi je stiscu i sami sebi ste duzni . Sta cete napravit ?…Ili prodat firmu da dobijete novac..ili prodat zemljiste na kojoj se nalazi..Ali kako god to vi sami odlucujete… Znaci sad vododvod..cerp..drzava odlucuje sta ce s firmom i kako se naplatit.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Tocno ..jer se nisu mogla naplatit od Jezica…Pa dajte shvatite..Imate firmu koja se bavi sadnjom pomidora na zemljistu uz more…Ulazete u nju jer je nerentabilna i to knjizite kao dug same firme prema vama samima…Dodje voda do grla i tvrtka vise ne moze poslovat ..dugovi je stiscu i sami sebi ste duzni . Sta cete napravit ?…Ili prodat firmu da dobijete novac..ili prodat zemljiste na kojoj se nalazi..Ali kako god to vi sami odlucujete… Znaci sad vododvod..cerp..drzava odlucuje sta ce s firmom i kako se naplatit.

Pozdrav

Država će likvidirati firmu i zapisati se kao vlasnik zemljišta.

isto što je napravila na Diokiju.

Lp

New Report

Close