KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…Taj koji je to govorio odavno je zbrisao iz dionice. Pametnome dosta.
[emo_smijesak]

Taj je diga dobru kesu na ovoj dionici. A nista ja sam usa zadnje sa 50 komada i ostajem na Titaniku do kraja ovaj put.Kontam da ce ovaj posljednji pjev bit najzesci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

to sa prizivanjem stečaja su gluposti, pa tko je ikada od malih dioničara išta dobio nakon stečaja…



Daj napisite da li da drzimo fige da prodje ili da ne prodje? Da znam. Uvijek se ovdje govorilo kako je stecaj najbolja opcija.

Taj koji je to govorio odavno je zbrisao iz dionice. Pametnome dosta.
[emo_smijesak]
[/quote]

@zvonac
Ne znam ja sam samo poslusao starijeg kolegu Zdravka Zimu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Koju cijenu očekujemo idući petak kolege?
Koji su scenariji mogući, prolazak PSNa i prodaja je na pomolu… 🙂
Frankie je opet unutra znači da je puran spreman za uzlet 🙂

Opet zarada uffff [emo_dolar] dobro dobro, malo + na francima malo na ovome i još više nakon usvajanja PSNa [emo_smijeh]


Traži se otpis od čak 70% za male vjerovnike i da se Min. financija i CERP odreknu razlučnog prava. Može li to proći?

Može proći jer otpisom vjerovnika od 70% vlasnici “zarađuju”.Mali dionićari
15% zarade,a državi 85%.Čak ako i otpišu zatezne kamate kao vjerovnici,više će zaraditi
kao vlasnici.
Jedini pušioničari su dobavljaći i ostali vjerovnici koji nemaju razlučna prava.
I normalno da se postavlja pitanje da li ovakva PSN u skladu sa zakonom,jer bi
u stećajnom postupku vjerovnici uspjeli dobiti svoja potraživanja u cijelosti
jer je imovina višestruko veća od dugova.
I zato oprez???????

Ako je imovina višestruku veća od dugova opreza nikad dosta ……ali zbog kasnog ulaska …….. bolje čekati na vlak jer on tebe siguno neće
Može i ovako …lito po “zakonu” počima 21.6 , po klimatolozima 1.6 a po kupačima i ljetnim krpicama 1.5

DAJ PET !!!

Cekamo samo cekic u petak a tko misli da ovo nece proc, a sastavljeno je tako da prode zbog prodaje, nega bude slobodni promatrac.

Samo 21 dionica do blokade, ide ovo.

Evo prvi čekić već u pon.
Pa koliko će ih onda tek biti.
Neki forumašna drugom forumu je opisao da je trgovina poprilično erotična.
Sve se skida.

Uzmi imovinu oduzmi dugove i sve je jasno.[emo_palacg]

Ovo je oduvijek bila dionica za strpljivei dugorocne. Kako za imatelje tako i za neimatelje ove dionice. Npr kolega golub je strpljivo stajao u dionici od 1200 kuna do 300 i onda nakon 2 i po godine prodao. Ja sam bio isto strpljiv i cekao sam cijelo to vrijeme i kupio kad je on prodavao. Tako kad podvuces crtu zakljucujem da ovo nije dionica za sitne spekulante. Ovdje su sve dugorocni ulagaci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close