KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Lucijane
Ja se na ovakvim dionicama kockam sa 20-50 iljada kuna jer kockar jesam,ali b.udala nisam. Na kraju dana svatko sa svojom lovom radi sto hoce.Sto se mene tice netko moze zalozit i zenu i dicu i ulupat pare ovdje.
A Mato, Mato bi moga objavit ponudu za preuzimanje u ponediljak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

izlaz na 330 nije ni tako loš

I ja sam ušao na brzinu 20 komada i sitnih 330 kuna čistog,vama puno uspjeha koji ostajete.

Onaj dole na 50 se jedini dobro postavio. Iako je upitno da li će poslije hara-kirija stečajne ekipe i toliko ostati za dioničare.

nije ovo loše završilo, za sada, ugodan vikend svima

Jos jedan krug je upravo pokrenut, krecemo u nove zarade [emo_dolar][emo_palacg]

Činjenica je da se ide na izmjene i usvajanje PSNa, jer ipak je ovde sve u rukama države….ovde se kupuje vrijeme za nekoga i zna se za koga……činjenica je također da današnja kupovina na 300+ i to impozantne količine nisu ulupane od bu…la već od onih koji znaju smjer kretanja šta će se pokazati.
Nadam se da idemo još niže u pon. da mogu još dokupit nakon rasprodaje s početka tjedna [emo_novac]

Podsjetimo se:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/262552/Default.aspx

“Direktor Marijo Paladin: Očekujemo još bolje dane!”

Kakav diletant.

“– Imamo budućnost. Odnedavno je na našim stranicama objavljen poziv za pronalazak strateškog partnera i dokapitalizaciju društva. Na prvom ročištu predstečajne nagodbe utvrđena su potraživanja vjerovnika, a već na drugom, koje će biti u siječnju, glasovat će se o planu predstečajne nagodbe. Očekujemo kako ćemo uz pomoć nadležnih ministarstava i države, koja je većinski vlasnik, napraviti ono najbolje za naše poduzeće. Na prvom mjestu svijetlu i pozitivnu poslovnu budućnost. A za to imamo sve preduvjete. Imamo budućnost, dok isto tako Uprava idućih dana planira sazvati skupštinu društva na kojoj će se smanjivati temeljni kapital za iznos gubitaka – kazao nam je prvi čovjek “Kaštelanskih staklenika” Marijo Paladin.”

1. Stateški partner nije pronađen.
2. Temeljni kapital nije smanjen.
3. PSN je odbačena.

Ništa nije učinjeno. To je sramota i neodgovorno spram svih strana u postupku.
Je li namjerno? Ajmo ponovno:

1. Partner nije pronađen. O partneru nije bilo uopće riječi tokom trajanja postupka PSN-a, a onda odjednom: tražimo partnera da nas dokapitalizira. U kojem iznosu? Po kojem planu? Ne zna se, naravno. Bolje reći, ne znaju niti oni. Natječaj trajao rekordno kratko -> 2 kruga u 3 tjedna. Nakon prvog kruga pismo namjere nije poslao nitko, dakle, drugog kruga (obvezujuća ponuda) nije niti bilo niti je moglo biti. Cijena dionice, posljedično na objavu natječaja, napuhana do 700 kn, a održavana tokom cijelog natječaja na razini 550-650 kn. Istovremeno, svima u firmi i oko nje posve jasno već završetkom prvog tjedna natječaja da od dokapa i partnera ništa, ali nema objave neuspjeha na ZSE. Na izravne upite u firmi odgovaraju da treba čekati istek drugog kruga za dva tjedna. Je li to manipulacija tržišta?

2. Javna najava smanjenja TK-a, zatim prijedlog istog odbačen na GS krajem prosinca. Bez objašnjenja, naravno. Zašto?

3. Nacrt PSN-a mijenjao se kao vremenska prognoza. Nije bio dovoljan otpis 50% tražbina malih vjerovnika. Ne, ajmo biti pohlepni i ajmo im otpisat 70%. Za dišpet. Pa mi smo javna firma, tko nama išta može u ovoj banana državi u kojoj docenti komparativne književnosti sa Filozofskog žele krojiti ekonomsku politiku zemlje. Na stranu i otpis dugova – nacrt nagodbe i u ostalom je prilično zanimljiv. Može prodaja, a može i dokap. Ma može sve. Ali, obećajemo da do 2019.-te imamo dobit 2,5 mil. Eto, sto posto. Na koji način, nije bitno. Mi to možemo.

Netko je pitao što slijedi nakon pada PSN-a? Evo odgovora:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/269330/Default.aspx

“Redovitu skupštinu treba svakako sagledavati kroz činjenicu da se događa u vrijeme postupka predstečajne nagodbe, koja mora biti okončana do 1. veljače 2015. godine. U slučaju neuspjeha, kaštelanskoj tvrtki u većinskom državnom vlasništvu slijedi stečaj.

baš me zanima zapisnik s glasanja i hoće li biti nekih dodatnih kombinacija….u ovakvoj situaciji bi Fina trebala predložiti stečaj po recimo to službenoj dužnosti ali ovdje su svakakva iznenađenja ili odugovlačenje moguća…drugi tjedan će se valjda sve znati, iako je iznenađujuća trgovina nakon objave, dosta veliki volumen za ovu dionicu i na ok cijeni

Vrlo risky za one koji sad ulaze zbog daljnjih špekulacija.
Ni blizu dovoljno dobar omjer risk : reward IMHO.

Lako je moguće da je Ajduković danas odlučio izaći…..ako nije, vjerojatno je blizu obaraču i čeka povoljne mete.

Da ne govorim o drugima.

Ako se itko ikada vozio kroz KAštela sve će mu biti jasno, a ne treba ni to imate google maps pa uzivajte u pogledu. Konacno će biti zemlja nekom moćnom a maleni skupljaju mrvice. Isti scenarij kao IMZV….samo je pitanje za mjesec godinu ili pet.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

@fender00
Nije moguće da si tek sad skužija da je diletant ( blago rečeno ) …… on želi to radno misto i na tom je i radio …… katastrofa je što se država kao vlasnik bavi uzgojem poma ….. katastrofa je što na Resniku još stoje propali staklenici umisto da se radilo u suradnji s gradom Trogirom i Kaštelima i županijom da se prostor urbanistički osmisli i ponudi investitorima …. katastrofa je što se ZL postavlja tako da traži zemljište za sigurnost aerodroma a nema volje da ga plati isto ka da daje tunguziji …….. i njih treba dat u koncesiju
Nemojte žaliti za propalom PSN jer bi ionako pala na sudskom ročištu ……za mene je ta nagodba bila kriminal pod okriljem zakona

DAJ PET !!!

New Report

Close