KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto god da se sutra dogodi tek tad kolega pocinje prica s ovom dionicom do sad je sve bilo spazicarenje..burekarenje..ili nazovite to kako god hocete…O kakvom zaboravu pricate. Ako psn prodje..krece prodaja..znaci natjecaj..objavljivanje pocetne cijene..a to sigurno nece biti po ovoj cijeni kojoj se danas trguje…Ako ne prodje..znaci stecaj..opet prodaja tvrtke..pa ako sta ostane..ostane..Znaci sve samo ne zaborav.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Bas to htjedoh rec i zato kupujem
tek sutra nakon usvajanja krece pravo i oBiljnije trgovanje na visim vrijednostima


Ako psn prodje..krece prodaja..znaci natjecaj..

načekat ćeš se do toga, mjesecima…a lako moguće i mandat nove vlade u 2016.g.

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Mjesecima ?:))..sta je to kolega u odnosu na godine koje su vec prosle cekajuci da se ovo raspetlja.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Koega lopina tek sam sad shvatio pogrešku u svom pisanju pa vas citiram još jednom
“Ne,država će se odreći razlučnog prava prije glasovanja jer u sadašnjem rasporedu
glasova nemaju potrebnih 2/3 glasova!”

Tako da još malo do sutra, a hoće li se država odreći razlučnog prava može se već
konstatirati iz prijašnjih sporova iz davnih dana kada se država odricala prava u korist radnika i tvrtki kada
je na to bila primorana….

staklenici još malo pa na bubanj….

Mali promet….

Mali promet mali špekulanti…veliki promet veliki špekulanti..
Ovo za trejdati kako bi eventualno zaradili za kroasan ili popušili .
Nitko više ne puši fore a pogotovo od ovi što pišu zavisno u kojoj su poziciji pa pišu eseje.
Mislim da su sami sebi spustili i spuštaju cijenu jer je njihovo pisanje i sama pojava u ovoj dionici jasan znak za petama vjetra.
Čak i da prođe psn što će se desiti?
Apsolutno ništa

A BALVANA!!! :) :) :)

@BearG
Ako PSN prodje i ne prodje dionica vise ionako nije interesantna nikome. Prosla ili pala parcelice postaju interesantne. Pitanje je samo da li cemo ih kupovat u stecajnom ili ovrsnom postupku. Ja navijam za ovrsni. Samo da znate sutkinja mr. Ivana Erceg Curic odlazi na parnicni odjel i vise nece voditi ovrhe tako da ce ovaj predmet biti rasporedjen novom sucu/sutkinji.Pripremite se za kupovinu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Podravka će kupiti
http://cdn.cxpublic.com/generic_v1.html?ref=http%3A%2F%2Fwww.poslovni.hr%2Fmobile%2Fpoduzetnik%2Fsnimamo-moguce-akvizicije-na-svim-trzistima-na-kojima-poslujemo-288970#requestObject=%7B%22context%22%3A%7B%22referrer%22%3A%22http%3A%2F%2Fwww.poslovni.hr%2Fmobile%22%7D%7D&media=html&sid=9222347345726966874&widgetId=b8f0d7a131e551e4dd69a30f952643cbaf05c92d&width=261&height=375&ctx=http%3A%2F%2Fwww.poslovni.hr%2F%2Fpoduzetnik%2Fsnimamo-moguce-akvizicije-na-svim-trzistima-na-kojima-poslujemo-288970&resizeToContentSize=true&usi=hw5anpkk5lec2u9v&rnd=2075689981&prnd=i5jcqurm1yvtammv&tzo=0&parentElementId=cxWidget_0.6088728914037347

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ajmo malo matematike.
Ukupni dug KSST je 95 mil. kn. Usvajanjem PSN i otpisom 70% dug bi iznosio 28,5 mil. kn. Uzmimo hipotetski da netko dionicu vrednuje recimo 650 kn. Tada bi cijeli KSST vrijedio 72 mil. kn i uz novi iznos duga to bi bilo 100 mil. kn. Vi izračunajte vrijednost zemljišta i onda od toga oduzmite tih 100 mil. kn.

Ajmo malo matematike.
Par stranica ranije objasnjeno je kome se otpisuje 70% trazbina, a kome se u iznos trazbina ne dira, sto zbog razlucnog prava, sto zbog prioritetnosti.

Ostatak matematike necu ni komentirati.

@ notion u ovoj dionici matematika ne postoji jer se ne zna sto će na kraju biti. Mozes zaraditi 1000% a mozes cekati jos 3 god.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close