KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad da vidimo dogovor vjerovnika i koja ce bit odluka…netko je spominjao pojedinacnu prodaju po lokacijama ali znakuci tko su vecinski vjerovnici..ujedno i vlasnici..prije ce ici ova varijanta..”
(1) Vjerovnici mogu na izvještajnom ročištu ili na kojoj kasnijoj sjednici skupštine vjerovnika, na temelju izvještaja stečajnoga upravitelja, odnosno nalaza i mišljenja vještaka, odlučiti da se umjesto unovčenja pojedinih dijelova imovine dužnika odredi prodaja imovine dužnika kao cjeline (odluka o prodaji).”… E tad cemo znat koliko , po koliko..i kome

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ma tko zna koji je to lik, možda je njegov bio onaj H na bidu…i što ako ispadne da on i dalje skuplja a hrpa manjih je iskrcavala u petak…bumo vidjeli kroz T+2
koga interesira naravno..


Vrlo risky za one koji sad ulaze zbog daljnjih špekulacija.
Ni blizu dovoljno dobar omjer risk : reward IMHO.

Lako je moguće da je Ajduković danas odlučio izaći…..ako nije, vjerojatno je blizu obaraču i čeka povoljne mete.

Da ne govorim o drugima.


nisam siguran, ali zar nije po novome stečajnom zakonu nešto mjenjano da je likvidacija tek krajnji oblik stečajnog postupka ?

Po novom stečajnom zakonu, koji će uskoro postati stari, likvidacija je JEDINI oblik stečajnog postupka.

A čak i da nije, zašto pobogu mislite da bi KSST mogao pozitivno poslovati od proizvodnje povrća? Pa, bilo je kvartala da im je trošak plaća bio veći od ukupnih prihoda. [emo_smijeh]

Onome tko nije vidio da je ovdje plan financijskog i operativnog restrukturiranja bio retardiran, tome treba pomoć doktora.

Odreći se 70% potraživanja da bi ekipa nastavila proizvoditi krastavac po 30 kuna kilo i prodavati na 3 kune kilo.

To čak ni ova jadna vlada nije mogla prožvakati, koliko god bila nesposobna.

Tko god imao papir KSST, neka ga lijepo doma urami, kao što je bananarama uramio TNSA.

A ne vjerujete u prodaju drzavnog udjela i rastu cijene do 2200 🙂


…(1) Vjerovnici mogu na izvještajnom ročištu ili na kojoj kasnijoj sjednici skupštine vjerovnika, na temelju izvještaja stečajnoga upravitelja, odnosno nalaza i mišljenja vještaka, odlučiti da se umjesto unovčenja pojedinih dijelova imovine dužnika odredi prodaja imovine dužnika kao cjeline (odluka o prodaji)."… E tad cemo znat koliko , po koliko..i kome Pozdrav

Genijalno. Ne prodavat na komadice nego ponudit sve u paketu. Ih sto ima takvih kupaca u Hrvatskoj. U biti ima, ja znam jednoga ali taj kupuje za kunu.
Ma rekao sam vam ja bit ce ovdje jos valova i prica i pricica,ali THE END ima samo jedan rasplet. Sad ce se ovdje pricat o zalbama na PSN to je dovoljno za drzat pricu mjesec dana. Onda slijedi prica sa strateskim partnermom. Jos najmanje mjesec i onda kad se otvori stecaj preuzimatelj. Ovo moze trajat dosta dugo pogotovo ako je preuzimatelj iz neke egzoticne zemlje(Kazahstan, Turmekistan,Kina…). Kad od ovoga ne bude nista onda pocinju bliski susreti 3. vrste sa limuzinama,jahtama i ljudima u crnom. Svaka slicnost sa DIOKijem je slucajna. Oni jos uvijek cekaju da se preuzimatelju odobri viza za ulazak u RH. Zapeo je ima bit na Bajakovu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Mene bas zanima s obzirom na skoro 400 000kn prometa, dokuda ce doci ova dionica sljed tjedan kad promet padne na par tisuća dnevno..

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Sto ste se ulovili usporedbe sa dioki-em ?!..pa lijepo vam je receno da je dioki privatna firma I drzavi nije u interesu da je spasi vec da njenim unistenjem dodje do zemljista za lng. Najveci vjerovnik hypo itd.. Dok je mogao Linic je brani svog kuma..cak I potrosio 5 mil eura nasih novaca na isplate placa radnika koji kunu nisu zaradili vec godinama…Kum mu je jos uvijek duzan drzavi novce koje je navodno dobi od Ive..itd..itd..da ne idemo u raspravu koje s kastelanima nema veze.
Staklenici su tek sad interesantni za preuzimanje. Zasto bi netko isao u strateska partnerstva s firmom koja je duzna 100 mil kuna ?..Naravno da se nitko nije javio..Sad je pala psn-a..Treba vidjet kakav ce bit stecajni plan. Hoce li vecinski vlasnici odlucit na kompletnu prodaju tvrtke I na taj nacin doci do povrata duga..ili plasticno receno..duzni ste sami sebi..pa ako vec s tim sto imate ne mozete nista zaradit..Prodajete sve I sto bi rekli ekonomisti na pozitivnoj nuli ste 🙂
A ne bojte se da nece bit tu jos krugova I te kolikih.. Neki su tu vec spominjali prestanak uvrstenja..povlacenje sa burze I slicne crnjake.
Procitajte pravila zse. U slucaju stecajnog postupka , zahtjev za prestankom uvrstenja mora doci od stecajnog upravitelja..I onda prestaje nakon proteka od tri mjeseca nakon donosenje rjesanja o istom.. Znaci ima tu jos ohohoho vremena. I za otvaranje stecaja..I za otvaranje natjecaja za prodaju…A o tome dali je netko zainteresiran I koliko je novaca spreman dati..to cemo vidjet..Pogotovo sad kad ne mora sadit pomidore vec kupnjom tvrtke s njom cinit sto god hoce. Pa ako hoce I moze..cak I dat zahtjev za preinaku nanjene zemljista. Nama tad to vise nece bit bitno ali da ce sad postat zanimljivo kupit u to budite sigurni.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ma Lucijane slazem se sa svim.Bas zato sto je ovo drzavna firma spasavanje nije nikome u interesu. Kazete “Staklenici su tek sad interesantni za preuzimanje” pretpostavljam da je to radi znanja koje posjeduju zaposlenici staklenika pocev od direktora/managera do radnika. Sto ce se preorjentirat na proizvodnju cipova pa i da Hrvatska dobije svoju Silicijsku dolinu. Zvat cemo je kastelanska dolina mozgova.
Od kad se proglasi stecaj treba jos 3 mjeseca nakon sto stecajni upravitelj najavi odluku o prestanku uvrstenja. Pa to su valjda naucili do sada na dosta dionica,mada ni kad je gotovo nasi ulagaci ne vjeruju da je gotovo. Npr dionicari VLDS i TNSA jos uvijek ocekuju izvanrednu dividendu. Sto ocekujete da ce se dogoditi u tom periodu od 3 mjeseca sa cijenom dionice. Mislite li da ce rasti??? Ako je moguca usporedba sa DIOKijem siguran sam da hoce. Samo trebamo dionicu u tom periodu dobro zalijevati i gnojiti pravim informacijama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ Frankie Lucijan da prava je prilika za ulagače prognoziran stečaj za 3 mj, idealna prilika za ulaganje. Ponavljam se ali vrlo malo ljudi barata pravim info i ovo je cisti rulet, istina dobio sam par puta pa ću baciti jos koje kolo 🙂

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

U privitku vam je razlog zasto je ta firma zanimljiva z apreuzimanje..znate to bolje nego ja. Pustite radnike..pomidore..i sl…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A gdje je taj famozni privitak. Ako je u privitku famozno zemljiste onda pogledajte koliko je zaloga nad tim zemljistem da se ne ponavljam. A sud ce uskoro odlucivat i o ovrsnom prijedlogu RH nad zemljistem. Sve u svemu sjajno. Ma dionicari uz ovakve dobre razloge nemaju razloga za brigu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Firma je jako zanimljiva za preuzimanje od strane vjerovnika. A vjerovnici će dovesti najmoćnijeg menadžera, stečajnog upravitelja.

New Report

Close