KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najpostenije bi bilo ne otvarati trgovanje do ponedjeljka!

Sta je tu je…stecajni upravitelj..rude ili netko slican..Gdja iz agencije za poljoprivredu je u no..i prodaja krece…pa da vidimo ima li netko tko zeli preuzet .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Miro
Sta si dosa na karmine?? Lipo sam Vam napisa i kad sam ulazija i kad sam izlazija i zasto sam izlazija i zasto je ovo bio zadnji krug. Ko je slusao mogao je zaradit koju kintu. Bez obzira bilo je ovdje puno rasprave da je za dinoicare stecaj najbolja opcija. Za one koji gledaju uzest koju parcelicu stecaj je definitivno los osim ako ovrha nije pokrenuta prije otvaranja stecajnog postupka. Zasto to govorim jer je ovrsni postupak daleko brzi od stecajnog,a i pravila kod kupnje su znatno bolja za kupce po ovrsnom zakonu. Nego nemojmo sad tugovat. Idemo kupit po koju parcelicu umisto papirica pa cemo nastavit gojit pome.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U ponedjeljak bi trebalo biti nešto drugačije?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Pa u PSN se navodi da firma ima vrijednost od 328 mil kuna …. i šta je trebalo očekivati …… sad se idu u definitvnu prodaju samo će se vjerojatno tražiti par miseci sudske zabrane ovrha ili nešto treće da ne bude pljačke ….. sve se može riješiti brzom prodajom Resnika a Knežina pogotovo da se spasi proljetna sadnja a to je ZL da uleti …..na bojte se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DAJ PET !!!

Ako je onaj maher sa 150H stvarno zaboravio maknut nalog s bida i otišao svojim poslom, bit će mu gadno kad se osvijesti.

Necete se vi kolega frenkie tako lako ove dionice odrec..jos ce tu bit krugova i zarade…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Jel ovo netko zaboravio maknuti skriveni nalog sa kupnje ili netko voli gubit pare?

A BALVANA!!! :) :) :)

Izgleda prvih 6 naloga da ljudi nisu za Pc i da nemaju pojma što se dešava.
Svakakvih investitora[emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Obustava trgovanja posve racionalan potez ZSE, ali s neracionalnim zakasnjenjem. Ponekad se pitam je li burzovni regulator budan…

Sta reci, pisao sam vam ovaj tjedan o potencijalima ovakvog raspleta na rocistu. Toliko kasnjenja s pisanjem nagodbe, fulavanja, “ignorancije”, nesposobnosti, bezobraznosti… Rade novi plan i onda odluce: e sad cemo rezati 70%, pa stavite se vi u kozu vjerovnika. Cudi me da prosvjeda nije bilo ili barem izjava za medije.

A istovremeno diletanti i nesposobnjakovici pokusavaju opstruirati spasavanje IMZV-a koji bi mogao biti lijepa prica i za vlasnike i za hrvatsko zdravstvo.

Nagodba pisana da padne, kao i natjecaj za stratesko povezivanje. A drzava vlasnik, vjerovnik i sudac. To nema nigdje.

maknut će se taj do kraja uravnoteženja, nije još stigao da kompa, ali mora da juri

Nije sve tako crno
nadam se da su sitne duse koje likuju nad ovim zadovoljne
karma je zeznuta stvar 🙂

Nego kad krece trgovanje opet da zavrtimo nove krugove 🙂

New Report

Close